Otevřený dopis české vládě: Víme, co způsobilo kolaps studentů v Sokolově?

V pátek 25. 6. 2021 se při nástupu a projevu ke konci školního roku na střední policejní škole v Sokolově dvaceti studentům udělalo špatně a během jedné hodiny postupně kolabovali. Později popsali své pocity před kolapsem takto: Nemožnost se nadechnout a proto velmi zrychlené dýchání, bolest hlavy a brnění rukou i nohou. roztočené vidění, ztráta rovnováhy. Řada dětí popisovala stav před kolapsem jako obrovský tlak do hlavy. Po dvou minutách omdlení, ztráta zraku. Probíraly se asi po 10 minutách s brněním rukou a nohou, zimnicí a zmateností.  Sedmnáct jich bylo odvezeno do nemocnice a většina jich byla ještě tentýž den asi po třech hodinách propuštěna. U dvou dětí došlo odpoledne po propuštění z nemocnice ke krvácení z nosu. Pět dětí bylo propuštěno z nemocnice až druhý den. V nemocnici několika dětem silně kolísal tlak krve. Následující den cítily  postižené děti  bolest hlavy, slabost, únavu, některé měly zvýšenou teplotu a u dvou nastalo krvácení z nosu.

V sobotu v noci, 40 hodin po této události, byl se stejnými příznaky převezen do nemocnice chlapec ze  stejné školy, který se nástupu účastnil bez problémů. Podle jeho slov ho celý  den bolela hlava, cestou domů málem upadl, doma dostal hrozné křeče a  brnělo ho celé tělo. Asi po půl hodině mu matka zavolala sanitku. V neděli byli se stejnými příznaky převezeni do nemocnice dívka a chlapec, kteří už tam byli v pátek a jedna dívka, která páteční nástup přežila bez problémů. Omdlela a svůj stav potom přirovnala k ochrnutí, bezvědomí a ztrátě zraku. Dva z nich zůstali v nemocnici do pondělí do rána. (ZDE a ZDE)

Ještě v pátek byl jako možná příčina vyloučen únik plynu a v nemocnici byla rozborem krve a moči vyloučena otrava jídlem, alkoholem nebo drogami. Ani prohledání skříněk dětí za pomoci policejních psů, cvičených na odhalování drog, nic neodhalilo. Přítomnost jedovatých látek byla vyloučena i rozborem vody ve vodovodní síti. Ani hydrometeorologický ústav nezjistil žádnou anomálii. Podle lékařů mohlo jít o hyperventilaci, způsobenou stresem a  psychologové nabídli jako vysvětlení davovou psychózu, což je, vzhledem k tomu, že k těmto stavům docházelo i po rozchodu žáků z nástupu, nesmysl.

Všichni, kteří se pokoušeli tento úkaz vysvětlit, vynechali ještě jedno možné vysvětlení, o kterém se ale v České republice veřejně nemluví. V roce 1986 provedl americký vědec Allan H. Frey pokus, při kterém zpomalil elektromagnetickou energií o intenzitě 3 mikrowatty (tři miliontiny Wattu) na centimetr čtvereční činnost srdce žab. Jiní vědci dosáhli stejného účinku na želvích srdcích. Omezení přítoku krve do mozku přitom snadno může způsobit kolaps. Při jiných pokusech v roce 1961 byl Allen Frey schopen vyvolat v tělech lidí brnění nebo mravenčení a dokonce i sluchové halucinace. Pokusy byly mnohokrát opakovány jinými vědci se stejnými výsledky.

Podobné potíže jako studenti v Sokolově měli i učitelé a studenti na střední škole Nichols Junior High School ve městě Arlington v Texasu v roce 2016, kde asi 70 z nich trpělo závratěmi, bolestmi hlavy, nevolností, brněním končetin neschopností soustředit se, když byli ve škole. Po odchodu ze školy jejich potíže zmizely. Učitelé trpěli i nervovými problémy, které omezovaly jejich schopnost vyučovat, když jim náhle znehybněl jazyk nebo nebyli schopni dokončit větu. Ross Adey, americký vědec, který pracoval i pro americkou armádu, prováděl pokusy, při kterých pulsované mikrovlny vyvolaly oplývání kalcia z nervových buněk, což  by podle Adeyho mělo způsobit  neschopnost soustředění. Tento pokus byl mnohokrát opakován jinými vědci se stejnými výsledky a je otázka, jestli nebyl opakován i na škole v Arlingtonu. (ZDE) Příčina potíží učitelů a studentů v Arlingtonu nebyla zjištěna. Po několik měsíců trvajících protestech byla škola zavřena a žáci a učitelé se do školy vrátili, až  když byla vyměněna vzduchotechnická část zařízení školy. Nejpravděpodobnějším vysvětlením ale bylo působení pulsovaných mikrovln na jejich nervový systém, protože kvalita vzduchu ve škole byla prozkoumána podobně jako v Sokolově.  (ZDE) Vzniká tedy otázka, jestli součástí vzduchotechnického zařízení  v  Arlingtonu byly i antény, vysílající pulsované mikrovlny. 

