„Ostrov orgií“ Billa Clintona a kampaň Hillary

Američtí novináři našli slabinu ve volební kampani manželky exprezidenta USA. Fond americké Clintonovic rodiny je rozsáhlým zločinným spiknutím a stínovým fondem pro podvodníky. Oběťmi manipulátorů byly tisíce čestných lidí, kteří věnovali svoje peněžní prostředky v dobré víře, že budou využívány k dobročinným účelům.

Píše o tom známý politický komentátor, novinář a spisovatel Jerome Corsi ve své knize „Partneři ve zločinu“ vydané v srpnu t.r. Novináři „Daily Mail“ obsah knihy v předstihu prozradili v článku, věnovaném finančním skandálům kolem prezidentské kandidátky Hillary Clinton, s poznámkou „exkluzivní“.

Corsi tvrdí, že podvodná schémata obohatila Clintonovy o stamiliony amerických dolarů, navýšila kapitál Fondu o 2 miliardy dolarů, a další miliardu přitáhla k financování prezidentské kampaně Hillary. Jedním ze zdrojů obohacení v šesti až sedmimistných cifrách byly úplatky, provedené prostřednictvím Fondu pod kódem „zaplať příteli“.

Část prostředků se přitom používá k podplácení těch, kdo mají informace o Clintonových sexuálních avantýrách. Například skandál s Monikou Lewinskou přišel Billa jen na advokátech na 10,6 milionu dolarů.

Za 14 let, počínaje rokem 2001, rodina vydělala 230 milionů dolarů. Pomohlo i to, že Hillary byla nějaký čas na pozici státní tajemnice (ministryně zahraničí) USA. Bill přednášel, ale honoráře mu platila Hillary. Na jedenácti vystoupeních si Bill vydělal půl milionu dolarů, ale na novinářovu výtku odpověděl následovně:

„Musím přece z něčeho platit účty. Pár hodin denně věnuji výzkumům. Lidé mě rádi poslouchají“.

Indická kampaň

Clintona si poslechli i tehdy, když po skandálním závěru svého druhého funkčního období se v roce 2001 připojil k organizaci, jejíž členové doufali v posbírání 50 milionů dolarů na obnovu stovek vesnic v Indii zničených zemětřesením. Po návštěvě této země se Clinton stal čestným předsedou nového Americko-indického fondu (AIF). Po údajné prosbě veřejnosti zahájil fond sbírku. Ovšem důkazy o potvrzení akce daňovou správou USA nebo vládami klíčových amerických států Corsi nenalezl.

V roce 2012 Billova blízkého přítele, bývalého člena správní rady AIF Rajata Guptu uznali vinným z obchodu insiderskými informacemi a odsoudili ke dvěma letům vězení. Když odcházel z funkce ředitele poradenské společnosti „McKinsey & Company“ v roce 2003, jmenoval do funkce poradce s šestimístnou výplatou 23letou Chelsea Clinton, absolventku Oxfordu, ale bez praxe.

Dalším spoluzakladatelem AIF byl Vinod Gupta, majitel společnosti „InfoUSA“, vytáhl z AIF, dle masmédií, cca 9,5 milionu dolarů pro vlastní potřebu. V roce 2005 Hillary jako létala jako ministryně zahraničí USA na vlastní soukromé cesty Guptovými soukromými letadly, aby po návratu z jedné takové „pracovní cesty“ předložila Senátu účet na 858 dolarů za přelety…

Bill Clinton si ve společnosti „InfoUSA“ vydělal za rok 2001 3 miliony dolarů jako poradce a krom toho obdržel 100 tisíc akcií společnosti.

„V době, kdy Clintonovic chtějí prezentovat svoje úsilí při sbírce prostředků pro Indii, hovoří fakta spíš o tom, že lepším vysvětlením je snaha využít příležitosti k získání profitu,“ píše Corsi.

Analytik z WallStreetu Charles Ortel, který studoval činnost Fondu Clintonových, prohlásil, že Bill vypracoval metodiku využití živelních pohrom a epidemií ke sbírce darů ve stovkách milionů. Prostředky se „ve slabém regulativním prostředí“ mohou použít k osobním účelům, například k financování volební kampaně Hillary.

