Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 1. 2. 2021

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Nová verze Úvodu do analytiky * Putinovo vystoupení na Davoském fóru * Vlasovci, co si hrají na představitele Koncepce sociální bezpečnosti * Když krokodýl sežere tvého nepřítele, nestane se tvým přítelem * Otázka zlaté miliardy * Autorská práva na ruskou hymnu * Integrační fórum Ruský Donbas * Rekordman Biden * Dohoda o strategických útočných zbraních 3

K dispozici nový web Koncepce sociální bezpečnosti https://kob-forum.eu/

Překlad a titulky: Irena

5 7 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
7. 2. 2021 20:27

Zachytila jsem dnes kousek zpráv na Nově. V Chile policie zastřelila pouličního artistu, tělo nechala ležet a odjela. Při té příležitosti se zmínili, že tvrdé policejní zásahy tam jsou více méně normou, a že např. – myslím v roce 97 – při zasahování proti demonstracím gumovými pojektily připravila policie o oko – ne čtyři, ale 400 lidí!!!
Co nějaké sankce a mezinárodní protesty?? Ale to asi ne, tam přece vládnou naši parchanti, tak je to v poho.

Dana
Dana
Reply to  Bety
7. 2. 2021 22:30

…..V Chile policie zastřelila ….. Chile je nyni stat, kde vladne gulas, koalice 25 politickych partaji.Je to dusledek pribirani malych partaji do vedeni, aby to pry bylo spravedlive zastoupeni pro vsechny obcany Chile. U vesla jsou strany, ktere bych videla jako socialni demokraty a president je bohaty pravicak. Predtim byla presidentkou komunistka M.Bachelet, coz asi nebylo tak uspesne, kdyz si zvolili kapitalistu. Bachelet zavedla reformy ve skolstvi, proti chudobe. Nestacilo to, divoke primitivni masy proletariatu se nedaji ovladnout. Ovsem nynejsi Pinera take ekonomickou situaci v Chile nezlepsil. Vzhledem ke zhorsovani zivotni urovne se derou k moci revolucionarske skupiny. Jedna z komunistickych… Číst vice »