P. C. Roberts: Covid exploduje v nejproočkovanější zemi světa – v Izraeli

84 procent obyvatelstva Izraele nad 12 let bylo očkováno. A v úterý 14. září noviny Times of Israel oznámily, že současná vlna onemocnění covidem překonává všechny vlny předcházející. Údaje izraelského ministerstva zdravotnictví ukázaly, že „během jediného dne bylo diagnostikováno 10 000 nových případů nakažení covidem“. A že nákaza i nadále roste. Takže namísto očekávaného stálého ústupu onemocnění, jež se v důsledku rozsáhlého očkování v Izraeli očekávalo, nákaza explodovala. Izrael se tak navzdory nejmasovějšímu očkování proti covidu na celém světě dočkal též nejvyššího světového počtu onemocnění, podíváme-li se na poměr počtu obyvatel covidem v zemi onemocnělých k jejich celkovému počtu (z tohoto pohledu nahlížena, je zde nákaza např. dvojnásobně vyšší než v USA).

Z izraelské zkušenosti vyplývají tři možnosti. Buď vakcína firmy Pfizer proti covidu, kterým byl Izrael zřejmě těžce infikován, lidi nechrání, nebo nemoc dokonce způsobuje, anebo přináší nepříznivé reakce, které jsou covidu mylně připisovány.

A jen dvě možnosti pak vysvětluji následný výrok izraelského ministra zdravotnictví. Ten totiž musí být tak hloupý, nebo firmou Pfizer tak šdědře zaplacený, když vinu za 10 000 nově onemocnělých covidem během jediného dne vrhl na 16 procent těch Izraelců, kteří se dosud očkovat nenechali, a to bez ohledu na fakt, že téměř všichni z oněch 10 000 nejnověji nakažených očkování proti Covidu absolvovali

Jak dlouho může ještě trvat stav, v němž ministři zdravotnictví, presstituky a celý zdravotnický establishment bude i nadále ignorovat skutečnosti, a místo nich nám i nadále bude tvrdit, že „očkování je jedinou odpovědí“?

Anebo mají elity agendu, kterou my, obyčejní lidé, neznáme?

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

4.8 16 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Alva
Alva
19. 9. 2021 8:36

Co myslíte – je autor dost důvěryhodnou osobu pro naivní „koviďáky“, aby jim došla konečně závažnost situace, ve které sami hrají nejdůležitou roli „užitečných idiotů“?
Bez nich by totiž celý tak dokonale vymyšlený plán, ať už má za úkol cokoliv, nemohl ani začít.
A dojde někdy naší vládě, že už toho bylo dost? A že i za nimi by mohla ta past zaklapnout a nahrabané peníze je proti „té s kosou“ neochrání?

Alva
Alva
Reply to  Alva
19. 9. 2021 8:37

Oprava: …nejdůležitější …

orinoko
orinoko
19. 9. 2021 9:18
Alva
Alva
Reply to  orinoko
19. 9. 2021 10:57

Pokud je tohle aspoň z části pravda, je to všechno daleko zákeřnější než jakákoliv středověká epidemie a snad nic, co už předtím jakýkoliv psychopat vymyslel a realizoval.
Ten způsob částečně může i vysvětlit mnohé zprávy, kterým nemám důvod nevěřit, přestože jsou ne z druhé ale několika druhých rukou.Totiž že lidé, kteří se dali – a mnozí každoročně – očkovat proti tzv. sezonní chřipce, jednak nakonec chřipky dostávali pravidelně a s horším průběhem, za druhé ji dostali v životě poprvé právě až po tom „ochrannémm“ očkování.
Vědět, že to takhle opravdu je, samozřejmě nemohu, ale „není dýmu bez ohne“.

Bety
Bety
Reply to  Alva
19. 9. 2021 13:10

Nechala jsem se očkovat proti chřipce pouze jednou – zaměstnavatel na tom trval. Na chřipku jsem netrpěla ani předtím ani potom, ale ta, kterou jsem dostala po očkování, byla zcela mimořádně hnusná. Zimnice střídala horečky čtyřicítky, krk téměř ucpaný, bolelo mne vše, svaly, klouby.
Tehdy jsem se zařekla, že nikdy víc.

peter.
19. 9. 2021 14:06

Ako je známe,rozdielny pohľad na Covid-19 majú aj lekári,virológovia či epidemiológovia.Pre ľahšie zoriantovanie sa laickej verejnosti ich všetkých nazvime odborníkmi.Možno ich rozdeliť na dve skupiny.Tí,ktorí sú prorežimní a schvaľujú všetko,čo nariadi vláda,Brusel a výrobcovia očkovacích roztokov proti vírusu Sars-CoV-2,sa vyznačujú tým,že zakazujú všeobecným lekárom liečiť Covid-19 v počiatočnom štádiu a jedinú spásu vidia v tzv.vakcínach. No a potom sú tu tí druhí odborníci.Tí ktorí svojich pacientov liečia a upozorňujú verejnosť na možné negatívne následky očkovania. V normálnej spoločnosti by si tieto skupiny odborníkov sadli za jeden stôl a rozprávali sa o probléme.No to sa nedeje a každý kto sa opováži… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  peter.
19. 9. 2021 14:17

Prozivame novou ostrou normalizaci: Kdo nesouhlasí se vstupem covidu do našich domovů, bude vyloučen, exkomunikován, zatracen. Stává se občanem druhé kategorie. Podléhá politice apartheidu. Tak nějak to formulovala Charta 77, základní dokument. Netušil jsem, že se tak prozřetelně vyjádřila o Sametu.

idiotronic
Reply to  orinoko
19. 9. 2021 15:17

Nech odpadne, čo je kolísavé, nech odpadne, čo je oprtunistické…

idiotronic
Reply to  idiotronic
19. 9. 2021 15:27

oportunistické (sorry,jako)

Alva
Alva
Reply to  peter.
19. 9. 2021 16:19

Iniciatíva,ktorá vyzýva vládu a RTVS k stretnutiu pred proti sebe stojacich odborníkov – a to dokonce pred TV kamerami.???

