Jaký je rozdíl mezi konspirací a pravdou?

 

Několik měsíců. A stále se zmenšuje.

4.9 37 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Alva
Alva
Reply to  Irena
8. 1. 2022 22:40

„….ty šarže jsou někam poslány a ty šarže jsou někým používané a všechny jsou registrované“ . Není mi jasné, jak to ale mohou vyhodnotit, když neznají konkrétní jména. Nebo je znají? Ale stejně – těžko by jezdili po regionech, aby vyhedali a zkontrolovaliu ty lidi. To by dlouho neutajili. Za druhé – moc nevěřím, že by se to dalo tak snadno právně zastavit. Na to už je to příliš rozsáhlé a proti i třeba velkým penězům, které ti právnící seženou, stojí x-násobek vyšších prostředků. A očkobvací maratón jede pořád dál. Až se jim podaří naočkovat 99% (a hlavně dětí a… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
8. 1. 2022 15:49

Rozdíl mezi konspirací a pravdou činí … 6 měsíců.

Alva
Alva
Reply to  Botičky od Diora
8. 1. 2022 22:11

Možná tak před týdnem, ale čas letí, dnes už to může být polovina. :-)))

orinoko
Reply to  Botičky od Diora
9. 1. 2022 15:16

Rozdíl mezi emerikou a Ruskem spočívá v texaském Kazachstánu. Florida pak připomíná Donbas a Kalifornie Halič.
Vošinktón si je jistý zvládnutím situace, ale Bidet přitom pouští plyn neradosti všude, kam ho ještě pustí.
Hollywood je de facto v rozvalu, tlusťoši míří na odvykačku, slavná emerická bubble gum už je dávno vepsí, a právě teď já osobně neznám nic odpudivějšího, než nápis KENtucky kuře v ruštině. V životě jsem TAM nebyl a reklama na ten sajrajt je horší než na vložky – Wšechny cesty.

Irena
9. 1. 2022 9:00

Rumble — https://www.vaxtestimonies.org/cs/ – Projekt Testimonies byl vytvořen s cílem poskytnout platformu pro všechny, kteří měli následky po očkování proti covidu-19, a také, aby jejich hlasy byly vyslyšeny, protože v médiích slyšet nejsou.
Doufáme, že tento projekt povzbudí více a více lidí, aby vyprávěli svůj příběh.

https://rumble.com/vrsq4b-projekt-svdectv-the-testimonies-project-czech-translation.html

Bety
Bety
Reply to  Irena
9. 1. 2022 15:27

Nevydržela jsem se na to dívat do konce. Dej si šmakuládu, bude z tebe jen invalida trpící napořád bolestmi . Řeknu to na rovinu – když se na ty chudáky dívám, raději bych rovnou chcípla, přestože mám ráda život.
A co je alarmující je přístup lékařů. No co, jsou existenčně závislí na platbách zdravotních pojišťoven a ty jsou pevně svázány s farmaceutickým průmyslem.

orinoko
Reply to  Bety
9. 1. 2022 16:50

Dneska jsem na náměstí potkal „svého felčara“. Přivezl dceru ke stejnému autobusu, jakým odjíždím pravidelně já do svobodného světa. Nešel s ní dále. Vyndal jí z covid vozu zavazadla zvíci 10tého boostru a mizel. Kdysi jsem na felčary nahlížel skoro jako na anděly nápravy, dneska mám nekonečné cukání dát covid felčarovi pořádně po držce. Aby měl důvod věnovat se vlastnímu rozbitému gesichtu. Doktor … ty vole, to zní hrdě. Ale jen do té chvíle, než zjistíme, že Generální tajeMNÍK velikého zdravotního churalu má díky prasečím felčarům svojí funkci na vječné časy podobně jako soudruh Kim v Koreji. Enteligenti se neprozradí… Číst vice »

Alva
Alva
Reply to  Bety
9. 1. 2022 18:59

Dobro zasáhlo už i vesnici, šťastně žijící mimo „civilizaci“. To se ani viru nepovedlo. Zdá se, že z pavoučí sítě málokdo unikne. I taková nenápadná a neškodná komunita, byla nakonec „zcivilizovaná“. Vůdce domorodé komunity v odlehlé části amazonského pralesa v Peru se o pandemii covidu-19 dozvěděl teprve v říjnu, kdy do jeho vesnice dopluli na lodi zdravotníci s vakcínami. Jejich cesta do míst, kam nevedou silnice ani pozemní cesty, trvala tři dny. Píše to agentura Reuters. „O covidu-19 jsme nic nevěděli. Teď o tom slyšíme poprvé,“ říká skrze tlumočníka Mariano Quisto, místní náčelník kmene Urarinaů, který žije hluboko v pralese… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  Alva
9. 1. 2022 20:01

Jako deky s neštovicemi nebo spalničkami?
Copak tam ti Indiáni mají? Jenom stromy, nebo i něco jiného?
Jak jsem se dočetla, Červený kříž má ve Švýcarsku nikým nevolené představenstvo, jeho jednání je tajné a zprávy z něj se nezveřejňují.
Ovšem jeho doporučení jsou něco jako slovo Boží.

