Obyčejné příběhy N°2

 

smiling-face-with-heart-eyes

Vítejte zpět u Obyčejných příběhů, série, která je inspirovaná obyčejnými událostmi obyčejných životů. Začtěte se do příběhu plného normálnosti a odpočiňte si od všeho šíleného, co se děje ve fiktivních světech knih, filmů i seriálů, i toho, co se třeba děje kolem vás.

Láska, sociální sítě, dospívání. Připravte se na to, že nebudete ohromeni. Nic nového, nic šokujícího, jen obyčejné vyprávění o dočista obyčejném mladém muži:

Obyčejné příběhy
2

Jonáš byl obyčejný teenager. Chodil do školy, ale nerad, protože nadchnout teenagery pro vzdělání není jen tak. Nebyl manuálně zručný a neuklízel si v pokoji. Neuměl vařit, ale to nevadilo, protože matka mu nosila svačinky až pod nos k počítači. A taky mu uklízela v tom pokoji. I když vždycky říkala, že je to naposledy, a že se o sebe musí začít starat.

Nikdy to nebylo naposledy a Jonáš se o sebe postarat neuměl.

Jonáš trávil volný čas u počítače a na Instagramu.

A také masturbací. Spoustou masturbace, protože holku neměl a vysokým sebevědomím také zrovna netrpěl, takže najít si ji byl celkem problém.

V patnácti letech se k jeho koníčkům přidala posilovna, protože chtěl vypadat jako ti svalovci z Instagramu. A taky už chtěl vážně zasunout, protože neměl na kamarády čím machrovat, když posedávali na lavičce, kouřili a pouštěli si nahlas český rap. Jonáš si totiž správně myslel, že six-pack je klíčem k srdci (a do klína) každé mladé dívky.

Na Facebooku viděl Marii. Marie bydlela ve stejném městě, a tak měli společné přátele, kteří jí lajkovali fotku, kterou Jonáš viděl a okamžitě se do Marie zamiloval.

Mohl za ní sice jít a oslovit ji nebo poprosit někoho ze společného okruhu známých, aby ho seznámil. Ale Jonáš byl moderní chlapec. Jonáš si ji přidal do přátel, a když žádost přijala, poslal jí fotku z posilovny, kde byl do půl těla a zatínal biceps.

Marie byla zase moderní dívka, a proto odpověděla selfíčkem s efektem pejska.

Byla to jedna z těch romancí, které se stanou jednou za tisíciletí. Romeo s Julií by jim mohli závidět!

A tak si psali a posílali selfíčka (dokonce došlo i na smajlíky se srdíčky místo očí), dokud si Jonáš neřekl, že by ji měl pozvat ven (a s trochou štěstí zasunout – ale až na druhé, nebo třetí schůzce, byl to gentleman).

Ale neměl na to koule a ven ji nepozval. Takže jí jen poslal další fotku z posilovny a ona jemu selfíčko s filtrem králíčka.

A jestli neumřeli, tak si ty debilní fotky posílají dodnes.

Konec.

P. S.: Všechny milostné příběhy zkrátka nemůžou mít happy end. Jackovi a Rose to taky nevyšlo.

Další obyčejné i neobyčejné příběhy najdete na blogu autorky.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
22. 4. 2019 9:43

Vzpomínka na „liberální zázrak“ v jedné velké zemi.
Neměl každý „mama hotel“…
Несчастный случай – Генералы песчаных карьеров
https://www.youtube.com/watch?v=V6kefotOpOk

racek
racek
24. 4. 2019 22:01

No, abych řekl pravdu, mamánci existovali za každého režimu. A budete se divit, za tenhle servis jsou ochotni obětovat i tu trochu sexu, kterou jim manželství po 10 letech přinese. A vůbec je neláká řev rvoucích se potomků a ječení manželky po návratu s osvěžovny. Však už on je v tom plození někdo rád zastoupí. Dokonce to může být pro někoho i finančně výhodné.