A odpovídající prostředky – jak je Ortel přesvědčen – z dobročinných fondů na pomoc obětem zemětřesení v Indii zmizely.

Dokud Fond exprezidenta USA prováděl svoji činnost bez auditorské kontroly, bylo v důsledku podvodů použito přes 200 milionů dolarů na politické a osobní cíle. AIF, podle Ortelovy verze, mohl být použit jako krytí k získání příspěvků.

Ostrov orgií v oceáně existuje

Prezidentský „Fond Williama Clintona“ financoval knihovnu bývalé hlavy státu v Arkansasu. Pak se změnil ve Clintonův Fond, a v roce 2015 se stal fondem Billa, Hillary a Chelsea Clintonových. Hillary zahájila další volební kampaň.

Novým vtělením fondu se stala „Clintonova globální iniciativa“ (CGI). Jejím cílem bylo řešení globálních problémů prostřednictvím sdružení vlivných lidí. Každoroční setkání účastníků v rámci organizace každého z nich přijde na 20 tisíc dolarů. Kulaté sumy příspěvků dávají nepsané právo na vyfocení s Clintonem a zaručují okamžitý růst důvěry. Sponzory přesvědčují, že se jim dostává výhody ze zahraničně-politického vlivu a možností Clintonových.

Uvěřil tomu i majitel sítě supermarketů a společnosti „Yucaipa“, specializované na obnovitelné zdroje energie, Ronald Burkley. Podnikatel věnoval statisíce dolarů na volební kampaně Hillary. Když Hillary, jako senátorka za stát New York, zveřejnila své příjmy za léta 2000-2007, ukázalo se, že Burkley zaplatil Clintonovi 15 mil. dolarů za konzultace v letech 2003-2007.

Tou dobou Bill Clinton létal Burkleyho letadlem Boeing 757, který nepříliš slušně přejmenovali na „Air F**k One“. Jiné soukromé letadlo, které rád Clinton používal a které mělo jméno „Lolita Express“, patřilo miliardáři Epsteinovi souzenému za pedofilii. Právě toto letadlo létalo na Virginské ostrovy s neplnoletmi společnicemi.

Od roku 2001 do 2003 uskutečnil Clinton na palubě „Lolity“ 26 letů. Letadlo je nazváno podle hrdinky Nabokovova románu proto, že – jak píše Corsi – v salónu byla obrovská postel určená pro skupinové akce. Při vyplňování seznamu cestujících ženského pohlaví uváděli jen iniciály, nebo křestními jmény, z nichž jedno bylo vždy „Taťjána“. Miliardář Epstein využíval služeb obchodníků lidmi, kteří pro něj vyhledávali dívky do 12 let věku. Clinton se účastnil letů na „ostrov orgií“ mimo pozornost tajných služeb, což vyplývá z palubních deníků, předaných Federální správě civilního letectví. V roce 2002 tak například letěl na „asijské turné“.

Do roku 2015 byl Epstein jedním z největších sponzorů Fondu Clintonových. Proto policie v Palm Beach zahájila vyšetřování a obvinila ho z pedofilie. Jedna z obětí – 13 letá dívka – vypovídala, že navštívila Epsteinův dům v očekávání placeného focení. Místo toho se stala obětí sexuálního počínání. Virginia Roberts před soudem vypověděla, že byla jako neplnoletá sexuální otrokyní, a že na „ostrově orgií“ viděla Billa Clintona.

Burkley z „dodávek“ neplnoletých na palubu letadla „Air F**k One“ obviněn nebyl. Přátelství s Clintonem pokračovalo do roku 2016, kdy Burkley podpořil stávajícího guvernéra státu Ohio Johna Richarda Kasiche.

„Jakkoli silně bych měl rád Gora, Kerryho a Hillary, nikdo si nikdy nemůže vzpomenout, za co vlastně vystupují. Oni nevyhrávají kvůli svému světonázoru – příliš ho komplikují. Nejsou schopni k sobě druhé naklonit,“ řekl.

