OSUD: Kdosi výhodně skoupil pozemky kolem dálnic

Vida, psal jsem o tom v článku Cesta "po modré", aneb čichám, čichám totalitu. Vyšel prvního října 2006.Cituji jen závěr, který jsem získal od jednoho z našich spolehlivých ekonomicko-politických zdrojů:

PS: Policie odpouslouchávala i předsedu branně-bezpečnostního výboru, pana Vidíma. Ano, s ním mám pravděpodobně ještě větší problém, než s Langrem. Řeknu-li to kulantně, domnívám se, že někdy jedná v příkrém rozporu se zájmem občanů České republiky. A navíc, byl to právě on, o kom jsem dostal informaci, že nakoupil spolu se skupinou několika lidí obrovské pozemky kolem Prahy, které byly (nebo budou) záhy vyjmuty ze zemědělské půdy a určeny pro průmyslovou výstavbu. Obratem ruky lze na těchto spekulacích vydělat stovky milionů, možná miliardy korun.

 

Vše, co jsem měl, jsem předal několika prominentním českým novinářům, mimo jiné i Sabině Slonkové (viz. můj článek Aktuální nezávislost a Aktuálně.cz z 1. listopadu 2005). Pokud vím, nikdo z nich v této věci nic nepodnikl. Sabina Slonková je další v seznamu odposlouchávaných …. (viz. článek Aktuálně.cz)

 

No není to přinejmenším zajímavé?

 

Ano, že byla (je) ODS vedena kmotry na způsob chobotnice, nebo-li mafie, zjišťuje stále více v posledních měsících i překvapená veřejnost, která také své překvapení a zděšení částečně (bohužel jen lehce) promítla do voleb. A o spekulacích kolem dálnic tedy konečně po těch letech dozví i veřejnost, Aktuálně.cz před 4 lety mé zprávy odmítlo publikovat, dnes to napsaly Lidové noviny, samozřejmě Vidíma se jim zcela jistě vypátrat nepovede, stejně svůj podíl již zřejmě prodal dalším chodcům. Čtyři roky, přesně tolik trvá českým novinářům ověřit "šuškandu"? Bohužel se však nemohou dostat k majitelům akciovky, tedy k tomu, o čem mé zdroje věděly již před 4 roky. Ano, je to jako s každou totalitou. Stejně jako komunisté po převratu uchopili ekonomickou moc, stejně v jejich šlépějích jdou i představitelé modrého ptáka. Politiku pomalu opouštějí, ale mají tak říkajíc vyděláno i jejich prapravnuci. Rozčilujete se nad statisíci, které vydělávají poslanci? To nechte být. Zajímat by vás měly ty desítky a stovky miliard státního majetku, které vám ukradli. Beztrestně. Kdepak, politika není DEAD, jak píše václav. Je dead pouze pro občany, kteří ať volí koho zvolí, stejně nakonec zapláčou nad rozkradeným majetkem a špatnou správou věcí veřejných, a dalším omezováním osobních práv a svobod.

Více o spekulacích dnešní LN v článku: Praha prodala pozemky nedaleko dálnice D1. Výrazně pod cenou

Převzato z Osud.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments