Oligarchie je s přípravnými pracemi pro krádež voleb hotova

Na webu P. C. Robertse k už zmíněné manipulaci kybernetické manipulace elektronického hlasování uvádí novinář Finian Cunningham další způsob, kterým se má krádež amerických prezidentských voleb ve prospěch Hillary Clintonové uskutečnit. Jedná se o kybernetický útok vedený pod falešnou vlajkou.

Cunningham upřesňuje:

Každým dnem přibývá náznaků, že přípravné práce pro digitální 11. září jsou v plném běhu. Pro útok bude využit rozsáhlý výpadek elekrického proudu, který vyřadí z provozu nejen americká média, ale i internet. S tímto útokem nebude mít co do činění Rusko či jakýkoli jiný cizí stát, ale bude záležitostí amerických zpravodajských služeb. Následný chaos bude prohlášen za „útok na amerrickou demokracii“ a vina za něj se vrhne na Rusko. Celá akce přinese dvojí benefit: Za prvé bude Rusko coby cizí agresor ještě více zdémonizováno, a jeho domnělý útok ospravedlní ještě tvrdší opatření Ameriky a jejích evropských spojenců proti Moskvě. Za druhé pak digitální útok na americké prezidentské volby umožní washingtonskému establishmentu vyhlásit případné Trumpovo vítěztství vzhledem k ruskému digitálnímu útoku za neplatné. Tato zneplatněná volba bude vyhlášena v momentu, kdy se Trumpovo vítěství ve volbách bude jevit už jako nezvratné.

Celý článek v ANJ najdete zde

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
64 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
7. 11. 2016 19:13

Tato operace pod cizí vlajkou je v očích světa provalená dopředu. Je otázkou,jak by na ni reagovali
naštvaní američtí voliči. Obávám se, že po masových návštěvách Trumpových volebních vystoupení
by po vyhlášení Hillary vítězkou stačila jedna Trumpova věta k vyvolání občanské války v USA. Což
oligarchové nepochybně vědí. Věren svému optimismu souhlasím s Robertsem na ukradení voleb oligarchy ve prospěch Trumpa. Myslím,že stejného názoru bude i 93 letý přítel Vladimíra Putina ,
čerstvý čestný člen Ruské akademie věd.

Martin (už bez taky m)
7. 11. 2016 22:47

peter. napsal https://www.protiprudu.org/byvaly-sefredaktor-new-york-times/ Ano pán peter, zhusta pravda. Na estabishment-weby již vůbec nechodím. Udělalo by se mi špatně, a žádné skutečné informace bych se tam nedozvěděl. Jen tupou, blbou a ohlupující propagandu. Žvaní o „nebezpečné radikální propagaci komunismu ohrožujícího demokracii“ -jako například „Lihové“ noviny- a přitom jsou tito „pochopové a ochotní otroci korporací“ právě sami těmi, kdo za 30 stříbrných jako první zradili skutečně i jen pokus o demokracii … Je to smutné, ale skuteční demokrati kteří nezemřou ve vyhnanství a bídou, se nakonec sejdou asi jen v onom „zpátečnickém“ Rusku… Ať již byla ta reálsoc jakákoliv, alespoň střípky objektivity… Číst vice »

Tribun
Admin
8. 11. 2016 12:19

Otázka je, proč tak složitě? Vždyť Američané dnes nevolí prezidenta, ale volitele. Úplně stačí zpracovat volitele, aby případně volili jinak (nic je neváže volit podle výsledků lidového hlasování) a ještě se to může vydávat za velké a slavné vítězství demokracie.

Irena
8. 11. 2016 12:29

Посольство США в Москве получило ноту с предупреждением о недопуске американских дипломатов к наблюдению на выборах в России.