Bety
Bety
Reply to  Bety
9. 1. 2022 20:29

Podívala jsem se na diskuzi pod článkem a kupodivu pro spoustu lidí tohle bylo něco jako rána palicí, jako něco, co je nesmyslně už přes čáru.

peter.
9. 1. 2022 11:58

Jedinou konšpiračnou teóriou ktorú šíria mainstreamové médiá,vlády a „skazení“lekári je teória o tom,že ak sa dáme všetci zaočkovať pôvodnou už vyše roka používanou vakcínou vyvinutou proti vírusu SC-2 variant „Alfa“,tak sa tým zlikviduje pandémia choroby „Curvid-19“. Nevyrieši ! Keď si na bytových dverách vymeníte zámku (vložku FAB) a budete sa pokúšať dvere zamknúť kľúčom od vymenenej pôvodnej FAB-ky,tak sa vám to nepodarí,lebo kľúč nebude do novej zámky pasovať! Tak je to aj s očkovaním proti Curvidu! Stará vakcína proti pôvodnému variantu „Alfa“ nemôže pasovať na najnovší variant SC-2 „Omikron“,ktorý vznikol mutáciou pôvodného vírusu SC-2.Lebo je to nová – pozmenená zámka… Číst vice »

Last edited 2 let před by peter.
Alva
Alva
Reply to  peter.
9. 1. 2022 12:27

Nevím jak na Slovensku, ale stejný způsob, možná jen vyjádřený jinými slovy, zřejmě zvolí i ČR. Jde jen o to KDY, protože příprava taky něco času zabere.

Lenka Bradáčová volá po trestním stíhání za psaní na internet. Je to prý důležité jako „osvěta“ pro ostatní. Ti se mají dozvědět, co ještě mohou a co už ne.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Trestat-za-psani-na-internet-aby-si-ostatni-dali-pozor-Bradacova-to-rekla-naplno-mnohe-sokovala-688512

V článku jsou dvě ukázky, jak se pravděpodobně ty závadné výroky budou posuzovat. Jako vždycky a všechno – oblíbeným a vyzkoušeným dvojím metem. Pravděpodobně budou rozhodovat buď peníze (za advokáta), nebo správné politické postavení – samozřejmě, že ideální bude kombinace obojího. :-(((

peter.
Reply to  Alva
9. 1. 2022 13:12
Alva
Alva
Reply to  peter.
9. 1. 2022 13:44

Jak je vidět, všude je to stejné. Přirovnala bych to k tomu, co jsem kdysi někde četla – „dej dvěma kuchařům stejný recept a stejné suroviny a dostaneš dvě rozdílná jídla“.

Jen bych dodala – pokud se kuchařům podstrčí třeba místo koření lžíce cyankáli, pak na chuti nezáleží.

orinoko
Reply to  Alva
9. 1. 2022 14:36

Ta bradavice je potenciální českou píČApuťkou. V BananaSTANU se její role chýlí pomalu ale jistě ke konci. Šváby ale svrbí Pražský hrad.
Čím to, že bradavice vizuálně tak připomíná TOP babochlapa. Spermatický fotr asi není stejný, ale myšlenkový poPUD má trenérky i boxerky z jistého prostitutu jménem Aspik mozkomíšní.
Je neuvěřitelné jaké telecí formy jednolitosti dokáže plodit vokovická … pardon, trapně jsem se spletl při pohledu na bublinu u Bidetovy střelnice … Aspen Sorbona.
Na corona BANDu pustit malé děti s jejich bezelstnými otázkami, tak je do 14ti dnů po covidu i jejich prolhaných praseTECH.

PPK
PPK
10. 1. 2022 5:32
peter.
10. 1. 2022 8:32

Novak Djokovič vyhral súd.Austrálska vláda ho musela okamžite prepustiť z detenčného strediska.
https://www.youtube.com/watch?v=ZRuFFdalgQQ
Žive Srbija !

Last edited 2 let před by peter.