Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 5. 4. 2021

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Čím drží Spojené státy Evropu v šachu? * Proč SSSR zvítězil ve 2. světové válce, přestože měl menší lidský i ekonomický potenciál? * Zrada sovětské partajní nomenklatury * Proč Německo nesmí mít vlastní zdroje energie * Česká vlajka má vyšší postavení než ruská * Rusko se musí vrátit k sovětské symbolice * Co je skutečná občanská společnost? 

K dispozici nový web Koncepce sociální bezpečnosti https://kob-forum.eu/

Překlad a titulky: Irena

4.3 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
malymax
malymax
11. 4. 2021 18:28

POKUD víte, jak vypadala česká protektorátní vlajka, tak není divu, že se pan Pjakin k tématu státní symboliky docela rozparádil a nebylo to poprvé. Neboť naše tehdejší protektorátní byla naprosto stejná, jako současná ruská, pouze v obráceném pořadí pruhů. Jako zcela nepatřičné ale považuji to, aby na symbolu české státnosti – Pražském hradu, vlál také modrý prapor, který tam nechal instalovat teprve současný prezident. Ať už vnímáme jeho předchůdce jakkoliv, tak vyslal eurohujerům jasný signál : „Tady je doma naše státní vlajka.“ Tehdy, krátce po vstupu do EU, byli někteří automobilisté okouzleni tím, že jsou konečně v „klubu vyvolených,“ tak… Číst vice »

Irena
11. 4. 2021 18:59

Názorná ukázka manipulace vědomím lidí

https://kob-forum.eu/2021/04/11/поехали/#comment-2273

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
11. 4. 2021 19:50

Včera jsem viděl ruský hraný film o Gagarinovi a vlastně i Koroljovovi. Překvapila mě jednak civilnost celého podání a potom také, že Gagarin vlastně přistál na padáku a kabina bez něj. A potom ta vyděšená ženská s dítětem, co utíkaly pryč, a Gagarin na ně volal – neutíkejte, já jsem náš …. tak to nemělo chybu.
Předpokládám, že to bylo podle skutečnosti.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
11. 4. 2021 19:46

Biden rozhodně není jejich prezidentem – go, boys, go :-)
comment image
comment image

Last edited 2 let před by Botičky od Diora
Irena
12. 4. 2021 5:17

Tak prý nám tam místo Petříčka strčí Zaorálka, to je teda výhra. „Odborník“ na Ukrajinu, který pomáhal tu krizi na Ukrajině vyvolávat, ten to teď určitě rozsekne, až proběhne nějaká ta vhodná provokace. Zase se fašisti opřou o Evropu, jak jinak a Zaorálek bude jedním z jejích pevných pilířů…