Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 3. 1. 2022

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Telefonický rozhovor Bidena a Putina * Hlavní symbolická událost roku 2021 * Zákaz Memoriálu jinak * Nač by nám byl tento svět, jestliže v něm nebude Rusko? * Maňásek Zelenskij * Pax Americana se hroutí * Zvěrev vs. Gincburg * Proč YouTube začal blokovat Pjakina? 

K dispozici je nový web Koncepce sociální bezpečnosti https://kob-forum.eu/

Překlad a titulky: Irena

4.4 7 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
9. 1. 2022 14:23

Barevná rezoluce v Karakum a Kyzylkum. Nespokojení občané zvíci zhmotnělé tmy se v Asii zmocnili několika oáz a vyhlásili Svobodné bantuSTANY. /Radit bude jurský flibuSTAN./ V Karakum se očekává, že novým šéfem se STANe veliký opozičník Ungala Bungala a v oblasti Kyzylkum pak BiriamBORA. Ten se ještě nedávno vyskytoval v oblasti Tora BORA. Očekává se první návštěva ze zahraničí. Přijede Kvído z venezuleského pralesa a izraelská občanka Čihauska, aby z Poblatí přivezla vřelé až hot pozdravy a zároveň ovinula několik tyčí v oázách, neb něčím se živit musí, když už rok jede naDÁVKY a do záchudního zahraničí se odebral i… Číst vice »

orinoko
9. 1. 2022 14:54

-Šéfe, vjec se nám nějak nedaří.
-Co to meleš?
-Libyjský Haftár odletěl do Sýrie. Možná dokonce až do Iránu. Hrozí vzpoura nepoddajných.
-Jak to, že Mosaz nic nehlásil?
-Když on teď nahrává TV seriály.
-Ale Haftár je taky seriál.
-Jo, jenže ruský!

orinoko
9. 1. 2022 17:51

Musím žalovat do jurské brusle. Česká jejich TV kraksna právě odvysílala naprosto skandální pořad o wahábistickém islámu. Celé je to samozřejmě složité, ale proč jen je Abraham Ibrahim? Osman vadil mocensky kdysi, ale dneska vadí šíitský Irán, protože má naftu i plyn. Tureckého blba nebere vážně ani královský Saud. Ale měl by: Osman se totiž snaží přežít autonomně bez ohledu na emerické představy. Jen mu chybí uhlovodíky.
Všechno je jinak!! To byl obsah islámského skandálu v TV kraksně. Pravdu má jen bouchačka. O Abrahama-Ibrahima jde až vzadu za kinem.

Irena
10. 1. 2022 6:49

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-necekali-Prulom-po-akci-proti-povinnemu-ockovani-na-Vaclavaku-688992 „Chtěl bych apelovat na všechny občany České republiky, aby se přestali bát, aby přestali podléhat tomu neustálému nátlaku, který je – jak ze strany médií a ostatních rádoby odborníků, jako jsou pan Hořejší a pan Kubek,“ dodal a lid začal skandovat „hanba, hanba, dobytek, dobytek“.  „Zdravím bojovníky za svobodu!“ prohlásil při svém projevu kapitán Tomáš Ježek, jenž u Policie ČR podle svých slov slouží přes dvacet let. „Děkuji všem, že jste se dostavili. Jste naprosto úžasný!“ chválil Ježek příchozí a ti se mu odvědčili potleskem a křičením: „To vy taky!“ „Jedním z argumentů těch zaprodanců je, že všude v… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  Irena
10. 1. 2022 10:48

To povzbudí. Přece jen nejsou všichni lidé ovce.

Irena
10. 1. 2022 7:10

Jedna tečka, druhá tečka
Vítek čeká na dědečka.
Třetí, čtvrtá, pátá
leť, beruško zlatá!
Šestá tečka, sedmá tečka
lítej broučku do kolečka!

František Hrubín, Slunéčko sedmitečné

Botičky od Diora
Botičky od Diora
10. 1. 2022 13:06

Australská vláda se rozhodla zatknout srbského tenistu Novaka Djokoviče, řekla novinářka Xenia Pavlovič s odkazem na Djokovičova otce…
Co jiného očekávat od potomků těžkejch kriminálníků, kteří si neváží vlastní zákony?

Irena
Reply to  Botičky od Diora
10. 1. 2022 14:36

Nu, já bych to ani tak neviděla na ty kriminálníky. Vyvážena tam byla vesměs chudina, které se chtěli zbavit a zároveň jí tímto využít k osidlování nových krajů. Ale jaký pán, takový kmán. Jak hnusně se zachovali k nim v samotné Anglii, tak hnusně se potom oni chovali k domorodcům… Někdo to holt má asi v krvi.