Ostřelování Donbasu 1. 2. 2017

Ukrajinské ozbrojené síly ostřelují minomety a dělostřelectvem povstalecká území. Cíle bombardování: Šachta, škola, rodinné domy, metalurgický podnik, sídliště, sanitka, pracovníci plynárenského podniku… Probíhá evakuace obyvatel z ohrožených oblastí Doněcka. Ukrajinská těžká technika v Avdějevce se „pod dozorem“ OBSE v rozporu s Minskými dohodami ukrývá na panelovém sídlišti. Ukrajinští chlapci se metr po metru posunují vpřed…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
6. 2. 2017 14:09

I na jiném vlákně.
„Ukrajinští chlapci se posunují vpřed“…konec citace,
důsledek níže:
ZCELA POPRÁVU…
https://www.youtube.com/watch?v=s61hYssHQOg

Béda
6. 2. 2017 15:43

Šok ve vysílání: bojovník z ATO řekl v ruské televizi, že Ukrajinci zabíjejí vlastní lidi http://eurasia24.cz/aktualne

Rado Miko
6. 2. 2017 15:44

I na jiném vlákně.
„Ukrajinští chlapci se posunují vpřed“…konec citace,
důsledek níže:
ZCELA POPRÁVU…

Bohužel se nejedná o prvotní zdroj informací. Tímto nelze ani ověřit dobu pořízení, místo pořízení. Protože dnes mají jednotky pevnou strukturu, lze vyloučit „únik“ videa.
Vždy, dyž se situace vyostří, tak se znovuobjeví staré videa.
Pokud obě strany současnosti na sebe střílejí z gradu, jsou to jednotlivé výstřely nebo je použito jedno vozidlo. Taková salva by byla reálná jen při úplném rozhoření bojů.
Zde jedno staré video, co dnes také koluje:
https://www.youtube.com/watch?v=ORA9XkqAMdE

Martin (už bez taky m)
6. 2. 2017 17:58

Rado Miko napsal I na jiném vlákně. „Ukrajinští chlapci se posunují vpřed“…konec citace, důsledek níže: ZCELA POPRÁVU… Bohužel se nejedná o prvotní zdroj informací. Tímto nelze ani ověřit dobu pořízení, místo pořízení. Protože dnes mají jednotky pevnou strukturu, lze vyloučit „únik“ videa. Vždy, dyž se situace vyostří, tak se znovuobjeví staré videa. Pokud obě strany současnosti na sebe střílejí z gradu, jsou to jednotlivé výstřely nebo je použito jedno vozidlo. Taková salva by byla reálná jen při úplném rozhoření bojů. Zde jedno staré video, co dnes také koluje: https://www.youtube.com/watch?v=ORA9XkqAMdE Je možné, že je to starší, a le vypadá to jako… Číst vice »

Béda
6. 2. 2017 18:50

Podle internetové šuškandy se prý udál bezprecedentní útok na jedno z center západní civilizace, humanity, demokracie a svobody. „ANALYTICI V POZORU. HLAVNÍM MĚSTEM SAÚDSKÉ ARÁBIE OTŘÁSL ZÁSAH BALISTICKOU RAKETOU“ http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9797-saudska-arabie-balisticka-raketa

CROIX
6. 2. 2017 19:39

Krátký volný překlad: https://www.youtube.com/watch?v=eCop38w7tEc Situace na Donbasu se změnila a dále se zostřuje. Těžké dělostřelectvo ostřeluje obytné okraje Doněcku. Už dále není důvod věřit slovům ukrajinské vlády, všechna slova znějící z Kyjeva jsou falešná. Po jednání Porošenka s Trumpem bude zastavena finanční a vojenská podpora Ukrajině na podporu teroristické operace proti republikám Donbasu. Ukrajinský prezident upadl do depresí a v této bezvýchodné situaci přikročil k nepromyšleným krokům – rozpoutání války na východě Evropy jakýmkoliv směrem. Vojenskopolitické vedení Ukrajiny odmítlo plnit minské dohody. Naopak posiluje vojenská uskupení v zóně odsunu těžké vojenské techniky a vytváří zde úderné uskupení. Mj. přisunulo od… Číst vice »

Béda
7. 2. 2017 4:39

Plynová carevna už se asi načisto zcvokla. Chce prý, aby kyjevský loutkový režim vyhlásil stanné právo na Donbasu, který neovládá : https://cz.sputniknews.com/svet/201702064690073-Tymosenkova-vyhlaseni-stanne-pravo-Donbas/

Dokáže si vůbec ta ….. nebeská představit, že by lidé, na kterých je prováděna genocida, kteří ze všeho nejvíc neuznávají a nenávidí nedemokratický, neústavní, násilný režim, který se dostal k moci podvodem a zastrašováním , že by tito lidé respektovali jakékoliv direktivní nařízení Pornošenkova režimu?

