Pravda o vodě: PF 2022

 

Zde je informace, která vás věřím, také potěší. Jedinec sám vodu nenapraví, to víme, ale když se lidí spojí, pak je to jiná káva. Tady je důkaz.

Projekt Morava podpořilo již 227 lidí a z potřebné částky je díky nim pokryto 97 %, tj. 290 995 Kč.

Úžasně je, že lidé chápou, že podaří-li se náprava v jednom regionu, tak to pomáhá dalším regionům. Projekt Morava podporují i lidé z Čech.

 
ČEMU POMÁHAJÍ
 

Co řeší Projekt Morava – Klikněte na obrázek :-) .

 

Za sebe a i za lidi kolem Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ, vám moc děkuji, že jste se k obraně vody přidali a to nejen v roce 2021 a nejen finanční podporou.

Velkou hodnotu má i sběr podpisů pod peticí a šíření osvěty či informací. Děkuji i všem DOBROVOLNÍKŮM okresech, např. za ochotu požadovat odpovědi po politicích.

Přeji vše dobré do Nového roku a sem tam i nějaké příjemné překvapení.

S pokorou a respektem

Radek Novotný

4.9 8 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
zart
zart
1. 1. 2022 8:01

Tomu článku a hlavně tomu pánovi v tom videu vůbec nerozumím. Když lidé prodali sebe, své rodiny, děti, přátele, spoluobčany, národ a stát cizincům je přece naprosto logické a správné, že těm cizincům patří všechno i na území prodaného státu, včetně vody, občanů, policie, politiků, soudců, úředníků atd. Tak proč se rozčilovat? Všechno je přece morálně i právně v pořádku. Mlčenlivý souhlas občanské společnosti s prodejem sebe a státu je přece také souhlasem součásti právního prostředí, které to umožňuje. Kolik občanů ČR si uvědomuje, že je majetkem státu, který je majetkem cizinců a nikoliv rodné vlasti? Vždyť už ji nějaký ten… Číst vice »