ODS, TOP 09, LIDEM si berou občany jako rukojmí

Reformy bývalé vládní koalice ODS, TOP 09, LIDEM byly špatné a škodlivé pro občany a ekonomiku ČR. Byly hlavním terčem kritiky a protestů organizovaných ČMKOS, ASO, Koalicí dopravních odborových svazů a občanských iniciativ. Odbory na nich požadovaly odstoupení vlády. Přestože vláda nakonec skončila aférou, která nemá v naší zemi obdoby, snaží se za každou cenu pokračovat s jiným premiérem. Hystericky reaguje na rozhodnutí prezidenta Miloše Zemana jmenovat vládu odborníků.


Českomoravská konfederace odborových svazů a Asociace samostatných odborů považují ustavení vlády odborníků, která připraví státní rozpočet, pomůže účinně řešit situaci lidí v souvislosti s povodněmi a dovede zemi k předčasným volbám, za správný krok. Hysterické reakce bývalé vládní koalice, která už předem vyhrožuje, že žádný státní rozpočet nepodpoří, považují odbory za poslední nezodpovědné gesto, kdy zneužívá situaci a občany si bere jako rukojmí. Tato vláda dovedla ČR svými reformami do podstatně větší krize, než je v sousedních zemích, a to jak hospodářské, tak i politické.


Vyzýváme všechny politiky a politické strany, aby se soustředily na zájem ČR a ne pouze na zájem svůj! K tomu mohou nejlépe přispět předčasné volby.

Přestaňte už konečně myslet jen na sebe!

Jaroslav Zavadil, předseda ČMKOS

Bohumír Dufek, předseda ASO

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments