Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 12. 4. 2021

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Který stát poslal Gagarina do vesmíru? * Moc stále drží v rukou vlasovci * Eskalace situace na Donbasu * Nač je nám takový svět, když v něm nebude Rusko? * Setkání Erdogana,  Michela a von der Leyenové * Nastolování fašistického pořádku v Evropě pod záminkou pandemie * Falešné informační pole 

K dispozici nový web Koncepce sociální bezpečnosti https://kob-forum.eu/

Překlad a titulky: Irena

5 8 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
17. 4. 2021 10:06

Bohatý na jubilea duben ´2021: Přesně před 60 lety, 17. dubna 1961, se v opuštěné zátoce na jižním pobřeží Kuby vysadil oddíl 1.500 kubánských emigrantů, vycvičených CIA. Po třech dnech bojů byli zabiti nebo zajati. Operace v Zátoce sviní byla nejznámějším selháním a porážkou CIA. Totální fiasko na nejvyšší úrovni. „Chlapi, uvědomujete si, jak zoufalá je tady naše situace? Podporujete nás, nebo končíte? Potřebujeme jen ochranu nízko létajícími tryskáči a přímou podporu tryskáči. Nepřítel takovou podporu má. Nutně ji potřebuji, nebo nemohu přežít. Prosím, neopouštějte nás.“ Pepe San Román, velitel Brigády 2506, dne 18. dubna 1961 Amíci (Kennedy) se na něj… Číst vice »

fajt
fajt
Reply to  Botičky od Diora
17. 4. 2021 11:52

na Kubě to vypadá na kontinuitu bratrů Castrových, tedy linie socialismu bude trvat – až padne americká korporace, teprve pak se může na plno projevit síla společnosti, která nemá na prvním místě pouze lichvu a chamtivost. ..)

Botičky od Diora
Botičky od Diora
17. 4. 2021 15:44

Více než smrti se Američan bojí tři věci:

  • obvinění z nesnášenlivosti a intolerance,
  • předpovědi Nostradamu a
  • úsměvu Sergeje Lavrova …

http://ru-an.info/Photo/News/n8087/6.jpg

Bety
Bety
17. 4. 2021 16:02

Dnes jsem si všimla fotografie Jurije Gagarina na titulce nějakého našeho časopisu.
Je div, že ho tam vůbec dali, ovšem nápis CCCP na helmě samozřejmě chyběl.
Možná si někdo myslí, že to s tou trikolórou Pjakin přehání, ale já si dobře pamatuji,
že když tu vlajku změnili, tak to pro mne znamenalo, že to Sovětský svaz definitivně
vzdal. Neboli ta symbolika opravdu funguje.

Bety
Bety
17. 4. 2021 19:16

Tak máme z ostudy kabát a pro Rusy zřejmě na věčné časy. A že se snažíme, aby byl páníček spokojený!!!! Socha nahého Putina před velvyslanectví, vypovězení 18ti ruských diplomatů (zbude tam vůbec někdo?) a sedm let starý výbuch munice, který prý mají na svědomí no kdo? A zase proč by něco takového dělali????
Já být Rusem, tak hlasuju pro změnu vlajky a poserte se všichni!!!

Bety
Bety
17. 4. 2021 19:23

Jen mě tak napadlo, že ti naši kreténi v nás udělali parádní terč pro parádní provokaci –
nějaké nové Gliwice, a pak Evropo hurá na Stalingrad!!

Bety
Bety
Reply to  Irena
18. 4. 2021 7:05

Pěkné shrnutí. To – GRU ani jiné dva borce nemá – se povedlo.

