OM: 10 000 000!

Včera ve večerních hodinách jsme zaznamenali desetimiliontého návštěvníka našich webových stránek. Byl by to velký důvod k oslavě, kdyby neexistovala reálná možnost, že další milion se už konat nebude.

Dožijí se Outsidermedia 1. ledna 2018 svého 10. výročí?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
30. 6. 2017 18:19

Přeji adminovi i Všem přispěvatelům aby to vyšlo, vydrželo, případně se zlepšilo.
Život není peříčko, ale OM by chyběl jistě nejen jednomu obyčejnému Martinovi.
Každý píšeme svůj střípek dějin, i OM jej píše…
A každé písmeno, každá věta s dobrou vůlí napsaná a „poslaná elektronickým „éterem“ dále v dobré vůli MÁ svůj význam.
Pro život obecně, i pro život každého z nás.
Z hor přeji Krásné léto VŠEM!

orinoko
30. 6. 2017 21:43

Hmm … poněkud pochmurný textový doprovod kulaté existenční numismatiky. Hlavu a patu tomu netusim, ovšem neradostny truchlivy jsou souCASne CASy. Tak proč zjišťovat? Peníze? Valka informační anebo atomová? Nákaza vlkem? Pomnožení konkurence? Pravda, život není pericko, ale takové pero … to je život! Pravila ve své době jedna znalkyně. Léta nám nestojí , přičemž politika nestojí ani za rec. Viděl jsem krátký dokument, kde se v praxi dokázalo, ze za určitých okolnosti slunce nezapadá. Koukal jsem NATO s velmi smíšenými pocity. Při západu slunce vzlétlo tryskové letadlo, dosáhlo rychlosti otáčení Země, a Slunce melo porad před sebou. Co kdyby vyvinulo… Číst vice »

Vlastimil
Vlastimil
1. 7. 2017 18:17

Každý článek, který je odlišný od mainstreamu je malé hrdinství. OM jsou jedním z mála subjektů, který se nehrbí a dává průchod názorové různosti. To opravdu není málo. Přeji další plavbu v rozbouřených mořích informačního světa. A velmi děkuji.

zajoch
1. 7. 2017 21:03

Milý Stane, Vlastimil to zde moc pěkně napsal. OM jsou opravdu velmi potřebná. Nevzdávejte to ani v myšlenkách. Vězte, že si Vás mnoho nás čtenářů váží a pokud mohu mluvit za sebe, tak Vás stále propaguji a několik známých Vaše OM začalo číst. A že snad klesá sledovanost, to je přece přirozené. Vývoj obvykle probíhá po sinusovce. Sledovanost bude zase po dosažení nějakého minima stoupat. Přeji Vám dobré zdraví a hodně elánu, děkuji za vše co jsem zásluhou OM poznala. OM přeji ještě dlouhé pokračování. Martin přeje krásné léto z hor. Také jej přeji z hor, z těch východních. (Jak… Číst vice »

moje jméno
moje jméno
2. 7. 2017 10:14

čtu, nepíšu, bylo u mě moc smutných událostí. Ale dobře, že tu jste

hudryper
hudryper
2. 7. 2017 11:33

Po delší odmlce jsem zase zpět. Dnes má Stan narozeniny,tož mu pogratulujeme o on nám slíbí,
že bude OM vydávat i nadále,tedy „po švestkách“.

peter.
2. 7. 2017 11:49

hudryper napsal

Po delší odmlce jsem zase zpět. Dnes má Stan narozeniny,tož mu pogratulujeme o on nám slíbí,
že bude OM vydávat i nadále,tedy „po švestkách“.

Pripájam sa ku gratulácii.
Je fajn zase vidieť „hudrypera“na OM.

dixi
2. 7. 2017 12:18

Také gratuluji a děkuji i všem ostatním, neházejte flintu do žita, je vás potřeba.

mm
mm
2. 7. 2017 13:20

stane vse nejlepsi a zdravi.pisu na televizi lg. strucne tedy….pred peti lety kdy hrozilo stopnuti om kvuli erepublice byl navrh na darcovske sms ….klidne vam je budu posilat, budou li, casto. jako psavec mohu prispeti i za editovany clanek, dale byl navh na sekci diskuze obycejne a kontroverzni s vasim disclaimerem, te druhe ovsem placene. zdravim i hudrypera s tim ze d.d. ctu, s kataraktem ,jeste to potrva.

Bety
Bety
2. 7. 2017 14:14

Stane, upřímně gratuluji a upřímně též doufám, že se vaše chmurná předpověď nenaplní. Na jiných webech je často diskuze příliš černobílá, takže to není diskuze, ale spíš hádky vedené k tomu dost nevybíranými způsoby. Vydržte.

idiotronic
2. 7. 2017 19:46

Vlastimil napsal
Každý článek, který je odlišný od mainstreamu je malé hrdinství.

Takže gratulace je plně na místě. A jestli OM vydrží jen do těch švestek, co narostou na stromě, co mi v důsledku extrémního sucha zašel, pak mají ještě dlouhou perspektivu.
Mimochodem, ty dárcovské sms nejsou špatný nápad. Od doby, kdy lze koupit jízdenku mobilem, jsem přestal chodit pěšky po městě, i když je to za jedny peníze…
Jo, a KOSA hlásí milion.

Aleš
Aleš
2. 7. 2017 22:06

Všechno nejlepší Stane Střízlivé nás nedoStanou, pozoruji na sobě, každým slovem být za hranou, nepoklesnout k porobě. Není snadné vynalézat, hrnout se vpřed jak frikulín, a žádným (ne)mocným nepodlézat, a být při tom free, cool, in. Cyklistika je náš úděl, a je moc dobrá na nohy, chytiti vlka, to je toho, horší je nasadit parohy. I kdybychom ustrnuli v historii a nebo za rok tu bylo jak dnes, na demokraturu jsou lepším bičem, outsidermedia než hlídací pes. Om je jako stará mantra, om je jako opium, outsidermedia jako jiskra či vatra, Stan jako redaktor anebo médium? Kdo se nevzdává s… Číst vice »