Otevřený dopis Petičnímu výboru Evropského parlamentu

Vážení pánové a dámy,

děkujeme Vám za Vaši odpověď na naši petici. Studovali jsme materiály, které jste nám poslali. V dokumentu P6_TA (2009)0216 (Obavy o zdraví spojené s elektromagnetickými poli), který jste nám poslali, Evropský parlament „vyzývá ke speciálnímu posouzení biologických účinků s ohledem na možný účinek elektromagnetického záření na zdraví, zvláště proto, že některé studie zjistily, že k nejškodlivějším účinkům dochází při jeho nejnižších úrovních; vyzývá k aktivnímu výzkumu, který by řešil možné zdravotní problémy vývojem řešení, která by negovala nebo redukovala pulsní a amplitudovou modulaci frekvencí, používaných pro vysílání“ a „vyzývá (Evropskou) komisi, aby během parlamentního období mezi rokem 2009 a 2014 zahájil práce na ambiciózním programu, který by vyhodnotil elektromagnetickou kompatibilitu mezi uměle vytvořenými vlnami a vlnami, vysílanými přirozeně lidským tělem s tím, že by měl zjistit, jestli mikrovlny mohou mít v konečném důsledku nežádoucí následky pro lidské zdraví“.  V obou těchto výzvách Evropský parlament připouští reálná nebezpečí, která jsme popisovali v naší petici.

Vážíme si toho, že jste ve své odpovědi na naši petici napsali, že její téma spadá do sféry činnosti Evropského parlamentu, ale dokumenty Evropského parlamentu, které jste nám zaslali, se nezabývají záměrným, kriminálním použitím pulsovaných mikrovln nebo jiných energetických polí k  ovládání, mučení nebo zabíjení lidí na dálku, ani následnou přípravou zákonů, které by trestaly takové činy a ustavily agentury, které by měly takovou aktivitu detekovat.  Předpokládáme, že víte, že v březnu tohoto roku připustil polský ministr obrany možnost použití elektromagnetických polí k dálkovým útokům na polské občany.

Chceme věřit tomu, že když jste napsali, že posouzení naší petice Evropským parlamentem bylo ukončeno, nechcete tím říci, že Evropský parlament podporuje kriminální použití elektromagnetických nebo jiných energetických polí k útokům na občany členských států Evropské unie.

Těšíme se na Vaši odpověď

Mojmír Babáček, občan České republiky, předseda Spolku za zákaz manipulace lidské nervové soustavy radiofrekvenčním zářením

(Více informací k tomuto tématu najdou čtenáři na této adrese)

Dále podepsáni

STOPEG foundation – STOP Electronic Weapons and Gang Stalking – Netherlands
Předseda: Peter Mooring

IGEF – Initiative gegen elektromagnetische Folter – Germany
Předseda: Harald Brems

International Coalition Against Electronic Torture and Robotisation of Living Beings (ICATOR)
Předsedkyně: Melanie Vritschan

STOPZET – Stowarzyszenie STOP Zorganizowanym Elektronicznym Torturom   –  Poland
Předsedkyně: Zofia Filipiak

ADVHER – Association de Défense des Victimes de Harcèlement Electromagnétique et en Réseau – FRANCE  
https://rudy2.wordpress.com/

ACOFOINMENEF – Associazione contro ogni forma di controllo ed interferenza mentale e neurofisiologica – Italy
Předseda : Paolo Dorigo

European Coalition against Covert Harassment
Právní poradce: Henning Witte

Globalthaeb – Great Brittain
Předseda: David Bromhall

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
idiotronic
1. 10. 2016 12:44

Článek vede čtenáře k orgánům EU, odkud máme akorát Tuzemák a Pomazánkové,ale o zvýšení povolené zátěže elektromagnetickým zářením hlasoval parlament ČR už dávno a bez zvláštní pozornosti médií. Odhlasoval, že Češi vydrží
nadále o několik set procent více, než doposud. Zřejmě v důsledku odstranění tzv.komunismu.