Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 21. 2. 2022

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Nedostáváš-li peníze, nejsi „vlastenec“! * Co znamená vzdát se Minských dohod? * Kauza Valijevová * Blinken: „Používat ve vztahu k Rusům slovo genocida, to znamená znehodnocovat sám pojem genocidy.“ * Benderovci a banderovci * Hlasování v Dumě bylo korporátní spiknutí

K dispozici je nový web Koncepce sociální bezpečnosti https://kob-forum.eu/

Překlad a titulky: Irena

5 10 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
28. 2. 2022 10:52

Pjakinovi se to hlasování nelíbí, neboť ho vzhledem k páté koloně považuje – a myslím celkem oprávněně – za danajský dar. Ovšem jednou jsou vejce rozbity, zpátky je neopravíš a eskalace provokací přitom nabyla neúnosných rozměrů o hrozbách použití špinavých bomb nemluvě.

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
28. 2. 2022 11:20

Pjakin se mi dlouho neotevíral, až už je mi vysloveně egal. Pjakin má dost zásadní problémy. Často si protiřečí a nemá s tím problém ani na šesté prioriti. Řeší ruskou vlajku jakoby to byl nějaký zásadní problém. Teď se pruhy ztoporily a PjaKINOvi zvadnul chuj. To mi prostata nějak nebere. ANO, kostky byly vrženy a jedna strana překročila Rubicon dříve, než to stihla ta druhá. Stát se to v opačném pořadí, tak to tady mezi námi děvčaty v Kakanii bude vypadat úplně stejnělll Frstouch? Soudruh Stříž by i v takovém případě vyhlásil PenDREKovy paragraf. To jsou současné jistoty bez ohledu… Číst vice »

M.C.
Reply to  orinoko
28. 2. 2022 21:34

Taky si myslím, že ačkoliv Putin nakonec udělal to, k čemu ho chtěly neokonzervy vyprovokovat, nebyla to z jeho strany chyba. Naopak rychlým a důrazným přechodem do ofenzívy podle mě protivníka dost zaskočil – furt jednali, furt jednali a najednou během pár dní tohle. Jak známo, Rusové pomalu zapřahají, ale rychle jezdí. To je stará moudrost. Neokonzervy mu už jinou možnost nedaly – principiální řešení situace se už nedalo odkládat, jestli byly seriózní informace o útoku na LNR a LLR nebo o nějaké špinavé provokaci, tak se rvačka stala nevyhnutelnou a dle výroku samotného Putina nezbylo než udeřit první. Narozdíl… Číst vice »