Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 13. 9. 2021

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Setkání Putin-Lukašenko a 28 programů integrace Ruska a Běloruska * Problémy Tálibánu * Skládačka kolem teroristického útoku na kábulském letišti a následné „likvidace teroristů“ * Je Čína vhodná jako kandidát na budoucího „světového četníka“?

K dispozici nový web Koncepce sociální bezpečnosti https://kob-forum.eu/

Překlad a titulky: Irena

5 5 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
20. 9. 2021 15:27

Myslím, že to patří i sem, ačkoli to původně směřovalo na jinou adresu. Autor bude předpokládám čitelný. „Zoufalí lidé dělají zoufalé věci. – pravil hajzl Rittig na adresu policie České republiky v přesvědčení, že je nesestřelitelný. Citoval, a dělal chytrého. Dneska je rád, že je rád. On to je jen slouha a už mu to došlo. I ti vysoko jsou dlouho přesvědčeni, že ONI věci řídí a rozhodují, což je všeobecný omyl švábů celého světa, toho místního nevyjímaje. Neřídí nic a dokonce už i soudruh babák je jen formálním vládcem svého impéria. Ale ještě pořád o tom neví ani on… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
20. 9. 2021 16:47

Přilétla reakce zvíci šrapnelu. Všude jsou neobolševičtí usměrňovači obsahu diskusí. Tak ten náš svět funguje. Co jsem chtěl říci, už jsem řekl dávno. Jen se opakuji, ale teď konečně se švábem bez servítků a s konkrétními odkazy. Dám si detox, pravil kdosi kdysi.
A měl recht.
„Pani z članku mi pripada poněkud hystericka.
A žádám Orinoka, kterému jsem po čase zrušila schvalovani komentářů, aby laskave vynechal invektivy na kohokoliv z diskutujících zde. Rozumíš? Proste vyjadruj se k tematu podle libosti, ale nikomu nenadavej, ani v radobychytrych naznacich se zkomolenymi nicky.“
Amen.

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
20. 9. 2021 16:49

Njn, svůj ke svému. Vůbec nemáš tušení, co se ti tu děje. Velmi rád si dám velkou pauzu. Klidně mi dej banána. Nezměniš nic na tom, že atom je atom a nikoli rom. Vše, co jsem chtěl vyjevit, jsem řekl už dávno. Ale muselo to dojít až ke Švábovi z Davosu, abychom si nalili tvého čistého vína. S Tyburnem jedete skvělý kolchoz. Biják Covid 2022. Přeji skvělou píchačku na osmé včelce.“

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
20. 9. 2021 19:14

Na všechny 3 příspěvky:

  • „A vystrašený najednou může najít svojí vlastní sebeúctu, cenu, o níž vůbec neměl tušení.“ – nebo může na všechno rezignovat.

Viz „Sereneti 2005. https://www.zkouknito.cz/video_148861_

Jak často opakuji“
„Člověk nikdy nesmí ztratit svoji potenciální nebezpečnost“.

  • Paní má pravdu – nikomu nenadávej. Špatným slovem nikoho nepřesvědčíš a každé nadávání je jen přiznání vlastní slabosti – že s tím člověk nemůžee nic udělat.
  • A nějaká jednoduchá malá rada do života by nebyla ?

Malé opatřerní je mnohdy cenější než dlouhé rozpravy.
Něco ve smyslu: „Co dělat – 2021 ?“

Last edited 9 měsíců před by Gatta