Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 27. 12. 2021


Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Sedmnáctá velká tisková konference Vladimira Putina * Neměnnost státní moci a aktivní konfrontace se Západem * Největším dloužkem USA je naučit se brát Rusko jako partnera * Rusko ohlásilo svou pozici, na jejímž základě teď budou řešeny všechny mezinárodní otázky

K dispozici je nový web Koncepce sociální bezpečnosti https://kob-forum.eu/

Překlad a titulky: Irena

5 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
2. 1. 2022 14:53

Být Rusem, tak ve třetí dekádě Janvarjá přitvrdím, protože se západním kriplem je možno jednat jen jednak: Neřešenou Halič bych nahradil leteckým útokem v Sýrii na emerické kradáky, a to dost svinsky. A ještě bych to komentoval, že si to naši emeričtí partnjoři očeň přáli.
To bude vesna!! Kam se hrabe jaro?

Alva
Alva
Reply to  orinoko
2. 1. 2022 18:13

Jako přijmout jejich úroveň boje – tj. myšlení, způsobu života a totálního egoismu?

orinoko
orinoko
Reply to  Alva
2. 1. 2022 18:25

Hmm, potkala jsi někdy v životě osobně někoho, kdo ti chtěl cosi fyzického způsobit? Kontaktně. Ano, nebo ne? A co jsi v tom případě konala?

Alva
Alva
Reply to  orinoko
2. 1. 2022 21:14

To si nevzpomínám, takže určitě ne.

Ale – co se Ruska týká, vždyť to je to, k čemu ho chce Západ dokopat. Do války sice asi ne jaderné, ale dostatečně velké konvenční, ve které musí být za agresora aspoň opticky právě Rusko. Tohle Západ umí, tohle má vyzkoušené a takhle to v podstatě do nedávna fungovalo.

A Putin právě tím, že neodpovídá tak, jak je západním zvykem, jak by se očekávalo, té válce zatím úspěšně brání.
Jak dlouho to ještě půjde, to je velká neznámá.

Hudryperman
Hudryperman
2. 1. 2022 17:32

Ahoj v roce zásadní změny vyjednávacích pozic. Nebezpečí pro Rusko ze Sýrie nehrozí, zato ale z Rumunska, Estonska a Polska,pokud se tam první den objeví americké rakety.
Ukrajinu mají analysovánu do detailu a mají tam určitě velmi silnou zpravodajskou bázi.
Jsem přesvědčen,že návrh nového bezpečnostního systému poslaný v prosinci do USA je natolik nepřijatelný a Rusové s tím určitě počítají,že nemůže nedojít nejméně k rychlé eliminaci budovaných raketových základen v bezprostřední blízkosti ruských hranic.To přinese poměrně malé ztráty,zato přiměřený respekt,o který Rusům vedle obav z velkeho
jaderného útoku,v neposlední řadě jde.

orinoko
orinoko
Reply to  Hudryperman
2. 1. 2022 17:39

Zdravím. Já to asi beru zbrkle, ale nicméně ruská nečinnost při izra náletech na syrský přístav v Lattakii, kde se nacházely pohonné hmoty dovezené z Iránu, a který je jen pár kilometrů od ruské základny Hmeinim, považuji za chybu, která se dříve nebo později vymstí. Otázka je, zda to nebude fatální.
Roli Putina ve sféře covidu pojednám vedle.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
2. 1. 2022 20:37

Nešlo reagovat – během ž….vského útoku na letišti v Hmeimimu přistával velký ruský vojenský letoun.
Pamatuješ jak ž..i nechali sestřelit ruský letoun – opět útočili na Damašek, při obranné palbě Syřanů se za nim hrdinně schovávali a raketu schytali Rusové?
Analog s rokem 1983, určitě si to pamatuješ: sovětská protiletecká obrana sestřelila nad svém území Boeing 747 korejské společnosti KAL, který se z „nezjištěných“ příčin odchýlil ze své trasy a narušil sovětský vzdušný prostor. Za nim se šikovně schovával letoun US-rozvědčiků, american heroes zničili 269 lidských životů …

orinoko
orinoko
Reply to  Botičky od Diora
4. 1. 2022 14:01

To si pamatují velmi dobře. A proto bych před každým přistáním velkého ruského letadla v Sýrii preventivně bombardoval izra letiště. Aby si naftalín nemyslel, že si ještě někdy pokecáme o podpantoflákovi jako by šlo Mr. Beana.

