O čem se mlčí: Stanislav Novotný

Stanislav Novotný odhaluje nemravnosti vedení polostátní firmy ČEZ, které si drze rozdělilo 135 miliónů korun na odměnách, přestože zisk společnosti ČEZ po zdanění klesl na polovinu a nepochopitelně narostla vyplácená dividenda

4.6 13 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
15. 6. 2022 10:09

Těžko to komentovat, když jsem nordické elektro prase kopnul do řiti a přešel k ČEZu. Rovněž tak mám u něj mobilní internet, i když … pravda … zatím je to krypto operátor. Ovšem celkem známá šuškanda praví, že ČEZ usiluje o koupi VO – media, DA – data, FONu – akustické služby. – VODAFON. Kdo ví? Kritika poté možná ještě zesílí.

LiL
LiL
15. 6. 2022 20:38

Ve stylu minulých kroků, je potřeba ještě prodat ČEZ, protože stát přeci není dobrý hospodář a když jsme již prodali distribuci plynu, vody, pohonných hmot, tak tohle je jen detail. Také,, Budvar,, je jen provinční pivovar a každá koruna dobrá. To, že vláda již nerozhoduje o ničem – nevadí, máme ještě daně a s hrudí nadmutou budeme velet Evropě, až do chvíle, kdy začne být Německu a Francii zima a pak se zase bude sedlák divit, s kým že to šel na led.

Alva
Alva
Reply to  LiL
17. 6. 2022 21:20

„….protože stát přeci není dobrý hospodář….“ a dokonce to po celých 30 let občas prohlašovali i ti „řídící“ (mimochodem spráně), což jim ale nezabránilo ten stát řídit. Blbě, jak předem avizovali.
A jak se o to řízení drali. :-)

fajt
fajt
16. 6. 2022 7:36

tak to vypadá, že v Práglu vládnoucí servisní jelita berou koks ještě více než jejich zelený soukmenovec v banderovčině ( tedy svůj konec maj vyřešený) – takže základní otázka zůstává pro zbyly dav, je lepší odejít hlady a v neskonale nedůstojném nedostatku a nebo za silného bojového odporu globálnímu fašismu … protože sociální otročina je místním ve většině dána už v genech, tak je následný děj docela předvídatelný. ..

fajt
fajt
16. 6. 2022 9:41

https://www.youtube.com/watch?v=vrWFu5k1Jpg

new bizarnost, která moc prostoru pro minulou normálnost nedává. ..

Gatta
Gatta
Reply to  fajt
16. 6. 2022 12:05

Muzika dobrá.

fajt
fajt
Reply to  Gatta
17. 6. 2022 6:22

skokani xx roku – aranžmá k tomuto songu jim rouboval elton john, ortodoxní buzerant, lgbt vrcholný aktivista, pro kterého je i samotná Greta málo zelená a moc ropácká … hudba a návrat k původnímu entusiazmu hard rocku 70-80-tek je mi sympaticky, to ostatní už ne, škoda, mohlo to být zase něco úžasného, takhle se to mění a v podstatě zabijí na komerční projekt brontosaurů rocku, kteří už maj více peněz a kapitálu než hudebních nápadů a prosté radosti ze hraní, které umí potěšit a upřímně nabudit prostý udřený lid. ..)

orinoko
orinoko
Reply to  fajt
17. 6. 2022 13:55

Četl jsem 30 odpovědí na otázku, která písnička Paula McCartneyho/eye vás nejvíce zaujala? Totální většinu hudebníků jsem vůbec neznal a jejich většinová odpověď snad byla – Marta My Dear. Musel jsem hodně pátrat, abych si písničku vybavil. Nachází se myslím na Bílém dvojalbu a mě osobně na celém opusu zaujaly od Paula úplně jiné kusy. Celkově pak prakticky vypadly Hey Jude, Helter Skelter, Let It Be, O Darling, The Long And Winding Road či It´s Tug od War. Mule of Kintyre pak vypadla úplně. Marta My Dear je takový popěvek, snad sladkobolný, ale tak trochu bubble gum. Je hraná snad… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
17. 6. 2022 20:13

Zdar – no, v jedné skvělé písni (Dohrála hudba) má Vlasta Redl krásný obrat (100x načesaný hluk …). Jinak Poul dobrej a Let It be si nechám zahrát na funusu.

Tak něco pro pamětníky – dvě baby kterým to zpívalo, ani ABBA.
A k tomu jednoho Frantu s Jirkou ;-)
V tom dnešním šílenství je totiž třeba si udržovat psychickou rovnováhu.

https://m.youtube.com/watch?v=o925kdUpICE

https://m.youtube.com/watch?v=JWjOWN6gIpA

No a ještě tedy toho Redla – muzikanta od Pánaboha …

https://m.youtube.com/watch?v=a5MoLompZxA

Last edited 18 dní před by Gatta
fajt
fajt
Reply to  orinoko
18. 6. 2022 7:16

brouci mě tak trochu minuli, johna jsem nemusel ( asi pro tu japonskou parodii na prdel ), překvapil mě george, který nakonec utekl do líbivé komerce a paul jako kdyby se hledal dodnes ( tedy užívá si života a u toho pobrukuje ), teď dávali jeho swingový recitál, fajn jsem si u toho zupa pospal … jako kdyby nebyla žádná válka a korporátní armageddon, tož taky dobrý. ..)

Gatta
Gatta
Reply to  fajt
18. 6. 2022 11:09

Beatles byli „nejlepší“ – asi podobně jako Elvis.
Nbyli špatní, ale takových tehdy bylo.
Ale kšeftům se nejvíc daří na těch „nejlepších“ a ten může být jen jeden..
Tak byli vybráni – i s Ringem, který také „lépe zapadal do mediálního businewss plánu“ než Pete Best.