Opakuje se znovu Hitlerův plán s Ukrajinou?

Jsem stále více přesvědčen, že to, co se děje na Ukrajině, je v podstatě další útok Evropy proti Rusku. Proto se také kvůli Krymu zvedl takový pokřik. Dobyvatelům se nepovedlo urvat si ten klenot pro sebe. Tentokrát je však samotný útok vedený rukami nerozumných domorodců, kteří zabíjejí stejné Rusy, jako jsou oni sami, a nechápou, že tak plní tu nejostudnější a nejšpinavější roli. Zabíjejí a umírají pro zájmy Západu.

Jejich rolí je sloužit jako okupační armáda, která okrádá a zotročuje celou Ukrajinu jako část historického ruského území. Tato armáda si však nezíská ani slávu ani poctu, kterými se vždy dříve pyšnily hordy Napoleona I. a Napoleona III., královny Viktorie, Entente a mnoha dalších dobyvatelů Ruska.

Evropa a USA teď nevykrádají Ukrajinu o nic hůře než Hitler, který z okupovaného území odvážel vše, k čemu se mu povedlo dostat. Dokonce i samotnou černozem, kterou Němci odváželi z úrodných polí jižního Ruska.

Současná Evropa přesně kopíruje Hitlera a má v úmyslu vyvážet i ukrajinskou černozem, v čemž jí aktivně napomáhá junta, která je připravena prodat absolutně všechno, o co bude mít její páníček zájem. Jak stydlivě oznamují ukronovináři, budou se prý vyvážet „přebytky“ černozemě. Pěkné „přebytky“ – vrstva od půl do jednoho metru! Švédsko chce koupit od 50 do 100 miliónů tun černozemě za „neuvěřitelnou“ cenu 5 EUR za tunu, takže se opravdu nebudu divit, pokud tu úrodnou vrstvu vyberou do mrtě.

Švédové na skalistých ostrovech Värmlandu budují skladiště pro drahocennou černozem. Je zajímavé, jak rychle jejich příkladu budou následovat ostatní evropské země. Co například opět Německo?

Ostatně, ti primitivové jsou připraveni prodat absolutně cokoliv. Už dokonce i v Karpatech vykáceli prakticky všechny lesy, takže už ani nemají kde vykopat své zemljanky. Ne, někteří z nich si uvědomují, že prodávají svoji budoucnost, když se dokonce už i na webu UNA-UNSO našel autor, který si začal „dělat starosti“ o osud ukrajinské půdy. Buďte mimochodem s tím webem opatrní. Vůči Moskalům je tam zloby až dost, ale článek je to zajímavý.

Ovšem prodeji té země znepokojení těch nejmoudřejších v žádném případě nezabrání. Půdu prodají. Z polí ji jednoduše vytěží a někdy je tak úplně zničí. Zatím to do zahraničí neodchází, ale to jen zatím, protože pro „svidomého“ Ukrajince budoucnost neexistuje. Pro něj je důležité, co je tady a teď. Za peníze je připraven prodat svou budoucnost i budoucnost svých dětí. Na Majdanu ji prodávali za 10-15 tisíc hřiven. Stávali se z nich narkomani, kteří přicházeli o zdraví díky tomu „posilujícímu“ čajíčku a někteří z nich rovnou umírali od kulek, které přiletěly z vlastního týlu.

Zdroj: http://gentlemanstory.net/2015/07/plan-gitlera-v-otnoshenii-ukrainy-povtoryaetsya/

Překlad: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
8. 7. 2015 16:49

Prodají cokoliv – úrodnou půdu, ložiska břidličného plynu bez ohledu na následky, vyvezou zlato… Konečně v tomto zdaleka nejsou sami. I v ČR byly privatizovány a vyprodány zdroje, byla směněna národní sbírka zlata za cizí dluhopisy, byl vyprodán peněžní systém země,l nyní se pracuje na výprodeji anebo darování (církvi) půdy… Koneckonců všechny tzv. západní země (včetně jejich východních kolonií) jsou předluženy a jednou nadejde doba materializace pohledávak – jako nyní v Řecku anebo na Ukrajině.

orinoko
orinoko
8. 7. 2015 17:21

Omlouvám se, že to bude zase poněkud mimo, ale aby to mělo nějakou časovou souvislost. Těch zpráv je povícero, jsou trochu zmatené, ale mělo by jít zhruba o toto: Do Turecka dorazily německé Patrioty i s obsluhou. A protože nejde jen o rakety , ale také software k nim, tak se stalo že Syřané naváděcí systém elektronicky napadli. A teď se neví, kam by to také mohlo dolétnout, kdyby se takový Patriot dal do chodu. A dále: Dva černoprdelní alahakbaristi Daeše sbalili plukovní pokladnu a zmizeli v Turecku. Od saudských utěrek utíkají jejich vlastní vojáci a připojují se k milicím… Číst vice »