Bill a kazašská operace

V roce 2005 kanadský finančník Frank Giustra specializující se na těžební průmysl přispěl do Fondu Clintonových 31,1 miliony dolarů a později dalších 100 milionů. K tomu ho zřejmě donutily jisté okolnosti. Při součinnosti s Clintonem byl uzavřen kontrakt v oblasti jaderné energie v Kazachstánu.

Na setkání s prezidentem Nazarbajevem se Giustra snažil dostat za výhodnou cenu exkluzivní práva na získání tří projektů na rozpracování uranových dolů kontrolovaných státní agenturou pro atomovou energii „Kazatomprom“. Billovi měli zaplatit za kontakty v Kazachstánu, ale také za to, že Hillary by odklidila všechny překážky v USA.

„Tyto peníze by Clintonovi dostali obvyklou cestou: oficiálně bylo oznámeno, že jde o šestimístný honorář za vystoupení Billa, anebo sedmimístný „příspěvek“ do Fondu Clintonových. Ostatní prostředky měly potají projít nastrčenou Clintonovou společností a dojít na rezervní účet banky, která není členem FED,“
píše Corsi.

Clinton otevřel účet na WJC (William Jefferson Clinton) v s.r.o. zaregistrované ve státě Delaware.

V roce 2006 Giustra znovu poděkovat Clintonovi, když v Torontu zorganizoval večírek na počest Billových šedesátin. Fond obdržel „příspěvek“ ve výši 21 milionů amerických dolarů, nicméně ve výkazech se cifry „neobjevily“.

Clintonovy zachraňuje Shalalaová

Do skandálu kolem soukromého serveru Hillary byla vtažena její pomocnice Huma Abedinová. Její účet, s jehož pomocí vedla služební korespondenci, byl zaregistrován na serveru Hillary, což je neobvyklé. Senátor za stát Iowa Charles Grassley se obrátil na ředitele FBI Comeyho se žádostí, aby potvrdil, že úřad generálního prokurátora zahájil vyšetřování možného protiprávního jednání se strany Abedinové.

Corsi píše, že v létě 2012 Abedinová pracovala na pozici „zvláštního státního úředníka“ v poradenské firmě na část úvazku. Dokončovala poslední měsíce ve státním departamentu USA a současně pracovala v mezinárodní poradenské firmě „Teneo“. Pracovala také jako poradkyně Hillary, za což dostávala státní mzdu ve výši 135 tisíc dolarů.

Clintonův fond se snažili oddělit od možných skandálů i v roce 2013. Na funkci místopředsedy správní rady jmenovali dceru Chelsea. Společnost „Teneo“ vyhledávala klienty pro „Clintonovu globální iniciativu“ a dostávala měsíční honorář ve výši přes 250 tisíc dolarů. Společnost „Teneo“ a Clintonův fond vykonávaly „zdvojenou péči“ o klienty, kteří platili za možný profit ze známosti s manželským párem politiků.

Výkonný ředitel Fondu a Billův blízký přítel Eric Braverman opustil funkci, ale Chelsea nebyla dost silná, aby dokázala zamést stopy. V roce 2015 se proto vedení Fondu ujala bývalá ministryně zdravotnictví a sociálních služeb USA Donna Shalalaová. Fond se dostal pod pečlivou kontrolu kvůli intenzivní činnosti v získávání prostředků a velkých příspěvků od sponzorů za hranicemi USA. Úkol Shalalaové spočíval v tom, aby „skrývala nezákonné machinace Fondu, dokud se Hillary neusadí v Bílém domě,“ je přesvědčen Corsi. V případě, že by Hillary zvolili prezidentem USA, bude rodina chráněna pro případ vyšetřování kolem Fondu.

Chelsea, dcera Clintonových

Fond platil prázdninový kulturní program Chelsea v exkluzivním lázeňském místě „Amanyara Resort“ na ostrovech Turks a Caicos. Hotelový pokoj tam stojí mimo sezónu 1500 dolarů za den, ale v sezóně 34 tisíc dolarů. Noc v hotelu je dražší než roční mzda amerického dělníka.