Ke zpomalení činnosti srdce elektromagnetickými signály a jejich dalším účinkům na lidský nervový systém je   nutné jejich pulsování. Nedá se vyloučit, že si na studentech v Sokolově někdo takové zpracování signálů zkoušel. V České republice totiž dodnes neexistují zákony, které by zakazovaly vysílání elektromagnetických signálů ve frekvencích činnosti lidského nervového systému a není tedy ani nikdo, kdo by taková vysílání zaměřoval. Nemáme tedy naději se dozvědět, jestli studenti v Sokolově začali kolabovat z tohoto důvodu.

V letošním roce Spojené státy veřejně přiznaly, že podivným útokům bylo za posledních pět let vystaveno už 130 jejich diplomatů a zpravodajských agentů, Nejprve na Kubě a v Číně a potom i v dalších zemích a dokonce i v USA a naposledy ve Vídni. Nejdřív slyšeli hlasité zvuky, podobné těm, které vyvolával v mozcích lidí Allen Frey a potom, podobně jako studenti v Sokolově, cítili  tlak v hlavě, nevolnost, závratě a poruchy zraku, jak se píše na stránce 11 zprávy americké Akademie věd o útocích na Kubě a v Číně . V této studii američtí vědci uvedli jako nejpravděpodobnější příčinu potíží amerických státních zaměstnanců pulsované mikrovlny. Deník Politico napsal v článku o tomto tématu, že útoky směrovanou energií jsou těžko odhalitelné, přístroje k jejich provedení mohou být malé a přenosné a symptomy, které vyvolávají, mohou být podobné jiným nemocem. Znovu se tedy ptáme, jaký má smysl, aby vlády tyto zbraně dále utajovaly a nestaraly se o obranu svých občanů proti nim vytvořením potřebných zákonů a vyzýváme českou vládu a český parlament, aby takové zákony zavedly.

Přípravný výbor strany za Svobodu myšlení v digitálním světě

PROKLAMACE STRANY ZA SVOBODU MYŠLENÍ V DIGITÁLNÍM SVĚTĚ – ČeskoBezCenzury.cz

5 11 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Točmistr
Točmistr
1. 8. 2021 19:39

Možná že se sjeli a jelikož se jedná o policejní školu tak se to možná zametlo pod koberec. Anebo taky možná ne. V Polsku to svého času brali vážně:
http://wertyzreport.cz/clanek/otevreny-dopis-ceskych-ti-mocr
A jinde taky, koneckonců název Havana Syndrome nevznikl sám od sebe:
https://gizadeathstar.com/?s=Havana

PPK
PPK
3. 8. 2021 13:27

Před mnoha lety jsme s mladším bráchou toužebně koukali na desetníky na dně Samsonovy kašny Budějického náměstí. Najednou se tehdy tříletý brácha prudce otočil, ukázal ručičkou a zakřičel: „Hele zajíc!“ Podíval jsem se – a viděl jen stovky metrů dlažby a na protějším korzu paní radovou B., jak jde se psem Alíkem na vodítku … No a až teprve časem jsem bráchu pochopil. Už tehdy v něm dřímala duše budoucího filosofa.

Točmistr
Točmistr
Reply to  PPK
3. 8. 2021 19:34

A morální poučení plynoucí z té historky je…že máš rád historky ?
:-)

PPK
PPK
Reply to  Točmistr
3. 8. 2021 19:47

Ne. Autor jako filosof a snad i ekonom není přírodovědec ani inženýr a tak vyslovuje domněnky a čeká, až jiní vzdělanější provedou výzkum a experimentální ověření jeho fantazií. Ti „jiní“ pak svou tvůrčí prací lidstvu přinesou užitek, zatímco představy filosofů zůstanou navždy jen myšlenkovými „větry“, posílanými do větru bez znalosti pojmů a souvislostí. (Viz např. infrazvuk nebo odposlech pomocí laseru nebo maseru).
https://cs.wikipedia.org/wiki/Maser
https://cs.wikipedia.org/wiki/Infrazvuk

orinoko
orinoko
5. 8. 2021 12:27

Patří to pod covid, ale ten je už někde vzadu. Tak copy a pastu dám sem.
S približne 33 000 obyvateľmi je Gibraltár najvakcinovanejšou krajinou na svete.
Do 1. júna bolo viac ako 99% populácie Gibraltáru úplne zaočkovaných.
Od tej doby sa počet nových prípadov COVID za deň zvýšil z 1 na 25 a krajina sa teraz vracia do zablokovania.
Podobné príbehy sa dejú v iných krajinách s najvyšším percentom zaočkovanosti; Izrael, Spojené kráľovstvo, Malta a Island.
Je zrejmé, že vakcína nezastavuje infekcie.
Prečo je cieľom očkovanie všetkých, ak sa najočkovanejšie krajiny na Zemi vracajú do zablokovania? “