Irena
8. 7. 2015 17:25

Россия наложила вето на резолюцию СБ ООН по Сребренице
Rusko uplatnilo veto proti rezoluci Rady bezpečnosti OSN o Srebrenici

Источник: http://politikus.ru/events/53828-rossiya-nalozhila-veto-na-rezolyuciyu-sb-oon-po-srebrenice.html
Politikus.ru

Neználek
Neználek
8. 7. 2015 17:39

Takže Ďáblovu bibli se zřejmě vrátit nechystají.

orinoko
orinoko
8. 7. 2015 17:42

http://rt.com/news/272275-german-patriot-missiles-hackers/

Další zdroj o Patriotech.

No nevím, tohle bude asi fajnšmekry. Vypadá to na celosvětovou mapu hackerských útoků. Na špičce Čína, Rusko, USA, Turecko … Vypadá to, jako když se vypouštějí rakety. Něco tam svítí i u nás, že by OM?

http://map.norsecorp.com/

brankoslav
brankoslav
8. 7. 2015 17:47

Dnes jsem byl na živnostenském odboru Praha X-ze „zákazníků“ já jediný govoril po česki.
Ostatní ukrajinsky.

orinoko
orinoko
8. 7. 2015 17:50

Víte tomu někdo hlavu a patu? Když přiložím kurzor k českému pointu, tak to vypadá , že střílíme na Emeriku.

Béda
8. 7. 2015 18:16

orinoko napsal

Víte tomu někdo hlavu a patu? Když přiložím kurzor k českému pointu, tak to vypadá , že střílíme na Emeriku.

A co totok? http://echo24.cz/a/iKwpB/policie-se-nabourava-lidem-do-pocitacu-je-to-v-poradku (Žeby česká NSA?)

orinoko
orinoko
8. 7. 2015 18:41

V Praze je delegace syrského parlamentu. Zcela oficiálně. Bude tu 4 dny. A zcela oficiálně české méééééééééééédijální opice drží bobříka mlčení. Z Česka poznávám Bublana. Syrská návštěva je tu na pozvání české strany, která prý reaguje na tlak české veřejnosti.
Agenda:
Pomoc vnitřně vysídleným Syřanům, obchod, nové výzvy po teroristických útocích i v Evropě, evropské sankce.
S ohledem NATO, že není přítomen kujebák Zadolárek, tak se údajně mluví věcně … a nikoli debilně ideologicky.

peter.
8. 7. 2015 19:18

Dúfam,že Saakašvili ma dostatočnú zásobu kravát :
http://voenkor.info/content/8364
Moldavsko vrazilo Ukrajine nôž do chrbta

orinoko
orinoko
8. 7. 2015 20:19

No nevím, asi jde do tuhých. Všude se to začíná hemžit informacemi o kyber útocích. Ta mapa v odkazu odpovídá současným čínsko-americkým útokům. Čína už kontaktovala Rusy jako svého smluvního partnera. Z čínských burz se údajně vytratila šílená suma virtuálních peněz. To není nic neobvyklého. Nové je to, že Čína bere celou situaci velmi vážně.

Více tady:

http://www.whatdoesitmean.com/index1884.htm

orinoko
orinoko
8. 7. 2015 20:27

Zmíněná mapa je i tady. Řekl bych, že OM je v tuto chvíli naprosto unikátně v informacích daleko před pelotonem.

http://www.zerohedge.com/news/2015-07-08/what-first-world-cyber-war-looks-global-real-time-cyber-attack-map

orinoko
orinoko
8. 7. 2015 20:33

Ta mapa vypadá dost hrozně. Jako burza útoků.

orinoko
orinoko
8. 7. 2015 20:38

Na místě živých útoků pod Attackerem se občas objevuje Telefonica Czech Republic. Na místě s naší republikou se už obejvila 3 světýlka.

hudryper
hudryper
8. 7. 2015 20:56

orinoko napsal
http://www.whatdoesitmean.com/index1884.htm

Byl bych radši,kdyby šlo o údaje z jiného zdroje než je Sorcha Faal. Pokud Tě zajímá proč, napiš mail.

