Otázky a odpovědi V. V. Pjakina ze dne 3. 7. 2017

Setkání Putin – Kissinger * Projev Putina na Primakovském čtení * Saúdský korunní princ vyhrožuje Rusku * Role Izraele v syrské válce * Nelze dopustit finální holokaust * Kde vzít skutečné politology?

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
8. 7. 2017 13:42

Putin a Trump sa rozprávali údajne 2 a pol hodiny.No ak sa Trump chcel rozprávať z pozície sily ako to neraz prezentoval(aj v Poľsku),tak veľa toho na čom sa dohodli asi nebude.
Zaujal ma Kissinger.94 rokov a ešte stále lieta po svete a vyjednáva na najvyššej úrovni…to je naozaj obdivuhodné a pre mňa dosť nepochopiteľné.Človek by povedal,že by si už mal na noc prikladať na prsia hrudu hliny aby si zvykal.Asi ho tri krát denne natierajú panenským močom alebo čo.

Bety
Bety
8. 7. 2017 16:16

Všimla jsem si vlajek při tom úvodním fotografování. Americká byla mezi Velkou Británií a vlajkou EU, ruská mezi Čínou a Indií – takové nějaké svůj k svému.

Béda
8. 7. 2017 16:24

peter. napsal Putin a Trump sa rozprávali údajne 2 a pol hodiny.No ak sa Trump chcel rozprávať z pozície sily ako to neraz prezentoval(aj v Poľsku),tak veľa toho na čom sa dohodli asi nebude. Zaujal ma Kissinger.94 rokov a ešte stále lieta po svete a vyjednáva na najvyššej úrovni…to je naozaj obdivuhodné a pre mňa dosť nepochopiteľné.Človek by povedal,že by si už mal na noc prikladať na prsia hrudu hliny aby si zvykal.Asi ho tri krát denne natierajú panenským močom alebo čo. Buďto to ještě starému intrikánovi ještě tolik myslí a je stále pln politické invence, anebo to dokládá fakt,… Číst vice »

Bety
Bety
8. 7. 2017 16:57

Macron se opozdil na rozhovor s Putinem, řekl že ho zdržela schůzka na posouzení klimatu. Putin odpověděl: „Tak doufám, že nyní bude počasí lepší“.

Béda
8. 7. 2017 18:40

Izraelské veľvyslanectvo v Budapešti vyzvalo dnes vládu maďarského premiéra Viktora Orbána na ukončenie plagátovej kampane namierenej proti americkému finančníkovi Georgeovi Sorosovi. Už vo štvrtok zverejnil podobnú výzvu predseda Zväzu židovských náboženských obcí v Maďarsku (Mazsihisz) András Heisler http://www.hlavnespravy.sk/madarsko-izrael-ziada-ukoncenie-vladnej-kampane-proti-sorosovi/1063156 Zdá se, že chtějí ze Sereše a vměšování jeho pátých kolon v Maďarsku udělat židovskou otázku a tímto Orbána pacifikovat a CIA Serešovkám uvolnit ruce. Izrael asi netuší, že právě toto jeho vměšování do vnitřních věcí Maďarska by mohlo z celé věci udělat židovskou otázku. Až doteď šlo o kauzu Sereš+ jeho pátokolonistické politické neZiskovky versus Maďarsko , odteď to bude Izrael… Číst vice »

Bety
Bety
10. 7. 2017 14:42

Peter, tak jsem se dočetla, že sl. ministerstvo školství zrušilo jakýsi dodatek o povinnosti učit děti psanému (vázanému) písmu. Školy už nejsou povinné toto – normální – písmo děti učit. Chtěli ho vlastně úplně zakázat, ale protože duševně opožděné děti používají jakýsi Comenia Script a potřebují ho, tak ještě není zcela rozhodnuto. Zřejmě už děti nebudou potřebovat jemnou motoriku, kterou psaní rozvíjelo. Hurá do věku klávesnic a kapesních počítaček, protože kdo by potřeboval umět násobilku?

peter.
10. 7. 2017 15:22

Bety: Ten slávny západ,po ktorom ešte pred nedávnom túžili naši spoluobčania chudobnejší duchom,je v totálnom rozklade.Úpadok,degenerácia a pohŕdanie všetkým,čo nás udržiavalo na civilizačnom vrchole,hniloba,smrad….zánik.Tak sa snažia stiahnuť do žumpy aj nás podľa toho známeho porekadla,že „keď zdochla koza mne,nech zdochne aj susedovi“.Idú na to cez debilizáciu našich detí,čo považujem za tak odporný zločin,že by som pokojne zdvihol ruku za trest smrti pre tých domácich sviniarov,ktorí sa k tomu prepožičali. A predsa existuje aj na západe príklad,ktorý by stál za nasledovanie.Je to Island,ktorý svoju mládež chráni,lebo tamojšia vláda si plne uvedomuje význam mládeže pre budúcnosť štátu.Tie sračky s inkluzívnym školstvom –… Číst vice »

Bety
Bety
10. 7. 2017 16:48

Peter, zajímavý článek. Připomenul mi KOBáky, kteří propagují to samé. Nevěřila bych, že je takový úspěch možný – a vida je, Islanďany. A to, jak před několika lety odmítli převzít dluhy svých bankrotářů je neméně inspirující.

hudryper
hudryper
10. 7. 2017 20:27

Béda napsal
Zdá se, že chtějí ze Sereše a vměšování jeho pátých kolon v Maďarsku udělat židovskou otázku a tímto Orbána pacifikovat a CIA Serešovkám uvolnit ruce. Izrael asi netuší, že právě toto jeho vměšování do vnitřních věcí Maďarska by mohlo z celé věci udělat židovskou otázku.

Omyl Bédo, : http://www.hlavnespravy.sk/george-soros-sa-stal-tercom-kritiky-uz-aj-rumunskych-predstavitelov/1065070

Aleš
Aleš
11. 7. 2017 9:46

https://cz.sputniknews.com/svet/201707115615278-media-plan-rusko-amerika-diplomat/
Pěkný způsob řízení, takto Trumpa „jeho“ republikáni třeba nechají chvíli na pokoji, když pomůže vlastním diplomatům a majetku vlády USA. Nebo nenechají a budou si dále řezat vlastní větev?
Mám taky jednu inspirativní otázku.
Kdy Islanďané vyhostí okupanty, pravou ruku Wall streetu?

Aleš
Aleš
11. 7. 2017 10:04