Подробнее на РБК:
http://www.rbc.ru/politics/08/11/2016/58219b119a7947df56fa13f2

Martin (už bez taky m)
8. 11. 2016 12:33

Tribun napsal Otázka je, proč tak složitě? Vždyť Američané dnes nevolí prezidenta, ale volitele. Úplně stačí zpracovat volitele, aby případně volili jinak (nic je neváže volit podle výsledků lidového hlasování) a ještě se to může vydávat za velké a slavné vítězství demokracie. Ačkoliv volitelé teoreticky skutečně mohou volit jinak, D. Trump udělal během kampaně vše pro to, aby museli volit podle vůle voličů. Sám asi udělat více nemohl, teď je to na jiných… A co se jejich voleb týče – i když jde o volbu nepřímou – prostřednictvím oněch „volitelů“, tak obyvatelé USA dnes skutečně volí, koho chtějí za prezidenta.… Číst vice »

Bety
Bety
8. 11. 2016 14:07

Přečetla jsem si na Parlamentních listech rozhovor se Zdenou Mašínovou. Ze Zemana se jí chce blejt, Putin je ďábel, který může za všechno i za uprchlickou krizi. Rudá propaganda tu řádí, a pozor: Ona to zjistila v nemocnici, jak moc je účinná, protože většina pacientů- ó ty hrůzo- nostalgicky vzpomínala na dobu socialismu, a kdo za to může? No přece Kreml. Jelikož byla v nemocnici dva měsíce, může být ten vzorek dost vypovídající, což mě na rozdíl od ní potěšilo.

Admirál
Admirál
8. 11. 2016 15:22

Martin (už bez taky m) – „Na estabishment-weby již vůbec nechodím.“

To děláte velkou chybu. Těch skutečných informaci se tam najde docela dost. Píší tam lidé, kteří vědí, co se děle za oponou, vědí, co je třeba říkat.
Zjistíte tam, čeho se bojí, co jim dělá radost.
Jestli si chcete udělat názor na nějakého člověk, můžete se se na ně s 99% jistotou spolehnout. Stačí násobit -1 a jste doma. To je lump, a to je anděl.

Samozřejmě se to musí s ohledem na zdraví činit mírou.

peter.
8. 11. 2016 18:47

Bolo by veľmi,veľmi „fajné a pjekné“ keby vyhral Trump.Presne z tých dôvodov,ktoré uvádza Baránek.
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/rozhovory/Vidiecke-Slovensko-by-volilo-Trumpa-tvrdi-politicky-analytik-Privrzencov-Merkelovej-politiky-jeho-vitazstvo-nepotesi-280018

Starý doktor
8. 11. 2016 20:54

8.11.2016 o 20:16 RT má obsáhlou reportáž, kterou doplňuje. A vypadá to, že je to ještě horší, než jsem čekala. – na mnoha místech hlásí voliči, že ačkoliv na terminálu zmáčkli tlačítko pro Trumpa, jako výsledek se jim objevila Clintonová – „poruchy“ na volebních strojích hlášeny z mnoha států – např. New York, Ohio, Severní Karolina, Kentucky, Texas, Illinois. Ve Filadelfii byly najednou rozbité oba sčítací stroje, takže hlasování bylo znemožněno. Prý – „stovky rozlícených voličů“… – v Nevadě zavřeli volební místnosti o dvě hodiny dřív, než směli, takže tisíce lidí se již nemohly zúčastnit. Nevada je jedním z klíčových… Číst vice »

Aleš
Aleš
9. 11. 2016 5:19

Proč Trump celou dobu neustal se zpochybňováním voleb? Aby to místo něj neudělala Hitlary! A aby mohl zpochybnit systém, kdy někdo, kdo dostane víc hlasů, prohraje volby.

peter.
9. 11. 2016 6:52

Tak vyzerá to,že prezidentom USA bude predsa len Donald Trump.Vyhral na Floride a má už 264 hlasov z potrebných 270.Clintonka má 215 hlasov.Moje prognózy boli mylné,čo rád priznávam.

peter.
9. 11. 2016 6:54

peter. napsal

Tak vyzerá to,že prezidentom USA bude predsa len Donald Trump.Vyhral na Floride a má už 264 hlasov z potrebných 270.Clintonka má 215 hlasov.Moje prognózy boli mylné,čo rád priznávam.