To tak! Aby jim ještě pošramotili nebo dokonce snad zbořili ten pracně vystavěný hrad z písku! A ještě ke všemu před kamerami – to by možná taky nestačili uklidit do bezpečí své „tlumočníky“.
Naštěstí proočkovaý základ se podařil včas, ještě se stačil podpořit dalšími „posilujícími“ dávkami a ta nutná další nástavba už bude maličkost.. Co na populaci platí už v praxi ověřili a „na západní frontě (zatím) klid“.

PPK
PPK
19. 9. 2021 15:44

Zdá se, že účelem masivní vakcinace obyčejných Židů v Izraeli (a zejména těch ortodoxně věřících, kteří vlivem víry jsou nejméně poslušní), není zdravotně je chránit, ale naopak „snížit jejich počet“. Politikové zjevně nestojí o mírumilovné a pracovité kibucy, ale stojí jen o vojáky, válčící proti Arabům a chránící Systém sionismu. Politika opakovaného psychologicky vyděračského očkování budoucích biorobotů, nyní už zas „jako“ nakažených covidem, tak není ochrana jejich zdraví, ale koncentrák poslušnosti.

Alva
Alva
Reply to  PPK
19. 9. 2021 21:57

Přesně. A vypadá to, že k židům jako obyvatelům budoucího státu Izrael tak přistupovali vždycky. https://zemavek.sk/rabin-weiss-za-holokaustom-antisemitizmom-a-izraelskym-terorom-stoja-sionisti/ Keď začali byť židia v roku 1938 atakovaní, zorganizovali stretnutie, na ktorom vystúpil a hovoril Chajim Weizmann: „Palestína nemôže prijať všetkých európskych židov. Chceme, aby šli s nami iba tí najlepší mladí židia. Chceme iba vzdelaných židov, ktorí vstúpia do Palestíny a ich cieľom je zvýšiť kultúru. Ostatní židia budú musieť zostať tam, kde sú, a čeliť akémukoľvek osudu, ktorý ich čaká. Tieto milióny židov sú iba prach na kolesách histórie a možno budú musieť byť odfúknutí. Nechceme ich pustiť do Palestíny. Nechceme, aby sa Tel Aviv stal ďalším podradným getom.“… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Alva
20. 9. 2021 9:26

Když oni se jim tam časem dostali všemožní lidé hlásíci se k židovství.

Bety
Bety
Reply to  Gatta
20. 9. 2021 9:44

Dostalo se tam mezi jinými dost a dost ruských Židů. Pochybuji, že sionistům na nich záleží. Co myslíte?

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
20. 9. 2021 10:02

V jistém smyslu velmi hodí. Tak například přítomnost ruských Židů v IzraHELLi svazuje Rusku výrazně ruce při angažmá v Sýrii. A nestačila na tom nic změnit ani prasárna, kdy se dvě izrastíhačky schovaly do radarového stínu ruského letadla typu Awacs a syrská vzdušná obrana nechtěně sestřelila právě ruské letadlo. Bylo z toho pozdvižení, a hrozila revolta v ruské armádě. IzraHELL je Putinova velmi výrazná Achillova pata. Šojgu by se s izrašpínou moc nemazlil. Říká se, že Putin měl osobní dohodu s Bibim podpantoflem, že Rusko nebude zasahovat. Teď tam vládne Naftalín B a předmětná garance už neplatí. Prý. Zatím to… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
20. 9. 2021 9:19

Už dřive mě napadlo, zda celý Izrael není určen jen pro ty obyčejně, aby se vými zvyky a zvláštnostmi zmizeli lidem z očí.
Ti skutečně bohatí se do Izraele nehrnou – ti zůstali tam kde mají své financní zájmy svým židovstvím raději nikoho neprovokují.

peter.
19. 9. 2021 18:50

Sú lekári pre ktorých je práca ktorú vykonávajú životným poslaním.
No a potom sú „lekári“,pre ktorých je povolanie lekára len zdrojom príjmov.Tejto „sorte“ slová ako lekárska etika či Hippokratova prísaha veľa nehovoria.Problémom je,že dnes majú hlavné slovo oni.Skutoční lekári sú zatlačení do úzadia.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/09/19/sokujuce-lekar-odmietol-osetrit-plne-zaockovanu-pacientku-len-preto-ze-nemala-aj-test/

Alva
Alva
Reply to  peter.
19. 9. 2021 22:25

A většina lidí tomu nevěří a věřit nebude, protože ten – zatím – malý počet postižených dětí nevidí na vlastní oči, natož aby to byly děti jejich (…lékaři a špatně informovaní rodiče, kteří říkají: „Ta čísla jsou stále nízká na milion očkovaných.”)

Když na covid-chřipku zemře někdo 80+ s několika jinými nemocemi navíc, je to důvod k panice, když vakcínou bude postiženo dítě na celý zbývající život, vlastně se nic moc nestalo, proč by nám to mělo vadit, naše děti to (ještě!) nejsou. :-(((
A děti těch politiků – ochránců před Covidem už teprve ne!