O patriotismu liberálů

Žasnu, když vidím, jak se Václav Klaus a další liberálové stylizují do role otců vlasti, národovců, vlastenců a patriotů.

Byla to přece jejich liberální politika, která zlikvidovala dílo Masaryka, Štefánika a Beneše – československý stát, o kterém snili a za který sváděli politické boje celé generace českých a moravských vlastenců. Byla to politika liberálů, která zlikvidovala a pod cenou do ciziny vyprodala většinu státních aktiv, vyprodala české zdroje, byli to liberální politici, kdo organizoval výprodeje vodních zdrojů do rukou cizích korporací.  Byla to politika liberálů, která zničila ekonomickou soběstačnost  státu. Byla to jejich politika, která udělala ze státu veřejného nepřítele, byli to oni, kdo s pompou likvidovali státní hranice, tlačili ČR ke vstupu do nadnárodních struktur, ostentativně přehlíželi vnucování diskriminačních podmínek pro české hospodářství, kupř. kvóty pro české zemědělce, likvidaci cukrovarnictví, mlékárenství a kožedělného průmyslu. Byli to oni, kteří připravovali podmínky a oslavovali vstup ČR do NATO, byli to oni, komu nevadily a imperiální války Západu, které se i s jejich podporou staly živnou půdou pro mezinárodní migraci obrovských skupin lidí ze své vlasti.

Byli to oni, kdo systematicky usilovali o likvidaci státního  solidárního důchodového  a zdravotního systému a snažili se zlikvidovat  povinnou systémovou solidaritu zdravých s nemocnými, mladých se starými, bohatých s chudými a snažili se jej nahradit systémy privátními – tzv. zásluhovými, kde slabí a bezmocní se stávají přehlíženými žebráky bez materiálních prostředků odkázanými na almužny, které upadnou  ze stolu bohatých. Jsou to přece oni, kdo  s vidinou přílivu levné pracovní síly pro podnikatele žádali volný bezhraniční  pohyb osob,  možnosti neomezeného pohybu kapitálu po celé zeměkouli, které umožnily vývoz práce do konkurečních pracovních otrokáren, kdo umožnil levný výprodej a vývoz českého know-how do celého světa. Byli to oni, kdo prováděli permanentní reorganizaci  českého vzdělávacího systému a likvidovali učňovské školství.

Jsou to oni, kdo stálým tlakem na snižování daní, přijetím zákonů, které umožnily vývoz zisků a daňové „optimalizace v daňových rájích“ vytvořili podmínky pro růst majetkové polarizace. Jsou to oni,  dnes volající po silné střední třídě, kdo přenášením daňového břemene ze superbohatých, kteří díky daňovým rájům nemusí platit daně a povinně přispívat k velebení země, ve které zbohatli a k blahobytu jejich obyvatel, kdo  vyvážením zisků vně ekonomiky přispěli k ničení a zbídačení střední třídy. Jsou to oni, kteří „zhasnutím světel“ umožnili vznik vrstvy multimiliardářů a oligarchie, tzv. majetkových „elit“ z ničeho, umožnili „útěk ekonomů před právníky“ a umožnili, že si oligarchie  postupně přisvojuje celý svět a  chudí nemají  z čeho platit daně.

Jste to vy liberálové, kteří jste dlouhodobě likvidovali stát, národní soudržnost a solidaritu, vytvářeli předpoklady pro migraci a multikulturalizaci, absolutizací byznysu likvidovali veškeré dřívější hodnoty a relativizovali morálku.  A dnes se divíte a  stavíte do opozice vůči důsledkům své vlastní politiky, pasujete se na vlastence, národovce a patrioty. Přitom jste dlouhodobě systematicky likvidovali všechno, co lidi spojuje, stmeluje a vytváří z nich národní komunitu, likvidovali jste vlast a nahrazovali ji jakýmsi nadstátním univerzálním ekonomickým subjektem.Připomínáte Angelu Merkelovou, která nyní varuje Němce  před negativními důsledky migrace a žádá její omezení a mezinárodní solidaritu s důsledky své vlastní politiky.

9
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Autoři komentářů
jogínAlešvdppascovymylimimozek Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
hudryper
Člen
hudryper

Výborně napsáno ! Není co dodat,Bédo.

fajt
Člen
fajt

novodobí tyrani, opice bez studu a hany, lidojedi, kteří nemají a nikdy nebudou mít dost, zrůdy, které každým dnem potvrzují, že jsme na planetě naprosto zbytečně. ..)

Megafon
Člen
Megafon

Konečně retrospektivní pohled někoho kdo nezapomněl na události za hranici 48hodin. Díky a tesat do kamene, protože zhrzenci opět chytají vítr do plchet!

vymylimimozek
Člen
vymylimimozek

G.A.Sidorov:
Pamatuješ, co řekl Dostojevskij o těch, kdo zničí naši civilizaci? – zeptal se starý.
– Ne, – přiznal jsem se.
– Řekl, že naši civilizaci nezničí komunisté ani demokraté, ale prokletí liberálové. A co je to liberalizmus? Učení o plné absolutní rovnosti všech a všeho. Přesněji, ideologie sociálního chaosu, ta ideologie, za které genius a lidojed z kmene „ňam-ňam“ mají absolutně stejná práva. Kde vládnout národu může každá mravně-duchovní zrůda, jen když má peníze. Liberalizmus – to je těžké dělostřelectvo, určené pro převod společenství lidí v opičí stádo.

pasco
Člen
pasco

Jenom doufám,že si toho všimne víc lidí

vdp
Člen
vdp

Béďo, velmi dobře napsáno. Jen dodávám. Je třeba zbavit se tak zvané politické korektnosti a naplno označit viníky. Nebát se tvrdit, že Václav Klaus nese největší díl odpovědnosti, že je GAUNER a ZLOČINEC. To platí pro všechny tehdejší nejvyšší představitele ve vládách i parlamentu.

Aleš
Člen
Aleš

Jaký je rozdíl mezi liberálem a teroristou?
Liberál je bankstery placen za politická rozhodnutí vedoucí k útlaku nad lidem a udržení moci banksterů, terorista je jimi placen přímo za zabíjení. A NATO je organizace, která tuhle už jindy velmi tenkou hranici, zcela stírá. Liberalismus a terorismus jsou dvě strany stejné mince a někdy není vůbec žádného rozdílu (bez ohledu na ostrou protiteroristickou rétoriku).
Velice trefně a adresně udeřil Béda na hlavičku. Kdo může

Aleš
Člen
Aleš

za rozvrat?

jogín
Člen
jogín

Největší podvod je propagace neviditelné ruky trhu, která dokáže zlepšovat efektivitu. To platilo v situaci rozptýlených malovýrobců. Jakmile mohou vznikat koalice, je s neviditelnou rukou konec- zvítězí spojení neschopných. Důkaz podal doc. Valenčík pomocí teorie her. A přesně to pozorujeme.