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/410252-prezidentske-volby-v-usa-zacal-tradicne-stat-new-hampshire/

Martin (už bez taky m)
9. 11. 2016 6:59

Děkuji Američanům, že do toho svinstva HODILI VIDLE!

hudryper
hudryper
9. 11. 2016 7:04

Trumpova kampaň narazila na souhlas většiny Američanů,Její výsledek zesměšnil mainstream v USA,ale i u nás. Výsledek prezidentských voleb by se měl hodně rychle odrazit v České televizi a v
posílené pozici Miloše Zemana.Křiklouni ze Staromáku i z Krausovy špindíry to mohou rovnou zabalit. Zeman by mohl mít tím pádem sílu sundat Hermanna z ministerského křesla a Sobotka
by mohl pomoct vytvořit tlak,aby Zemanovi ve vlastním zájmu vyhověl. Hurá,Trump prezidentem!

Aleš
Aleš
9. 11. 2016 7:17

hudryper: Těm křiklounům ze Staromáků musela napomáhat placená stafáž. Šéf bohužel email s odkazem na inzerci vymazal, tak jsem přes svůj slib ji nedodal, ale je pro mne důvěryhodnou osobou, tak mu věřím. Světové dění u nich vyvolává pnutí, už se perou Hvozdík a Kraďousek… A do té souvislosti bych dal i hromadných vstup jednotek ukrajinských voják do řad sil DLR a LLR. Odrazem toho všeho jsou věci doposud nevídané v našich merdiích.

Aleš
Aleš
9. 11. 2016 7:30

Den zúčtování nastal.

Normální Američané dokázali porazit pseudoelity, uvedl Ovčáček k americkým volbám

Podle mluvčího Hradu Jiřího Ovčáčka „normální Američané” ukázali, jak se dá porazit „mocenský konglomerát prolhaných médií a nabubřelé pseudoelity”. Ovčáček to v reakci na průběžné výsledky amerických prezidentských voleb, v nichž vede republikánský kandidát Donald Trump, uvedl na Facebooku. Nepřímo rovněž naznačil rovněž opětovnou kandidaturu prezidenta Miloše Zemana.

„Lež a nenávist lze porazit. Normální Američané nám ukázali, že lze porazit mocenský konglomerát prolhaných médií a nabubřelé pseudoelity,” napsal ve středu ráno Ovčáček.

„Dokažme i my v roce 2018, že umíme porazit souručenství médií a tzv. elit,” dodal.

Gatta
Gatta
9. 11. 2016 7:35
peter.
9. 11. 2016 7:41

No a čo teraz s tým ohňostrojom,čo v N.Y.nachystali pre Hillary?
http://politikus.ru/uploads/posts/2016-11/1478638940_klinton.jpg

Aleš
Aleš
9. 11. 2016 7:42

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/420112-miliardar-trump-je-prezidentem-nezastavila-ho-ani-clintonova.html
Jak se nám merdiální korouhvičky obracejí, nezapomínejme na vykřičené případy podpory vrahům a zlodějům…

Starý doktor
9. 11. 2016 7:47

Trump je možná krok novým směrem, ale hlavním kritériem budou činy. Ono i zvolení Obamy doprovázela velká euforie pokud si pamatuji…..

fajt
9. 11. 2016 7:48

peter. napsal

No a čo teraz s tým ohňostrojom,čo v N.Y.nachystali pre Hillary?
http://politikus.ru/uploads/posts/2016-11/1478638940_klinton.jpg

no což, tím se dá oslavit funus . ..)

teď ještě, aby se Donald za pár měsíců nepřeměnil na Obamu, to by už asi americká korporace nerozdejchala, to by je museli globální vlastníci asi potrestat ruským jádrem. ..)

Starý doktor
9. 11. 2016 7:51

8:40 Breaking news: Trump elected U.S. prezident

Gatta
Gatta
9. 11. 2016 7:57

Starý doktor napsal

Trump je možná krok novým směrem, ale hlavním kritériem budou činy. Ono i zvolení Obamy doprovázelavelká euforie pokud si pamatuji…..

Jo, pamatji jak ulice USA a někteří jedinci i u nás slzeli nad zvolením Obamy – demokrat a považte – černoch! prezidentem …
Už ten první den jsem si tehdy říkal : „Čím větší nadšení – tím větší zklamání“

Dnes ten pocit nemám …

Martin (už bez taky m)
9. 11. 2016 7:57

re Admirál k merdiím: Admirále, novinky nadále „blijí“, viz ty jejich videošoty… Opravdu nemám již zájem číst manipulativní mainstream… Žil jsem skoro 20 let v „totalitě“ – jak ji ti dnešní představitelé merdiální totality nazývají – příliš dlouho na to, abych když jsem jako kluk co četl mezi řádky Rudého práva již cca v 10 letech – neviděl KOMU a ČEMU dnešní merdia slouží… Ve druhé polovině devadesátých – tak do r. 2003 jsem s řadou slušných novinářů spolupracoval, dokonce do jednoho týdeníku okresního formátu i psal… Vždy jako „exot“ či bílá vrána, „ekoterorista“… Dnes existuje internet- a dávno tištěná… Číst vice »

Sio
Sio
9. 11. 2016 7:59

Aleš napsal

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/420112-miliardar-trump-je-prezidentem-nezastavila-ho-ani-clintonova.html
Jak se nám merdiální korouhvičky obracejí, nezapomínejme na vykřičené případy podpory vrahům a zlodějům…

„Jen se toč ty korouhvičko, pěkně po větru!“ [Burian:Katakomby]

peter.
9. 11. 2016 8:07

fajt napsal
no což, tím se dá oslavit funus . ..)

teď ještě, aby se Donald za pár měsíců nepřeměnil na Obamu, to by už asi americká korporace nerozdejchala, to by je museli globální vlastníci asi potrestat ruským jádrem. ..)

fajt:
Niečo sa u nás deje,lebo na prezidetskom paláci(bývalý Dom pionierov Klementa Gottwalda)v Blave,Kiska ešte stále navyvesil čiernu zástavu a nedal spustiť zástavy SR a EU na pol žrde.
U liberálov a neoliberálov zavládla panika.Som tak akosi spokojný aj z toho,že Sobotka odvolal z funkcie Diensbiera.Ešte keby tak vykopol aj Marksovú a Valachovú…..

Martin (už bez taky m)
9. 11. 2016 8:09

Starý doktor napsal Trump je možná krok novým směrem, ale hlavním kritériem budou činy. Ono i zvolení Obamy doprovázelavelká euforie pokud si pamatuji….. Máte pravdu, rozhodnou činy a zůstaňme proto střízliví a „nohama na zemi“. Ale tehdy to byla zcela jiná situace a oba kandidáti jiní. Čeká nás kupa problémů, a pokrytečtí prospěcháři bezohlednosti jen zjistili, že jsou porazitelní a budou reagovat. Prostí lidé ale potřebovali to vítězství jako sůl pro udržení důvěry, že nějaké volby někde je možno ještě použít k nastartování možnosti změny. Samozřejmě, dále záleží na nich, jejich činech, a zde u nás – i na nás…… Číst vice »

ducatista
ducatista
9. 11. 2016 8:16

Jsem potěšen, Trump je nadějí na změnu. Sice s rizikem, ale naděje tam je. U Clintonové žádná naděje na změnu nehrozila. Chtěla vést, být lídrem – já doufám, že se jí to podaří, třeba jako vedoucí úklidové čety v bloku C federální ženské věznice :-)
POZN. Donnie by měl poděkovat Julianu Assangeovi, protože imho tenhle chlapík a jeho wikileaks znovu vrátil Trumpa do hry. JA je pro mě symbolem víry v boji za lepší svět, jeden z hrdinů dnešní doby.

fajt
9. 11. 2016 8:16

peter. napsal fajt: Niečo sa u nás deje,lebo na prezidetskom paláci(bývalý Dom pionierov Klementa Gottwalda)v Blave,Kiska ešte stále navyvesil čiernu zástavu a nedal spustiť zástavy SR a EU na pol žrde. U liberálov a neoliberálov zavládla panika.Som tak akosi spokojný aj z toho,že Sobotka odvolal z funkcie Diensbiera.Ešte keby tak vykopol aj Marksovú a Valachovú….. mohl by Slávek odejít sám, protože další volby své oranžové gorily navždy pohřbí – nebojte, voni se havlojedi a celá ta tlupa sluničkářů a multi-kulti řezníků brzy proberou a pojedou tu svou sračko písničku ( Kiska jim taky zase rád pomůže ) – a na… Číst vice »

