P. C. Roberts: 11. září po 20 letech

Čas utíká. 20 let už uplynulo ode dne, kdy mrakodrapy Světového obchodního centra, které byly vystavěny tak, aby odolaly nárazu letadel, byly strženy k zemi řízenou demolicí, jak to volné pádové zrychlení všech jejich částí při cestě k zemi jednoznačně dokazuje. Destrukci Dvojčat doprovázela série výbuchů a obě budovy se při svém už uvedeném volném pádovém zrychlení zřítily do svých půdorysů. Zastírací oficiální příběh, vyprávěný nám americkou vládou, byl dokonale vyvrácen autory jako např. Davidem Ray Griffinem, vědeckými konferencemi, vyšetřováním univerzit, zprávami expertů a sdružením Architekti a inženýři pro pravdu o 11.září.

Obrovská masa důkazů, které byly od pádu budov v New Yorku shromážděny, dokazuje, že oficiální narativ je falešný, ale současně též nevypovídají nic o tom, kdo je tedy za tento útok zodpovědný. Někteří autoři, jako např. Ron Unz, Laurent Guyenot a Chris Bollyn naznačili spojitost s Izraelem, ale důraz i zde byl kladen víc na nevěrohodnost oficiálního výkladu než na to, kdo a proč útok spáchal.

Doprovodné důkazy naznačují, že 11. září bylo dílem neokonzervativních činovníků režimu Bushe mladšího spolčených s viceprezidentem Dickem Cheneym a Izraelem, vedených snahou vytvořit „nový Pearl Harbour“, který by vygeneroval podporu části amerického lidu a evropských spojenců Washingtonu pro středněvýchodní válku „proti teroru“. Při čemž by hlavní důraz byl kladen na zničení všech nepřátel Izraele v zájmu Izraele většího. Redaktor časopisu Commentary Magazine Podhoretz po takovéto válce volal, a generál Wesley Clark řekl, že byl informován v tom smyslu, že právě s tímto cílem Pentagon válku plánuje.

Toto je nejpřijatelnější vysvětlení. Jestliže je ovšem pravdivé, pak to není to vysvětlení, které by americká či izraelská vláda kdy uznaly. Namísto pravdy nám proto bude i nadále vtloukáno do hlavy oficiální vysvětlení, kterému nikdo nevěří, a k lidským ztrátám 11. září si jak americká vláda, tak americká média připíší i další ztrátu důvěry lidí.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

4.6 19 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
33 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
11. 9. 2021 8:41

Došlo na moje proroctví. Výročí teroristického činu jede ve starých blábolech. Ale na něčem se můžeme s oficiálními konspirátory shodnout. 1/ Byl to teroristický čin. 2/ Od té doby je emerika jiná a celý svět s ní. 3/ Jedna lež plodí druhou atd. To nepopírají ani vůlkanalogové NWO. 4/ Systém potřebuje cyklické opravy za jakoukoli cenu. 5/ Deepstata, její politici a jejich média potřebují člověka, který jen konzumuje a postrádá kritické myšlení. Tzv. likvidace Zlého Ládíka v Pakistánu – Abotabádu je fikce, po které následovala skutečná lividace těch, kteří se měli na dopadení Zlého Ládíka podílet. Video, kde on sedí… Číst vice »

orinoko
Reply to  orinoko
11. 9. 2021 9:21

Opravuji místo skupinového vejrání – mělo to být ústředí CIA v Langley. A dál sajrajt: „Jak ho zabili?Na dopadení bin Ládina pracoval speciální tým Američanů spolu se členy pákistánských tajných služeb. Komando použilo čtyři helikoptéry, Bin Ládinovi strážci začali střílet ze střechy, přičemž jeden z vrtulníků spadl. Abbottábádem otřásly dva výbuchy a rozpoutala se přestřelka. Při útoku zemřel i jeden z jeho synů, další dva muži a jedna žena, která sloužila jako ochranný štít.“ Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/americke-komando-zabilo-bin-ladina-pohrbili-ho-do-more.A110502_064024_zahranicni_kop Střílelo se a ZL seděl. No jinak by ho těžko natočili. Tohle asi cílem nebylo: Očití svědci útoků: Amerika je na slepé koleji, po 11. září posilují Čína… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
11. 9. 2021 17:44

V tom sccénáři s Ládinem chybí už jen krásná seržantka – pak bych tomu i uvěřil :-)

orinoko
11. 9. 2021 9:48

Přidávám jeden velmi obsáhlý zdroj k záležitosti 911. Ale ještě pořád to není to hlavní, co hledám. Na druhou stranu tady jsou věci, které vidím-slyším poprvé.

http://dokumentarni.tv/utoky-z-11-9-2001

orinoko
Reply to  orinoko
11. 9. 2021 9:59

Ještě jeden zdroj. Ovšem už notně prostříhaný cenzurními zásahy. Ale ještě pořád to není hledané.

http://wtc917.freevar.com

orinoko
Reply to  orinoko
11. 9. 2021 10:07

A tohle se psalo už tehdy: „   Vytvoření a rozšíření viru, vyvolání hrozby pandemie WHO a masmédii. (Nejvyšší 6. stupeň pandemie byl WHO vyhlášen v době, kdy na chřipku prokazatelně zemřelo jen 27 lidí !!!) Účelem vyvolání pandemické hrozby je mít možnost zavést stanné právo a povinné očkování modifikovanou vakcínou (která může v jehle obsahovat identifikační nano-čip nebo způsobit starším a nemocným lidem oslabení zdravotní imunity). Firma dodávající vakcínu byla osvobozena od jakýchkoli právních důsledků v případě, že by vakcína způsobila smrt nebo poškození zdraví. Šéfka evropské komise pro alternativní energie Jane Burgermesiter. podala žalobu na WHO kvůli takto připravované genocidě (léto 2009). Členové globální vlády již… Číst vice »

orinoko
11. 9. 2021 10:23

A to bude stačit. Objevil jsem svoje staré příspěvky na Aktuálně. Celé to je dost výživné. Na úvod jen moje vlastní citace: „Nejlepší je, když emerických soudruhů se zastávají Češi způsobem, který připomíná líbánky Brežněva s Husákem. Právě těch Emeričanů, kteří z Česka znají akorát výrazy „Hejvl“ a Jugoslávie. Do té těžce většinově umisťují Česko. Naprostá většina Emeričanů v životě neopustila Spojené státy , o světě vědí zhusta kulové, nemálo jich nemá ponětí , kdo je v Emerice prezident , Mercedes považují za emerické auto, všechno žrádlo v Emerice je sladké, dokonce i mouka, a televize je pro ně oltář.… Číst vice »

orinoko
11. 9. 2021 15:25

Tak, dvě záhady. Jednak jsem viděl úplně nově záběry z letadla, co že to narazilo do Penegánu , a letadlo to tedy rozhodně nebylo. Dodám odkaz. Chtěl jsem však ale vložit jiný odkaz, se spoustou zajímavostí – krátké výmluvné shrnutí, o co že šlo 11. září 2001 v NY, a je s tím problém. Ten odkaz se ve Windows zobrazí, ale Trubka ukáže – video není k dispozici, zatímco ta samá adresa na tabletu Huawei s Androidem najde zdroj a video přehraje. Máte někdo vysvětlení? https://youtu.be/dldJuAtGU54 A teď Penegán – 3. videookno od shora. To by mělo fungovat. Je to… Číst vice »

valouch
11. 9. 2021 17:09

Tak dneska skóre opět sedm ze sedmi, místní oslík jen dorovnal svůj vlastní rekord v samožvanění. Příště to bude určitě lepší :)

Last edited 2 let před by valouch
orinoko
Reply to  valouch
11. 9. 2021 17:17

A něco konkrétního k věci bys neměl, kádrovací NWO osle? Je tam snad něco špatně?

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
11. 9. 2021 17:47

Oslík neví …
Ale oslík není hloupý – pozná polec dolů … no, možná že někdy , ale opavdu jen někdy si ty palce poplete.

Last edited 2 let před by Gatta
valouch
Reply to  orinoko
11. 9. 2021 19:56

Ale ke které věci? Ke článku? Nemám potřebu vyjadřovat se ke všemu. Nebo snad nedejbože k těm tvým výronům? Sorryjako, ty jsem přestal číst už dávno; posloužily k odhadu psychoprofilu, dál nemám zájem, a to ani kdybys byl Einstein což nejsi. Jen mě baví občas kuknout kolik virtuální makulatury vyprodukuje jeden rozumprd v akci :)

orinoko
Reply to  valouch
11. 9. 2021 20:34

Tak, ty temenaci, který jako kdybys vypadl z koncovky Carpe diem, veleduleziteho kretena u Tribuna, tak nectes obsah, ale hned stanovujes diagnózu, což je typicke pro modré debily, covid fanatiky a placené vejry.
Nemáte to teď jednoduché. Emerika se vám sesypala, víra v říti, pichanej budeš každého čtvrt roku nějakým sajrajtem, a tak zbyde jen to flusani. Dokud tě neodveze Fligruv černý mancaft. V Anglii se objevila zvláštní statistika – nějak se množí úmrtí opichanych. Ale to bude jistě jen makulatura. Nemáš, ty ubozaku, ani vlastní slovník.

valouch
Reply to  orinoko
12. 9. 2021 10:45

Pominu všechny podsuny, čeho že to mám být sympatizantem nebo účastníkem; od tebe jsou mi lhostejné. Taktéž pominu ostatní urážky, které se, pokud je proneseš ty, samy mění na vyznamenání. Upozorním jen na jednu věc – tvrzení „nečteš obsah, ale hned stanovuješ diagózu“ je samozřejmě lživé; jak bylo včera řečeno, ona „diagnóza“ byla stanovena již dávno na základě tehdy přečtených postů, zabývat se novými tedy nemá smysl (a porušovat tohle pravidlo také ne, jak je vidět). – Tolik ke tvé „argumentaci“. Naproti tomu já o tobě tvrdím jen jednu věc – že jsi namachrovaný hlupák, což dokazuješ každým svým postem.… Číst vice »

orinoko
Reply to  valouch
12. 9. 2021 11:12

Jsi to vemeno od Tribuna. Máš NATO nehynoucí štempl, který pod své bláboly flákneš pokaždé, aniž by sis to uvědomoval. U covidem schváceného Tribuna už začínáš mít problém s ostatními, a to je co říci. A jakožto 30ti letý modrý deviant liberálního typu, který je nad vjecí a ví fšechno nejlépe, tak už jen připomínáš některé zelené gumy z armádních webů. A také jednoho z die curve na Kamýk. Ale vy už jste doopravdy jen dinosauři s dechem na ventilaci.

štěnice.jpg
Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
12. 9. 2021 12:56

Ori – se* na to.
Jednak to nemá to smysl a potom to snižuje to kvalitu diskuze na OM.

V tom sci-fi co jsem tady už doporučoval (Serenity) je jedno krásně výstižné slovo – „Plenitelé“.

Tak prý: „Welcome Plenitelé“

Ten člověk neví o čem mluví …

orinoko
Reply to  Gatta
12. 9. 2021 13:05

Už jsem skončil. Z mojí strany bylo řečeno vše. Prostě – vší se jen tak nezbavíme.

orinoko
Reply to  valouch
12. 9. 2021 11:30

Aby bylo zřejmé, jak se věci mají a o co běží /čili vo tom je, vosouchu/ , tak vkládám tvoje mozkomíšní bláboly, se kterými by měly problém i režimní novinky. Ty jsi jen lidská a webová špína. Každý ať si udělá názor sám. „Carpe diem 21.7.2021 (08:48) na této planetě se žije r. 2021 nejlépe od doby co homo erectus praštil svoji první ženu kyjem po hlavě a založil první rodovou tlupu. Naštěstí dneska nic takového na přežití dělat nemusíme a můžeme i bez tlupy žít „izolovaně“ a nedělat ve svém životním stylu a cílech žádné kompromisy. Ani s manželkou,… Číst vice »

Last edited 2 let před by orinoko
valouch
Reply to  orinoko
13. 9. 2021 15:00

Nehledě už na úroveň vyjadřování, za kterou by se i kanál do krve rděl, považuji za fascinující tvou úpornou snahu ztotožnit dvě naprosto odlišné osoby za účelem kádrování jedné z nich. Bravo. Paranoidní blud, zapšklá zlomyslnost nebo jen obyčejná demence? Je to jedno, u chytřejších s tím stejně nepochodíš.

