Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 9. 8. 2021

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Komentář OH v Tokiu * Dva ruské státy * Bombardéry B-52 z USA zaútočily na Tálibán * Proč existují dva státy na Donbasu?
K dispozici nový web Koncepce sociální bezpečnosti https://kob-forum.eu/
Překlad a titulky: Irena
4.4 11 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
15. 8. 2021 7:26

Zkopírováno z internetu: Zvláštní shoda: podezřelých úmrtí po vakcíně je za 14 dnů stejně jako mrtvých s covidem Článok, ktorý vyšiel včera na Lidovkách a v IDnes a ihneď bol stiahnutý. Tu je prepis článku z web archívu „Za posledních 14 dnů bylo shodou okolností případů podezření na úmrtí následkem podání vakcíny proti covidu zhruba stejně, jako byl počet zemřelých s infekcí. Vyplývá to z nejnovějších dat Státního ústavu pro kontrolu léčiv a ministerstva zdravotnictví. Údaje se týkají jen jednotek případů, nemusejí souviset v čase a nelze tak z nich vyvozovat žádné jednoznačné závěry. Statisticky lze však s ohledem na… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
15. 8. 2021 12:03

Comu zvoní kovid? SametoVIM kurvitkum. Jak vypadají Klondiky? Jako sametové koule valící se rychlostí třetí, čtvrté, a další vlny po kratší a kratší imunitě cockovacich vakcín.
Miluju rodiny, kde jeden čočku má a druhý nikoli. A ta jedna byla čistě dobrovolná. A ten druhý čumí, čeká a počítá, jak dlouhé budou jednotlivé díly a kolik to bude stát.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
15. 8. 2021 11:21

Ivano-Frankovsk, Západní katolická Ukrajina, rekonstrukce fasády hotelu „Banderštad“:
comment image

Ono to má tradice: nábor ukrajinských kolaborantů Ivano-Frankovska (dříve Stanislav) do řad nacistických vojsk SS:
comment image
comment image

orinoko
orinoko
Reply to  Botičky od Diora
15. 8. 2021 12:10

Ukroboti. Ti se světu opravdu povedli. Ukroboticke národní buditelstvi v době digitální informace. Co budou zrat a čím budou topit na podzim a v zimě 2021? Proč myslet? Vše zařídí onstruncfyrer BANDera!

orinoko
orinoko
15. 8. 2021 12:42

tALIBABA stoupil do Kábulu. Co porazilo emerickou demogratickou vládu v místech, kde se bojovalo za Prahu? Naprosto katastrofální korupce oficiálního Kabulu!!! Taková facka fsem debildemogratum musí docela bolet. Jak jsem se oziral v politice? Stejně jako bývalý soudruh s padákem na zádech, který hodlá dělat CANDIDE na kakanskeho prezidentistu. Osobně jsem tohle předpokládal v současné probíhající formě. Zachud evaKUKUje a Rusko ponechává ambasádu v provozu. Nebojuje se, byla by to naprostá pitoMOST. Taliban bude potřebovat úředníky a úředníci výkonnou moc. Kompromis běží a již je vzápětí. Tak to bychom zase jednou měli. Taliban zvítězil covidu navzdory a pravda a láska… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
15. 8. 2021 13:10

Boj proti terorismu se vrací tam, kde byl pocat!! Ground Zero v Novém Jorku. Páprda Busista nesmí do třetiny zemí světa, jinak by mohl být zatčen. Dick Čejen je upoután na cizí mobilitu a nedávno zatrepal bačkorami tehdejší emericky válečný Marshall. Co bude dál?
Irák. Tam si Šíité cucli Redbullu a ten jim nasadil křídla. Nikoliv zoufalství, nýbrž příklad je hnacím motorem změn. A svět jich začíná být plný. I na coVIDA dojde.

PPK
PPK
Reply to  orinoko
16. 8. 2021 14:54

CNN chválí bojovníky Talibánu, protože nosí roušky proti Covidu-19

CNN chválí bojovníky Talibánu, protože nosí roušky proti Covidu-19.jpg
orinoko
orinoko
Reply to  PPK
16. 8. 2021 16:13

Taliban je dneska vcelku konformní organization. Jen dva na celém světě nenosí ropuchu!! Putin a Sojgu. Lavrov podle potřeby. Jedno afgh děvče pláče na fašistickém Seznamu – celý svět nás opustil. Chyba lávky. To jen emericky chcipak nazdal, že už mu děvče, místní teplouši, a ukrutna korupce nic nenesou, a tak zavřel krám. Českým paprikum navzdory. Až bude třeba slyšet ženský křik, tak sem vložím Iana Huntera, a to teprve bude síla. Taliban bude velmi kultivován. Vlastně už je. Vrací se do území středoasijského specifického islámu.Pocita se s ním. Afghánistán patří mezi úkazy, který my běžně vnímáme jako návrat ztraceného… Číst vice »

Mirek
Mirek
15. 8. 2021 16:13

Orinoko mýlíš se, vyhrálo NATO. Řídí se totiž českým, „kdo uteče ten vyhraje.“

Bety
Bety
15. 8. 2021 21:52

Ke státním vlajkám – každý si jistě všiml, že v amerických filmech a televizní produkci visí jejich vlajka prakticky úplně všude, k tomu všechna ta trička, bundy, kšiltovky, boty, dokonce ji mají i na plavkách a spoďárech…. My si na něco takového nepotrpíme, tak se nám může zdát, že Pjakinova starost o vlajku jako symbolu suverenity je poněkud přehnaná – ovšem amíci svou vlajku prosazují vehementně, a i u nás je dost trubek, kteří ten symbol Amerika nade vše hrdě nosí. A bílý hadr je odjakživa symbol toho, že se ten dotyčný vzdává… Takže já se vůbec nedivím, že je… Číst vice »

orinoko
orinoko
16. 8. 2021 11:27

Takže malé rezyme, meee, jak říkáme mi frantici. Byl nebyl král Kazisvět. Něco se stalo v jeho kravovstvi a tak vlétl na sousední území, kde křičel – vydejte nám Ladu./Myšlen samozřejmě Zlý Ládík./ Přišel jsi snad vyhrožovat, králi fašisto? Tázal se tALIBABA, přičemž za ním stálo 40 džinů v láhvi. Pod kopyty koní mých, zmizi úsměv z tváří tvých, králi MÍRoslave. Zničím tvoji zemi vojsky ukrutnymi, zvolal Kazisvět a mohutně se USrAl. Takové hrozbě se v pohádkách říká utrhprd-el alamein. A také jo. Pozadnik krále fašisty – Karel Effa řečený Krásný menzuu – zakřičel: To nedám! A skácel se do… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
16. 8. 2021 11:39

Král Kazisvět se zlobí. V Meruši hotové boží dopuštění. Na výletě to zazivam poprvé.

orinoko
orinoko
16. 8. 2021 14:03

Tohle fasista coVITTA nevymyslí:
Skutr a slehany Romancov prohlasili, že TAM došlo k domluvenemu převzetí moci.
Skutr … zkurveny trpaslík a jeho Mopslik jednou hubou Sametové salaquardy zjistili, že s emerikou jsou problémy. Ergo – úder gongu. Skeptici, hybridnici, fejkovici a duše světa měli zase jednou nehynoucí pravdu, u které lež nepotřebovali ani náhodou.
Co NATO bideti? Když Švejka vyloučili ze svých řad?