Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 6. 9. 2021

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Proč mají globální témata přednost před vnitřními? * Gorbačov: „Špión“ v cizí uniformě * Vojensko-průmyslový komplex je lokomotivou celé ekonomiky * Manipulátoři rozsévají nenávist v souvislosti s koronavirem * Opět Afghánistán: Situace v Pandžšíru * Jak vyjednávat s těmi, se kterými se nevyjednává * Etnické konflikty v ruských městech * „Porno“ setkání Zelenského (Lewinského) s Bidenem

K dispozici nový web Koncepce sociální bezpečnosti https://kob-forum.eu/

Překlad a titulky: Irena

4.3 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
13. 9. 2021 14:15

Ve svobodomyslné emerice soudruh Fauci křičí, pokud se nepodvolite dobrovolně cockovani, tak vás k tomu donutíme.
A dole ve hline světový vítěz nad komunismem , soudruh Reagan buší a kope do víka rakve a křičí – Říše zla.
A na Slovensku pokleká soudružka Lewinska, aby uctila Frantovo satanské ohanbí.

malymax
malymax
Reply to  orinoko
13. 9. 2021 20:19

Brilantní analytik V.V.Pjakin se k tématu koronáč hezky rozparádil, osobně jsem si tak znovu potvrdil, že nákaza je na celém světě téma nikoliv zdravotní, ale politické. A nejen to, největší hysterii předvádějí hlavouni ze států s největším hospodářským potenciálem, v Evropě prioritně Německo a Francie. Minulý týden ale nechtěl zůstat pozadu ani rakouský Sebastian Kurz, který prohlásil, že je to pandemie neočkovaných (!!!). On se obecně líbí ženskejm, je takový mladý, usměvavý. Že se rád fotografuje s Gatesem a Sorosem a nechybí samozřejmě ani jako člen v Aspen institutu, je už na jiné téma. Taky jsme tady měli jednoho podobného,… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  malymax
14. 9. 2021 3:52

Všechno, co se děje, není náhoda. Tři odkazy na prameny s nedávné doby:

Po skončení COVIDu-19 přijde nová pandemie
Globalisté odkryli karty
https://www.zvedavec.org/komentare2021/03/8660-po-skonceni-covidu-19-prijde-nova-pandemie.htm

Písek v soukolí
https://www.zvedavec.org/komentare2021/05/8722-pisek-v-soukoli.htm

Jak léčit covid, jak se chránit, jak nezemřít na covid – AEnicema – 18,5,21 aktualizace.odt (více dokumentů)
https://ulozto.cz/file/NDDFvhm5aaQ7/1-jak-lecit-covid-jak-se-chranit-jak-nezemrit-na-covid-aenicema-18-5-21-aktualizace-odt

orinoko
orinoko
Reply to  malymax
14. 9. 2021 12:14

Kurz mě osobně hodně zklamal. Asi musí do latě, než aby riskoval další boudu usitou na něj. Ve Vídni byly demonstrace. Základní transparent zněl – Kurz muss weg.
V emerice ochozy stadiónu bouří – Bidete, vys@r si oko.

malymax
malymax
Reply to  orinoko
14. 9. 2021 17:29

V.V.Pjakin v některém z minulých dílů : Americká velvyslanectví dnes ve světě v podstatě plní roli okupačních správ, které řídí místní elity, místní domorodce. …… Na Kurze, Merkelovou, Macrona a spol. , naše kašpárky nevyjímaje, se mohou spolehnout. Ti naši se navíc klaní Bruselu. PPK : F.D.Roosevelt : „V politice se neděje nic náhodou. Pokud se to stane, můžete se vsadit, že to bylo naplánováno tímto způsobem.“ K tomu pouze připomenu akci s obrovským logistickým zabezpečením, kdy se v roce 2015 dala do pohybu masa statisíců běženců, s jasným cílem – Německo. Již měsíce předem tam byli zasvěcené osoby a… Číst vice »

peter.
Reply to  orinoko
14. 9. 2021 17:17

Môj vzťah k pp.Zemanovi,Klausovi a Babišovi je vcelku neutrálny ,ale veľmi mi vadí,ak niekto kope do ležiaceho,alebo praje niekomu chorobu,či nedajbože smrť.
Parazitológ Flegr šíril svojimi katastrofickými víziami poplašné správy aj v TV na Slovensku a po tejto jeho reakcii na umiestnenie prezidenta v ÚVN by bolo celkom legitímne opýtať sa : „Koho chleba jete p.Flegr“ ?
https://www.mix24.cz/zeman-s-klausem-nahle-v-nemocnici-hospodin-uz-to-nevydrzel-mini-flegr-a-doufa-ze-pribude-jeste-jeden/

orinoko
orinoko
13. 9. 2021 15:08

Píseň ohlašuje pomstu aneb Ludvík Vaculík. A ten pravil: Dali jsme znovu do oběhu věci, které vyvolaly sociální revoluci. Teď v Sametu.
A tak ohlašuji budoucí Umlaufuv článek, Jak jedenácté září vrací nás oblude do cyklického stavu, a nejde přitom o deja vu.
Vosouchuv nejlepší stav světa moHUTNE rámuje nové české letadlo 911, které neomylně zamířilo na kapohovada. A nemýlilo se. Finanční debil přežije i srážku s kometou. I za 30 let bude vosouch velebit svobodu sejdiru, ze které sám žije.

orinoko
orinoko
13. 9. 2021 15:19

Tak … všechno totálně překonává moje nejbarvitější představy. A věřte nevertel! O ty nemám nouzi.
Pokud je něco opravdu Ostrovem pozitivní deviace, či hlasatelem zdravého rozumu a nosičem alexandrijské inteligence, tak je to OM.
A blížíme se novému bodu.

Irena
14. 9. 2021 5:10
Irena
Reply to  Irena
14. 9. 2021 13:15
orinoko
orinoko
14. 9. 2021 12:08

Syrský Asad navštívil Moskvu. S Putinem probírali Afghánistán. Ale nejen toto téma. Asad je v těchto chvílích už zpátky v Damašku.

orinoko
orinoko
14. 9. 2021 13:51

Tak to mě opravdu pobavilo. Taliban se pravděpodobně dostal do opuštěného objektu české ambasády v Kábulu. K vidění je, jak vyštrachali českou Becherovku, na polici je k vidění plechovkový Plzeňský Prazdroj, dále pak asi Beefeater gin a asi i Jeník Chodec…
To jsou exotické záběry. Jestlipak si cvaknou?

Alva
Alva
Reply to  orinoko
14. 9. 2021 14:25

„Cvaknout“ si mohou až v noci, to je prý Alláh nevidí. :-)
Fakt vševědoucí Bůh – to ten křesťanský je jiné kafe. Ten na ovečky dpzírá ve dne v noci. Tedy někdy – v jiných případech na Alláha nemá ani omylem – anebo má zkorumpovaného svého zástupce na Zemi (papeže)..