ducatista
ducatista
9. 11. 2016 8:17

A budu parafrázovat klasika a zvolám: Baracku, Hillary, Angelo…

ducatista
ducatista
9. 11. 2016 8:21

Kdo ze socanů preferoval Trumpa? Možná by se dali spočítat na prstech jedné ruky… Nejlepší byl Hamáček, ten byl přímo vyděšený z toho, že by mohl být zvolen Trump, prý to naruší naše transatlantické vazby. Doufám, že si to voliči zapamatují a v příštích volbách Hamáčka k lizu nepustí.

fajt
9. 11. 2016 8:32

„Gratuluji slovy blbů v ČT“ nevzdělanému bílému muži“.Tito lidé nám ukázali jak se zbavit“ inteligentních“ psychopatů .“ . ..)

Sio
Sio
9. 11. 2016 9:10

Poslouchat komentátory na ČT24 je zdrojem veselí. Podobně jako u Brexitu se ti samí snaží nás vystrašit a přesvědčit, že budeme litovat. Babiš jim správně připomněl, že průzkumy byly pro Hillary a tím se jim vlastně vysmál. Pozoruhodné, pro ty pány, stejně jako u Zemana, jsou nejdůležitější vulgarity. Asi nemají nic lepšího, co mu vytknout. A jsou tak blbí, že si neuvědomují, že lid nas..ný obecný to vnímá jako plus.
Pjakin předvídal už nejméně před rokem perestrojku v USA, tak uvidíme.

Vaska
Vaska
9. 11. 2016 9:17

nojo soudruzi už kvičej jak prasata na jatkách – několik dnů jim to vydrží a pak začne hromadné převlíkání kabátů

Aleš
Aleš
9. 11. 2016 10:24

peter: http://slovensko.co.uk/castusky/
Yankee murders go home!
Co je schováno za „nejistotou“ merdiálně prezentovanou např. zde?
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/pan-nejistota-co-nevite-o-prezidentu-donaldu-trumpovi-protoze-to-o-nem-nevi-nikdo-3786
Strach těch neokonů, kteří volili Trumpa, že se jim svět zbortí pod rukama. Co nadělá vicerezidentista s tím, když lid bude stát za někým s jinými představami, ale větší mocí?

Aleš
Aleš
9. 11. 2016 10:30

Sio: Někteří čeští komentátoři předběhli Pjakina…

Sio
Sio
9. 11. 2016 10:37

Aleš napsal

peter: http://slovensko.co.uk/castusky/
Yankee murders go home!
Co je schováno za „nejistotou“ merdiálně prezentovanou např. zde?
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/pan-nejistota-co-nevite-o-prezidentu-donaldu-trumpovi-protoze-to-o-nem-nevi-nikdo-3786
Strach těch neokonů, kteří volili Trumpa, že se jim svět zbortí pod rukama. Co nadělá vicerezidentista s tím, když lid bude stát za někým s jinými představami, ale větší mocí?

Článek píše, že Česko se obává … nikoliv. Někteří čeští zmrdi a tady víme, o kom je řeč, se klepou strachy.

fajt
9. 11. 2016 10:43
peter.
9. 11. 2016 11:03

Na Slovenskej politickej scéne je zatiaľ nepríjemné ticho a prevažuje sklamanie.Všetci Trumpovi gratulujú ale zároveň vyjadrujú nádej,že to,čo vyhlasoval v predvolebnej kampani nebude po nástupe do funkcie uplatňovať vo svojej politike prezidenta USA,Zhrozenie z jeho výhry vyjadril v TV neomarxista Eduard Chmelár,ktorý vyjadril nádej,že Trumpove rasistické a xenofóbne výroky k menšinám a imigrantom nenájdu odraz v jeho politike.Vyjadril obavy z možného zastavenie procesu denacionalizácie Európy. Asi treba počkať na to,kto v jeho vláde bude vykonávať funkcie ministrov zahraničných vecí a obrany.A treba ešte mesiac počkať na jeho inauguračnú reč.Mne osobne neostáva nič iné ako dúfať,že Trump splní to,čo sľúbil vo… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
9. 11. 2016 11:13