Dolmen
Dolmen
18. 4. 2021 6:47

Vůbec bych se nedivil, kdyby s námi Rusko přerušilo diplomatické styky. Proč by mělo na sebe nechat plivat vzteklého a neurvalého trpaslíka někde ze střední Evropy? Žijeme v zemi, kde nic není hanba…, kde se slušnost a respekt pokládá za slabost a neurvalé hulvátství za ctnost. Praha už není matka měst, Praha je nyní matka nejhoršího lidského hnusu, který z ní vyhřezl, jako z prasklého vředu a rozlévá se po celé zemi, aby v ní zadusil poslední zbytky obyčejné lidské slušnosti. Je těžké slušnému člověku žít v téhle zemi, protože se, ať chce, nebo nechce, za ní musí stydět –… Číst vice »

Irena
18. 4. 2021 6:53

Komentář z internetu:

Přečtěte si kdekoliv diskuse na toto profláklé téma. Výsledek je ten , že národ odmítá věřit zlodějům , podvodníkům , vrahům a vlastizrádcům . Jako např. zde.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Reakce-na-kauzu-rusti-agenti-ve-vybuchlem-municaku-Lez-dnes-prisla-o-jednu-nohu-Ale-ona-uz-je-beztak-na-voziku-660993
I toto je zajímavá informace.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hamacek-se-o-ruskych-agentech-ve-Vrbeticich-mel-dozvedet-az-v-sobotu-Petricek-to-ale-vedel-mnohem-drive-660997
Odkud se to ten chcípáček od pocheho dozvěděl? Zřejmě od zadavatele , z USA ambasády.
A toto tu lež důkladně rozstřeluje.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sok-Akce-pod-falesnou-vlajkou-Jako-razie-u-Necase-kdyz-slo-o-Temelin-Uz-se-rozjizdeji-otazky-a-spekulace-661012
Prý se dvakrát do stejné řeky nevstoupí. Tak čučkařům se to povedlo . Doufám , že tentokrát se v té řece-informacích utopí.

Mirek
Mirek
18. 4. 2021 7:59

Ruské přísloví říká, „Připravuj se na nejhorší a doufej v nejlepší.“ Před několika dny to říkal i Putin. Zbývá dodat, že na přípravu je už velmi málo času.

Bety
Bety
18. 4. 2021 8:08

Přečetla jsem si reakce některých našich političek a politiků na ten „skandál“ a vzpomenula jsem si na Kopeckého a jeho výrok – „Kdyby blbost nadnášela…
a poupravila bych ho … tak by na našem politickém nebi létaly houfy holubiček.“
Bohužel ale ne těch symbolizujících mír.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
18. 4. 2021 9:14

Cílem poslední idiotské rusofobní provokace je další rozeštvání a dezorientace lidí, národů, vyvolávání nenávisti na základě „Pavlovova reflexu“, zmaření dodávek ruských vakcín, možnost účasti ruských firem na dostavbě JE… potřeba „plynofikovat“ ČR drahým frackovaným „superekologickým“ plynem z USA -a hlavně- rozeštvat zevnitř rodiny, obce, všemožné organizace. Ne nadarmo jde o další fázi útoku na zbytky soudnosti po „covidové“ izolaci která musela ranit psychiku každého soudného člověka. Je zcela logické, že vojensko- bezpečnostně by podobný útok neměl naprosto žádný smysl a význam – mj. v tom, že podobné munice v podobně „zabezpečených“ skladech je v Evropě habaděj, okamžitě by podobné „dodavatele… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
18. 4. 2021 10:41

Soudruh Hamáček, Aspen Institute, měl letět do Ruska kvůli objednávce očkovací látky Sputnik V, což by vážně ohrozilo plány globalistických zločinců v protektorátu Česko. Soudruh zednář a popletolog Fiala (ODS): „Musíme se chovat odpovědně. Ruské firmy se opravdu nemohou podílet na dostavbě jaderné elektrárny v Temelíně.“ Kolik už bylo kvůli té jaderné elektrárně mrzení a pádu vlád. Globaslističtí nadlidé nesnáší konkurenci a milují moc, například nad možností takovou elektrárnu podle potřeby upravit na suť po vzoru slavných událostí 11.9.2001. Podle zpravodajství soudruha Kund(r)y, zaměstnance gaunera Bakaly, sklady provozovala firma Imex group. Několik desítek tun dělostřeleckých granátů a podobného „humanitárního“ zboží… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
18. 4. 2021 10:46

