Stanislav Novotný se ptá Vladimíra Štěpána a Ivana Noveského na skandální desetimiliardové vládní půjčky soukromým společnostem a novelu energetického zákona urychlující prosazení nesmyslného Green Dealu v ČR
Je to pořád dokola. Plyn je v zásobnících, které nám nepatří a tak jsme ZCELA závislí
na rozhodnutí německých obchodníků, zda a za kolik nám ho vůbec dají.
Takže místo dlouhodobých smluv za stabilní cenu plynu z ideologicky nepřijatelného Ruska,
jsme zcela v rukou námi milovaného Německa.
2 komentáře
sociální smír za každého zkaženého elitáře – to je jed, který naprosto nekompromisně hubí dnešní ovce. ..)
Je to pořád dokola. Plyn je v zásobnících, které nám nepatří a tak jsme ZCELA závislí
na rozhodnutí německých obchodníků, zda a za kolik nám ho vůbec dají.
Takže místo dlouhodobých smluv za stabilní cenu plynu z ideologicky nepřijatelného Ruska,
jsme zcela v rukou námi milovaného Německa.