O zvedání telefonů a věcech kolem

Nelze žít ve světě zdání vytvářeném telefonáty od těch, kteří toto spojení na zbytek poskoků mají a využívají. Dějiny lidstva se zcela jednoduše posunuly vpřed v momentu, kdy někdo přestal zvedat telefon a šel svobodně žít.

Začněme charakteristickým článkem z Rusy placeného webu Sputnik (Slovenské „biologické zbraně“ pro Rusko ), který u nás vcelku statečně čelí vlastní propagandou oné společné prozápadní propagandě všech velkých webů placených korporátkami. Státní zemědělský odbor Ruské federace vyzval kolegy ze Slovenska k projednání problému dodávky řezaných květin, do kterých Slováci vpašovali zakázaný re-export holandských řezaných květin. Rusům nevyhovují holandské květiny od dob, kdy samozvaný „mezinárodní tribunál“ v Holandsku vyšetřuje sestřelení letadla na lince MH17 tak, že každý krok vyšetřování nechává odsouhlasit ukrajinskou stranou, která letadlo s největší pravděpodobností sestřelila. Tak se asi k pravdě nedojde.

Proto také nedojdou řezané květiny z Holandska do Moskvy. Rusové k tomu ovšem chytře využili embarga EU, a po jeho zavedení udělali reciproční kroky. Ovšem s typicky ruskou prozíravostí a inteligencí, která totálně zahanbuje současné simpletony v EU řízené telefonem z USA. Pokud chcete opravdu vědět, jací ignoranti nám skrze EU vládnou, podívejte se na dosažené vzdělání současného předsedy Evropského parlamentu . Po úporně dobytém středním vzdělání chtěl být Martin Schultz profesionálním fotbalistou. Po práci v knihkupectví a po úspěšném boji s alkoholismem šel konečně do politiky a nakonec skončil na nefotbalovém, ale lépe placeném postu. V Německu totiž nejde zavést turbostudium pro politiky, jako to fungovalo a funguje v Česku.

Takže k věci. Holanďané zvedli telefon a jejich květiny začali dodávat Slováci stejně pilně, jako Bělorusové začali dodávat do Ruska tropické plodiny. A stejně jako letadla tzv. „neutrálních států“ začala zbraněmi pilně zásobovat ISIL v Sýrii a v Iráku, dokud Iráčané Západ nevarovali, že tato letadla začnou sestřelovat.

Jde mi o zvedání telefonu, které charakterizuje šílenou západní představu o tom, jak se má dělat světová politika. Když začali prohrávat Západem podporovaní teroristé v Sýrii, tak Cameron chtěl, aby Putin zvedl telefon a zavolal Asadovi. Prezident Sýrie se měl podle Camerona konečně spakovat, odjet do Moskvy a exilovat tamtéž. Plán B byl v tomto případě podobný jako v Libyi, kde se Kaddáfí holt nespakoval, tak byl spakován. Dnes už zdejší ISIL dříve podporovaný Západem (Francie, Itálie, USA) zapaluje celé západní rafinérie, kvůli kterým se tato země zničila. Mluvčí MZ Ruska, Maria Zacharovová, nesmírně vtipná a inteligentní dáma (podívejte se na její US-protějšky ), se pak v médiích zeptala, kdo tedy zavolá Islámskému státu, aby toho nechal a šel taky pryč ze Sýrie. Tedy na Západ a do wahábistických islámských států podporovaných EU, USA a Izraelem.

Američané řídí telefonem celý ukrajinský Nulandistán. A když Bushovi borci od CIA zvedli telefon, tak si obratem zařídili EU-mučírny v Rumunsku a v Polsku. Minimálně Polsko bylo za provozování těchto mučíren oficiálně odsouzeno v roce 2013 (Polsko zažije 3. prosince den mezinárodní ostudy ). Zvedání telefonů charakterizuje západní styl řízení světa. Jeden zavolá, druhý poslechne, jak jinak. A korporátní presstituti pak radostně a pilně zaplesají, jak si všichni rozumíme, a jak je ten svět nádherně řízen. Na rozdíl od toho pekelníka Putina, který nechce zvedat telefon už málem ani zoufalému Obamovi. Ani nejezdí do Davosu, kam letos poslal obyčejné specializované úředníky z ministerstva.

Zvedání telefonů charakterizuje totální úpadek politické racionality a definuje vazalské režimy podřízené červeným telefonům jednoho korporátního promile. Podle analýzy OSN (OXFAM) má 80 nejbohatších lidí světa větší majetek než 3,6 miliardy nejchudších lidí na Zemi. Jejich zájmy v žádném případě nejsou našimi zájmy. Nemohou jimi být proto, že tato děsivá nerovnost stále roste a podíl moci na HDP zeměkoule těchto superbohatých se stále zvětšuje. A skrze smlouvy jako TTP a TTIP si chtějí pojistit korporátní moc nad celými státy. Proč ne, když si už koupili jejich politiky, i ty na úrovni předsedy Evropského parlamentu. Dřív bylo populární psát o tzv. „zradě elit“. Například prezident Zeman tím omlouvá selhání jeho generace v roce 1968. V naší generaci je to mnohem horší, my jsme prohráli vytunelovaný Samet na celé čáře.