Základním principem hodnocení jakýchkoliv náročných vojenských akcí bývá vyhodnocení účelnosti, smyslu v delším časovém horizontu, jejich vlivu pozitivního a negativního. Je naprosto MIMO JAKOUKOLIV DISKUSI že realizace podobného „činu“ v podmínkách ČR není dlouhodobě utajitelná, a měla by tedy několikařádově vyšší negativní efekt nežli IDIOTSKY VYFABULOVANÉ důvody k akci… Mnohé zde zcela zřetelně prokazuje, KDO ZA SOUČASNOU ŠPÍNOU HÁZENOU NA RF STOJÍ… není to RF která by mohla cokoliv podstatného podobným nesmyslem získat, naproti tomu nesmírně mnoho ztratit v tak širokém měřítku, že už jen toto „akci“ cíleně podsouvanou „národu k uvěření“ – aby mohl být zneužit v emocích a… Číst vice »

orinoko
orinoko
18. 4. 2021 11:37

Tak jsem si prošel Los Angeles Times, New York Tímes a BBC. Pokud jsem něco nepřehlédl, tak emerika se nějakými záškodnickými akcemi Ruska v Česku nezabývá. BBC ANO. Ta musí z principu věci, protože podobizny záškodnických ruských agentů jsou jejich. Debilní Čížek musel ksichty převzít, a to přesto, že zvratem v celé kauze bouchající munice ve Vrběticích se stalo dohledání videozáznamů po 5ti letech vyšetřování. Není přece problém tyto záznamy plebsu ukázat coby předmět doličný. Ale je to jako s Chartou 77, všichni o ní mluvili, ale nikdo ji nečetl. Ale to ponechme stranou… Celé Vrbětice v podání českého fašismu… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
18. 4. 2021 12:00

Vidím to stejně.
Ale furt nechápu smysl výdajů RF do armády a rozvědky, když můžou vystačit bohatě s univerzálním duem Petrov-Boširov – Skripaly, Vrbětice.
Kdyby kocour Skripalů mohl mluvit :-) Asi proto angláni ho nechali chcípnout hlady.

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
18. 4. 2021 12:01

Jedno jsem chtěl zdůraznit: Na webu se objevuje nemálo výzev, aby český fašoun Rusa potrestal ukončením odběru plynu, nafty a šel bojovat do první linie na Krymu. Je úplně jedno, jestli jde o hec anebo vážně míněnou výzvu. TO by totiž mohlo potvrdit nějakou českou páteř a zásady. Ovšem toho se český protofašoun neodváží. Co k tomu ale chybí? Odvaha? Protektorátní pokyn? Nebezpečí úmrtí na frontě Pravdy a lásky? Hněv lidu? Vlastně těch důvodů je docela mnoho. Do návi se vchází ze všemožných důvodů. Dokonce i pro loajální činnost. O svědky hlavně nestojí šejdíř, jenž nemá “ partnery, nýbrž jen… Číst vice »

fajt
fajt
18. 4. 2021 15:07

teď už jenom chybí veřejná sbírka na americké zbraně proti ruskému okupantovi – jsem zvědavý, jak to AB umí se železem
– kolaboranty nemá nikdo rád, už vůbec ne emeričtí teroristé – rýsuje se mu osud horší kellnerové „nehody“, ale když jebe s ďáblem musí finálně počítat s peklem. ..)

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  fajt
18. 4. 2021 20:06

Řekl bych to trochu jinak neboť to čtou i dámy:
Kdo jednou před satanem poklekne a „políbí prsten“, už nikdy nemá na vybranou. On se mu v jednu chvíli ozve a zamává „smlouvou“.