orinoko
orinoko
8. 7. 2015 21:07

Prosím Tě, i já jsem odkázán na jiné. Může být, že něco nesedí , ale pro mě jsou to úplně nové zdroje.
Zítra. Za chvíli jdu ležet.Ráno brzy vstávám.

orinoko
orinoko
8. 7. 2015 21:23

Možná máš na mysli toto – „whatdoesitmean.com=Soorcha Faal=disinformation“.

orinoko
orinoko
8. 7. 2015 21:51
Irena
9. 7. 2015 6:01

Да, это Вам не Голливуд, пиндосы…

Источник: http://politikus.ru/army/53748-corevnovaniya-specnaza-v-kazahstane.html
Politikus.ru

orinoko
orinoko
9. 7. 2015 6:43
Béda
9. 7. 2015 6:56

orinoko napsal

No já nevím, včerejšek byl docela hektický. Elektronická válka je realitou.

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6257-obchodovani-na-newyorske-burze-bylo-zruseno-aerolinky-stahly-letadla-na-zem-kvuli-technickym-problemum

Ono by to bylo docela úsměvné, kdyby svět nestál na prahu finančního kolapsu, chaosu a války, eurozóna na prahu svého rozpadu a uměle zanášeného zmatku. Věci se dávají rychle do pohybu směrem k fašismu a válce. A to všechno jenom kvůli nenažranosti korporátních elit, které neznají míry a ničeho se neštítí.

orinoko
orinoko
9. 7. 2015 7:08

http://www.dailystar.com.lb/News/Middle-East/2015/Jul-08/305737-isis-hackers-take-down-syria-war-monitor-site.ashx

Hekři vyřadili stránky Syrské observatoře sídlící v Londýně. Té západní coury, co má sloužit pro případnou žalobu.

Béda
9. 7. 2015 7:17

Všemocné korporátní elity mají obrovské přebytky peněz. Většinou ve formě státních dluhopisů a dlužních úpisů jednotlivců. Nejhorší co by je mohlo potkat je, kdyby došlo k jejich „škrtnutí“ a znehodnocení. Kvůli tomu aby se to nestalo udělají cokoliv. Dokáží bohatnout na válce i v krizi, kdy za peněžní přebytky za pakatel vykupují majetek svých dlužníků. Jenom odpis dluhů jim nepřináší vůbec nic. Proto aby se to nestalo se nezastaví ani před totalitou – fašismem, ani před válkou.

Vaska
Vaska
9. 7. 2015 8:02

Béda – válka je jejich záchrana aby lidi nenapadlo se bouřit

Jáchym
Jáchym
9. 7. 2015 8:03

Srdečně Vás všechny zdravím :-),
neberte si to, prosím, osobně, ale působí to tady na mne jak „zpovědnice docenta Chocholouška“, takže jsou asi čtyři možnosti. Buďto se zbláznil svět nebo já, případně Vy nebo My všichni :-)))). Nevím :-), neznám na to odpověď :-). Mějte se krásně a všichni dobří lidé žijte blaze :-)))). Srdečně zdraví všechny lidi dobré vůle Jáchym

Gatta
Gatta
9. 7. 2015 8:06

Orinoko – dobrá práce. Mapu budu šířit.

Takže možná už brzy uděláme takové „velké delete, format: C“ a můžeme začít nanovo … bez dluhů a každý s tím co zrovna má.

abx
abx
9. 7. 2015 9:02

zrejme sa zopakuje aj Hitlerov scenar o smrtelnom ohrozeni Nemecka Sovietskym zvazom a potrebe „odstranenia tohto nebezpecenstva“… V noci z 21. na 22. júna 1941 Nemci vyzvali sovietskeho veľvyslanca Dekanozova, aby v Berlíne urýchlene navštívil nemecké ministerstvo zahraničných vecí. Tam mu o 3. hodine ráno miestneho času doručili diplomatickú nótu, rovnaký dokument odovzdal gróf von Schulenburg o 5. hodine ráno sovietskemu ministrovi zahraničných vecí Molotovovi v Moskve. V dokumente bol Sovietsky zväz obvinený z podvratnej činnosti voči Nemecku, Európe a nepriateľskej politiky voči Tretej ríši. Tiež bol obvinený zo sústredenia ozbrojených síl na sovietsko-nemeckých hraniciach, čo bolo v rozpore so… Číst vice »

orinoko
orinoko
9. 7. 2015 18:31

Tak to bychom měli. Včerejšek můžeme docela smysluplně uzavřít.

http://e-republika.cz/article3209-Vyplašeny-Wall-Street-chce-valečnou-komisi-proti-kybernetickym-utokům