OM půjdou dál než Člověk v tísni

Outsidermedia.cz půjdou dál než Člověk v tísni. Redakce prozatím populárního OM webu se tímto rozhodla podporovat Člověka v tísní v jeho úsilí. Naší snahou je překonat Člověka v tísni (bez EU dotací) v boji s ruskou propagandou. Doufáme, že nám i nadále zachováte věrnost.

***

Na Aktuálně.cz vyšel článek „Ódy na Putina i večerníček pro obránce hranic. České děti se budou učit o ruské propagandě„.

Outsidermedia se rozhodly jít dále v boji ruskou propagandou, než Člověk v tísni.

Rozhodli jsme se totiž seznámit čtenáře s ruskou propagandou, na kterou si musí dát pozor rodiče dětí školkou povinných. Z interních zdrojů jsme se dozvěděly, že propagandou „Máša a medvěd“, očkují dobrovolně rodiče svoje děti. Jak nás informují dále naše zdroje, situace je kritická. Filmy studia Get Movies se šíří jako mor nejen v Česku, ale také na Slovensku. Propaganda ruských filmů „Máša a medvěd“ má tak negativní dosah na české děti, že odmítají na Aktuálně číst rubriku „celebrity“. Situace došla dokonce tak daleko, že některé děti řekly svým rodičům, že se vedle povinné angličtiny začnou dobrovolně učit ruský jazyk.

Důkazem ruské propagandy může být video „Máša a kaše“. Tomuto videu podlehlo už 924 431 098 diváků. Proto doporučujeme, než kliknete na odkaz videa, aby se sesedla u obrazovky monitoru celá rodina (nejlépe také sousedé). Nebudete tímto zvyšovat údaj o zhlédnutí videa a propagovat tak ruskou propagandu.

A jako přídavek majstrštyk kremelské propagandy. Kukutiki s písničkou. Na ty se samozřejmě taky nedívejte!

Přejít do diskuze k článku 25 komentářů