peter.
Reply to  orinoko
2. 1. 2022 20:39

Ruské požiadavky,forma a spôsob akým boli predložené USA istia to,že riešenie vylučuje akúkoľvek „remízu“(kompromis).Putin cúvnuť nemôže a Biden tak isto.Tá pred verejnosťou „utajená“ rozprava Putin vs.Biden už na rozhodnutí ani jedného z „hráčov“ nič nezmení! Rozhodnutie už padlo na oboch stranách! Pre Rusko je vytvorenie nárazníkovej zóny pred západnou hranicou RF otázkou zachovania existencie štátu!
Už si len musíme počkať na rozhodnutie. Putin a Lavrov svoje možnosti vyčerpali a riešiť to už bude Šojgu a ruská generalita.
Som zvedavý na reakciu obyvateľov ľavobrežnej Ukrajiny.

kolokol
kolokol
Reply to  Irena
3. 1. 2022 13:34

No, rozumnější přístup k současné situaci, než ten bojechtivý mnohých zdejších diskutérů (soudě podle množství lajků za určité příspěvky). Jestliže se nakonec prosadí tendence GP na nadcházejích jednáních, načas se situace uvolní. Ale netřeba zapomínat na to, že jen proto, aby nám nakonec ten globalistický predátor (moje konspirační označení pro GP, tak to nevyzraďte!) nasadil chomouty.

Last edited 1 rok před by kolokol
orinoko
orinoko
Reply to  kolokol
4. 1. 2022 13:56

Všechno teprve přijde. Nic nelze natahovat do ležaté 8. Dokonce ani trpělivost. GP si může akorát to, co si odpudivý šváb musí. Vždycky se něco utrHNE. Jednou ucho, podruhé moudro nahniličko. Podle těchto vývodů jsou veškeré evropské corona proTESTY jen přiléváním čur@nek do smrduté latríny. Děkuji nechci. Rusko udělalo ve svojí historii mnohé pitomostě. Například po Moskvě a Stalingradu přešlo do protiútoku. Chyba!!!!!! Pod hitlerovými sudeťáky mohl být čížek velmi přešťastný. Akorát už by tu teď nežvanil o GP. Ruský vpád do Sýrie byla přetěžká ošíbka!!!! Pomoc a prevence zároveň přinesly Sýrii jen nekonečné utrpení. Rusko mělo čekat, až přiletí… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  kolokol
4. 1. 2022 14:16

Nejvyšší čas přeměnit latentní energii na pravdu, kterou podle Mistra Jana máme dopřát každému:

https://www.youtube.com/watch?v=89uxzwxSs4g

orinoko
orinoko
Reply to  kolokol
4. 1. 2022 14:37

Jen tak na okraj: Mám teď kontakt i na syrské vlogy. /Vysoce odpudivý název./ Je to všechno jako Tangua na zavolanou. TV kraksna NOE měla co dělat, aby urejdovala současné syrské reálie do podoby covidového Franty Rohatého – Konečníka. To bylo maso. Sýrie samozřejmě pořád trpí. Ale viděl jsem Allepo, jeho Citadelu, i zdevastovanou záchudní část, kde se zničehožnic ve svojí době objevili ve velkém úplně cizí banditi a začalo peklo. Viděl jsem současný Damašek, Tartus, Lattakii před izra bombardováním a na ruských webech i další syrské soubory. Tyto reálie existují jenom proto, že všichni napadení zachovali stádnickou moudrost, a… Číst vice »

kolokol
kolokol
Reply to  orinoko
5. 1. 2022 6:53

Zlo plodí jen zlo, říká největší logik na Zemi. Ale podle toho, co píšete, se nad něčím takovým nejspíš zamýšlet nebudete.

Aleš
Aleš
Reply to  Irena
4. 1. 2022 21:17

Pořád mi šrotoval hlavou odkaz na Nestora, co jste nedávno připnula. A dnes i za přispění ruských očí a jejich komentátorů a po tomto videu se mi rozsvítilo.
I Rusko si musí tu rudou vlajku ZASLOUŽIT.