A nyní se dokonce z levicových intelektuálů stali političtí infantilové pobírající plat od korporátek, které skrze placené politické simpletony řídí ministersky, parlamentně a jinak ony „levicové“ a „pokrokové“ instituty a školy, kam tito inteligenti chodí na pár hodin do práce a na kafe. A stejní simpletonové řídí celé státy a potažmo i EU. Pro mne už dávno není žádný rozdíl mezi kavárenskými hochy z Respektu placenými Bakalou, knížetem a bůh ví kým, a pražskou levicovou kavárnou placenou tzv. „státem“. Ta první parta se prodala kompletně a má mobil trvale zapnutý. Doba je zlá, Putin pekelník, finanční a ekonomická krize na krku, dolar na hnoji, porouchané US-letadlové lodě v doku, kde se klepou před ruskými raketami, a vůbec – nebezpečí číhá na každém kroku, a dokonce i na rodné hroudě, viz tento článek. Boj proti terorismu musí být neúprosný a také bude, viz represívní kroky proti nezávislému tisku v Čechách a na Slovensku kolem webu Aeronet . Pochopitelné je, že k tomu mlčí korporátky, ale je zcela nepochopitelné, že k tomuto nezákonnému postupu mlčí nezávislý tisk. To nás mají sundávat jako slepice na hřadě, jednoho po druhém?

Infantilní levice vytrubuje své vlastní ideje za korporátní plat a jedno procento jí zařídilo pohodlné pískoviště, kde se mohou vydovádět. Tedy do doby, než velká korporátní Máma zvedne telefon a zavolá politickým, fízláckým a státním chůvám na pískovišti, že sranda skončila a že je třeba jít domů. Jestli nechtějí dostat na ekonomicky vypolstrovaný zadek. Je na čase, aby se česká kavárenská levice přestala infantilně držet korporátních sukní. Stačí se podívat, jak skandinávští anarchisté a tzv. „utopičtí socialisté“ ve 30. letech zakládali družstevní podnikání . Tehdejší levičáci se naučili živit vlastním podnikáním tak skvěle, že dnes z toho žijí všechna bytová paneláková družstva, která zdejší neoliberální mafiáni ještě nestačili vytunelovat.

Takto nejde žít. Kdo si to uvědomuje, ten nemůže žít ve světě zdání vytvářeném telefonáty od těch, kteří toto jednostranné spojení na zbytek poskoků mají a využívají. Dějiny lidstva se zcela jednoduše posunuly vpřed v momentu, kdy někdo přestal zvedat telefon. Pak přestal individuálně přežívat s vlastním vyplašeným pudem sebezáchovy fedrovaným vyděračskými korporacemi a jejich telefonáty. Takový občan přestal být vyděšeným sociálním zvířetem a stal se politickou bytostí, protože šel svobodně koexistovat s druhými.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde , nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš
Aleš
3. 2. 2016 8:36

Tohle již nějakou dobu omezeně také provádím. Dokonce jsem to oficiálně v práci sdělil, že bezdůvodné obtěžující telefonáty mimo pracovní dobu, v dovolenou, při nemoci a ošetřování člena rodiny a víkendy nejsou v dohodnutých pravidlech hry.

Sio
Sio
3. 2. 2016 9:04

Dobrý článek.

hudryper
hudryper
3. 2. 2016 10:07

Vynikající text ! Zasloužil by si,aby každý čtenář OM,resp. e-republika jej nakopíroval a přenesl
do svého mailu,který pak v režimu utajených adresátů poslal na všechny adresy,které mu stojí zato,aby s nima komunikoval. Neposílat jen odkaz,mnoho lidí je líných na něj kliknout,někteří
mají dokonce ještě tak staré software,že si musí adresu nejprve přenést do paměti a poté ji zadat
do vyhledávače. Gratuluji Vám,pane Umlaufe,řekl jste vše podstatné,pravdivě a přitom stručně.

Aleš
Aleš
3. 2. 2016 10:56

Není asi náhoda, že již několikrát se mi stalo to, že mě někdo žádal/“radil“, abych emigroval do Ruska či aspoň odešel z práce či se přestěhoval. Mezi těmi „rádci“ se vyskytl i jeden postmodernista, kterého nedávno pan Kadubec mylně povýšil na filozofa.
Na mého kamaráda je obrovský tlak na to přestěhování.
Mafie jsou si dobře vědomy, že jedinečnost mnoha lidí je ukotvena v čase a prostoru, či kolikrát jim jde čistě jen o vyprázdnění prostoru.
Telefony mohou být a jsou nejen prostředkem útlaku, ale i šmírování a totální kontroly.

asym
asym
3. 2. 2016 12:27

Aleš napsal

Není asi náhoda, že již několikrát se mi stalo to, že mě někdo žádal/“radil“, abych emigroval do Ruska či aspoň odešel z práce či se přestěhoval. Mezi těmi „rádci“ se vyskytl i jeden postmodernista, kterého nedávno pan Kadubec mylně povýšil na filozofa.
Na mého kamaráda je obrovský tlak na to přestěhování.
Mafie jsou si dobře vědomy, že jedinečnost mnoha lidí je ukotvena v čase a prostoru, či kolikrát jim jde čistě jen o vyprázdnění prostoru.Telefony mohou být a jsou nejen prostředkem útlaku, ale i šmírování a totální kontroly.

…do Ruska, mě mimo jiné posílají také.

Ghis
Ghis
3. 2. 2016 14:35

asym napsal
…do Ruska, mě mimo jiné posílají také.

I mně tam posílají taky s výkřiky „ty komunisto táhni do Ruska (v partaji ani v BSP jsem nikdy nebyl)“. Ale taky pamatuji, že to tady už bylo když jedna parta, kterou na základě dohod odsouvali nám drze vyhrožovala:
My se vrátíme a poženeme vás na Sibiř.
My se vrátíme a půjdete všichni do plynu.
My se vrátíme a pověsíme vás na prvním stromě …

Nerevar
Nerevar
3. 2. 2016 23:46

Ono se zdá, že takhle nelze žít. Ale většina z nás takhle žije, a co víc – je za to vděčná. A kdo tenhle zvrácený způsob přežívání zkusí zpochybnit, je umravněn stejně postiženými.