Chelsea se aktivně účastnila matčiny volební kampaně a po výpadech na adresu demokratického kandidáta Bernie Sanderse, se změnila v řádného „politikáře“, napsal v časopisu „Atlantics“ Michel Cottlé. Podle názoru politických komentátorů se stala Chelsea novým bojovým psem Hillary.

Do Fondu přivedla i svého manžela Marka Mezvinskiho. Ten si osvojil pravidla hry a požádal k Hillary, aby mu zařídila setkání s představiteli státního departamentu. Vyplynulo to z jednoho z elektronických dopisů obsahujících skrytou informaci a uložených na soukromém poštovním serveru Hillary:

„Je nezbytné spustit kampaň v národním měřítku pod heslem „Zavřeme Clintonův fond“, abychom zabránili kterékoli jiné hlavě státu využít schématu rodiny Clintonových a založit po svém odchodu z funkce „dobročinný“ fond k osobnímu obohacení.“ domnívá se Corsi.

Odkud jsou ty peníze, Bille?

Třetinu všech sponzorů Clintonova fondu tvoří cizinci. Ti vkládají svoje příspěvky ve výši přes 1 milion dolarů. Z Kuvajtu, Kataru, Ománu do Fondu přichází skoro 5 milionů dolarů. Ze Saudské Arábie mezi 10 až 25 miliony.

K individuálním sponzorům patří Denise Richardsová (manželka Clintonem amnestovaného Marka Richardse – mezi 250 až 500 tisíci dolarů), Issam Fares (bývalý vicepremiér Libanonu a přívrženec hnutí Hizbullah a syrského prezidenta Bašára Asada, mezi 1 až 5 miliony dolarů), šejch Zaied bin Sultan al-Nahaian (exprezident Emirátů, jehož rodina zorganizovala utečenecké centrum pro odmítače holocaustu, mezi 1 až 5 miliony dolarů).

Zdroj:  Izdanije Info

Překlad: st.hroch 190821

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
23. 8. 2019 12:26

Tak to bychom tak nějak meli, ze… Hmm… chrochro… Někde tomu saxofoSATANOVI říkají vykurdoutnik. Soudruzka Levinska údajně chystá knihu pameti. Jde jen o to, aby z té knihy sama nevypadla drive, než spatří světlo sveta. Jen chci doufat , že ve Fuckaci No.1 neletel nás sametový koryfej. Co by si s takovou informaci proboha počal ten Černý z Bergu alias Sleeping Bag? A vůbec sametová kulometna rota? Nedělám si iluze o bohatých prasatech. Ale clovek, jakkoli zvrhly, by si měl udržet určitou integritu. Když se nechá triskat nějakou soudrzkou Dominou , tak je to jeho volba. Ale když začne strkat… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
24. 8. 2019 11:32

orinoko napsal
Když se nechá triskat nějakou soudrzkou Dominou

Dovolím si skromnou korekturu Vaši myšlenky:

….Když se nechá třískat nějakou soudružkou … „Danou“ :-)

Pamatujete toto?
Kandidátka na prezidenta USA Hillary Clintonová: Ve funkci prezidenta podniknu veškerá nezbytná opatření k tomu, abych ubránila Spojené státy a naše spojence. Bez váhání použiji vojenské síly, pokusí-li se Írán získat jadernou zbraň. Cílem Ruska je podle Clintonové hatit a podrývat moc Ameriky kdekoliv a kdykoliv

racek
racek
25. 8. 2019 20:42

Jo prachy, ty vždy svádí k použití pro méně doporučované či nelegální hrátky … jediná obrana je, že se na to přijde. Epstein už je 10 let otrávená politická mrtvola, teď i skutečná. Clintonovic jeli klidně dál, jakož i tisíce jiných. Naštěstí je Bill už mimo soutěž a Hillary dohnal věk. Takže si rozhodně hezky užili. Ach jo, prachy. Já taky občas hřešil a rád na to vzpomínám. … atd… Ale přece jen … děti, víte…. to je fakt hnus. Já vím, ještě před 200 až 300 lety to bylo běžné a legální… naopak nelegální bylo to co je dnes… Číst vice »