Vaska napsal nojo soudruzi už kvičej jak prasata na jatkách – několik dnů jim to vydrží a pak začne hromadné převlíkání kabátů Vasko, to je ale podceňujete – víte jaký ti mají „šatník“?? Ne, čekat nějakých pár dní nebudou- naopak: začnou doslova „závody“ „poradců a odborníků…“ No ale kéž by alespoň trochu přestalo platit „žvásty dělaj člověka“ a došlo zase na to „po ovoci poznáte je…“ a „dělník jest hoden mzdy své“… Nohy na zem a narovnat záda- ale pozor pro „hlavu v oblacích“ -tam by mohly být i nepěkné možnosti úrazu, „strop“ je možná níže nežli se nám nyní… Číst vice »

zedd
zedd
9. 11. 2016 11:19

Pražská kulturní fronta po ránu vykuckala croissant (případně rohlík s vlašákem). Náš věrný spojenec si zvolil Zemana na druhou a TO SE VŠICHNI NA OBOU STRANÁCH ATLANTIKU TAK SNAŽILI! Že je HRC kmotra, před kterou by Al Capone srazil dečky a nechal vypálit salvu z tommy gunů, nevědí, protože nechtějí vědět. Teď je otázka, co se bude dít dál. V Podesta (a dalších) mailech je dostatek indicií na rozjetí kolosálního vyšetřování, které by mělo daleko širší dopad než watergate a irancontra dohromady. S největší pravděpodobností teď zuří v FBI něco na způsob občanské války mezi užitečnými idioty a těmi, co… Číst vice »

zedd
zedd
9. 11. 2016 11:20

Skartovačky zuří!!!

Aleš
Aleš
9. 11. 2016 11:38

Sio: Klikáním na ty slátaniny se docílí, že jejich autoři se budou domnívat, že je někdo bere vážně. Jelikož nám je „sebereflexe“ těch gaunerů ukradená, je to jejich mínus. Nedávno jsem ty odkazy na novinky dával výjimečněji, protože každým kliknutím sílil jejich hnus, teď už tím roste jen jejich událostmi pošramocené ego a iluze.

zedd
zedd
9. 11. 2016 11:56

Aleš napsal Sio: Klikáním na ty slátaniny se docílí, že jejich autoři se budou domnívat, že je někdo bere vážně. Jelikož nám je „sebereflexe“ těch gaunerů ukradená, je to jejich mínus. Nedávno jsem ty odkazy na novinky dával výjimečněji, protože každým kliknutím sílil jejich hnus, teď užtím roste jen jejich událostmi pošramocené ego a iluze. Lidí, kteří konzumují média kriticky, je minimum. Samotné přečtení článku je nic. Pokud na něj reagujete, nastává multiplikační efekt. MSM média je třeba důkladně studovat. Jak jinak bych věděl, co si mám myslet? Vůči čemu bych hodnotil to, co v životě pozoruju? Pokud by se… Číst vice »

zedd
zedd
9. 11. 2016 12:51

Jo a ještě tu máme idiocii US národa: Naservíruje se mu na talíři 600K+ důkazů o tom, že HRC je svině – vskutku stačí 10h, začíst se, sledovat vlákna. To, čemu člověk rozumí je hnůj a pak jsou kryptické pasáže. Imaginaci se meze nekladou, tak člověk pátrá a ejhle, CF lobuje za usvědčenou obchodnici s dětmi na Haiti, kde mimo jiné CF zřejmě zpronevěřila několik miliard. Vždy Vztyčený Bill se vozí s Epsteinovým „Lolita express“ na ostrov, kde se dělo fakt nevím co. Jo, Trump tam byl nejspíš (několikrát) taky, aby sme si nedělali iluze. V každém případě víme, že… Číst vice »

Irena
9. 11. 2016 13:24

Лавров о победе Трампа: будем оценивать работу администрации США по делам

Слов слышал много, будем судить по делам, отвечать будем делом на дело», — сказал Лавров.

https://russian.rt.com/russia/news/331682-lavrov-pobeda-tramp-rabota