Martin (už bez taky m)
7. 2. 2017 7:19

Plynová zlodějka coby nástroj Německých „jelit“ cosi kváká ve snaze udržet svou bezvýznamnost…
Doufám, že lid území dnešní Ukrajiny jednou pučisty a okupanty nažene do kamenolomu. Porošenkovi a Julce bych doporučil dát spojené okovy, ať mohou společně vyhlašovat „stanná práva“ svým kladivům a dlátům.
Za to co udělali NA DOŽIVOTÍ…
Při obnově území dnešní Ukroruiny bude kameniva zapotřebí, a není nad to, když si vykradači práva obnoví znalosti základů skutečné zákonnosti…

zedd
zedd
7. 2. 2017 11:36

Ohlušující ticho v main streamu … nejsou noty, tak zatim nic halekat nebudem …

Béda
7. 2. 2017 12:05

Zázračně uzdravená odsouzená defraudantka a politická prostitutka s falešným copem po návratu z Ukrajiny: http://www.novarepublika.cz/2017/02/tymosenkova-pozaduje-vyhlaseni-valky.html „…Vyzvala Radu, aby oficiálně uznala Ruskou federaci „agresorem“. „Musíme skončit prázdné řeči o vlastenectví, které zaznívají i z tribuny Nejvyšší rady i na této smírčí radě, a konečně musí Ukrajina jasně zaujmout pozici, že se jedná o válku Ruska proti Ukrajině … Klíčovým se stalo zostření vojenského konfliktu na východní Ukrajině. A vše, co se děje kolem Avdějevky a v Avdějevce samotné, je jasný důkaz, že agresor se nezastavuje, že zvyšuje svou vojenskou agresi…“ Jeden by řekl, že když mluví o agresorovi u Avdějevky, tak… Číst vice »

Béda
7. 2. 2017 12:05

oprava – po návratu ze své „mise“ v USA…

Martin (už bez taky m)
7. 2. 2017 12:33

Už několik nás tu napsalo, že figurky ve vedení Ukroruiny nemají v hlavě normální mozek. Ať si plácají co chtějí, důležité bude, zda národy na území dnešní Ukrajiny najdou samy sílu zlikvidovat jejich pomahače a vykonavatele jejich hrůzovlády. Bez jejich odstranění nebude míru nikdy, neřiditelní oligarchové by je měli doprovodit, VVP má recept. „Ekologická“ likvidace těch rozbitých paneláků s narušenou statikou, výstavba nových domů budou potřebovat velké množství pracovních sil – stejně jako obnova krajiny. Tam by se mnoho tisíci ukropů mohlo seberealizovat. Bezcopá fanatička s prázdnou hlavou řvoucí cosi o „válce s agresivním Ruskem“ jim k tomu může pískat… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
7. 2. 2017 12:41

Po mém soudu v další reformě OSN – pokud přežije půjde o mnohem menší barák a mnohem větší činy. S Radou ve smyslu zařazení Indie, Brazílie a vyřazení uřvaných šašků z jednoho Asijského poloostrova. Představitele Malé Británie mohou klidně nahradit země jako Mexiko, a Francky některá z Afrických zemí… Stávající „struktury“ se budou jako nepotřebné a neschopné bourat. Evropské závaží typu OBSE nikoho skutečně důležitého již nezajímá… Jen je ještě třeba „přeskupit duny“ kolem jistých arabských fašistů na jednom omylem „sjednoceném“ poloostrově… No ale pokud zafouká „dostatečně silný vítr z příslušného směru“… to by v tom byl čert, aby se… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
7. 2. 2017 14:58

Вечер с Владимиром Соловьевым (HD) от 06.02.17
od cca 1h 9 min po 16 min. opakovaně zmíněna možnost „silového přinucení k míru“ ve formě zničení komplexů „Točka -U“ vč. likvidace s použitím komplexu „Kalibr“…
Na zničení těch jednotek stačí i levnější systémy…
Zřetelně diskutována i otázka jednostranného „zřízení bezletové zóny“ k ochraně civilního obyvatelstva Donbasu…
Od polovičky pořadu vzpomínky na válku v Afghánistánu…