Takže jsi nejen hlupcem a hulvátem, ale i politrukem. Nebo Urválkem; vyber si :)

orinoko
Reply to  valouch
13. 9. 2021 16:33

Amen, pravím tobě, tebe, ti …
Pokaždé razítkuješ svoje bláboly otisky svojí nehynoucí slávy, to jest konkrétním osobním sajrajtem. Mno, věci nebývají tím, čím se mnohdy zdají být. Ale to už je jiná parketa. Dokonáno jest! zVOLAl kdosi v Bibli, ale i jinde, a skočil do septiku i se zeleným Allahu Akbar.

Je mi to fuk..jpg
peter.
12. 9. 2021 14:28

Thierry Meyssan môže napísať ešte 10 kníh s dôkazmi o 9/11,môže sa objaviť ešte tisícka dôkazov ktoré vyvrátia oficiálnu verziu tej udalosti a nebude to nič platné.Vláda USA,či už tá viditeľná alebo tá v pozadí je ako z teflonu.Každý dôkaz odporujúci oficiálnej verzii po nich skĺzne bez zanechania akejkoľvek stopy.Jedinou reakciou vlády USA môže byť len to,že súčasné dôkazy aj tie ktoré sa ešte môžu objaviť, budú označené za ďalšiu konšpiračnú teóriu. Je to ako s Hellerovou Hlavou XXII. bod 1 – My(vláda USA) máme vždy pravdu ! bod 2 – Keď pravdu nemáme,platí bod 1. Veď musí byť každému… Číst vice »

Alva
Alva
Reply to  peter.
12. 9. 2021 18:48

I kdyby psali jednu knihu za druhou a všude stovky „důkazů“, o jednom se zatím nikdo nezmínil – aspoň jsem si za těch 20 let nevšimla. Ta otázka nebyla diskutovaná ani odborníky, ani laickou veřejností. A přitom k ní nejsou třeba vůbec žádné technické znalosti. Jak je možné, že si NIKDO na letišti ničeho nevšiml? Po letištích se může courat bez povšimnutí kdekdo? A co potom dělali letoví dispečeři, co dělala armáda? V každé zemi platí, že stačí, aby se letadlo odchýlilo od kursu a okamžitě startují stíhačky. Tedy, zdá se, ta letadla neměla ani zapnutý transpondér, s věží vůbec… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  Alva
12. 9. 2021 20:27

Aspoň na něco odpovědět mohu. Vojenské letectvo z celé oblasti mělo přesně na tu dobu nařízeny cvičné lety nad Atlantikem. Už to nedohledám, ale četla jsem tehdy o tom dost obsáhlý článek. Navíc jim nějak záhadně haprovalo spojení.

Alva
Alva
Reply to  Bety
12. 9. 2021 21:09

No, taky jsem o tom cvičení v různých diskuzích nějakou skromnou zmínku zaregistrovala, ale stejně – nechat zemi byť krátce prakticky bez kontroly a ochrany???
Už jenom tohle mi přijde jako jasný důkaz, že za vším stojí vlivné „domácí“ kruhy a žádní teroristé.

Je to něco podobného, jako v běžném životě nechat ne odemčené dveře, ale dokořán otevřené a nad nimi nápis „Welcome“, policii dát volno a vypnout telefony.

Alva
Alva
Reply to  Alva
12. 9. 2021 21:14

PS: Ještě jsem chtěla dopsat – a automaticky se očekává, že svět bude (nebo spíš musí) těm pohádkám věřit, protože USA.

„Přece by takhle nelhali“. :-))

Gatta
Gatta
Reply to  Alva
13. 9. 2021 1:21

Ano – obecně psychika člověka se zdráhá přijmout vše, co je mimo jeho představivost.
Ať už je to otázka nepotopitelnosti Titanicu, nebo pravdomluvnosti těch nejvyšších elit.

Bety
Bety
Reply to  Alva
13. 9. 2021 8:30

Na USA se útočí jen v hollywoodských filmech, jinak moc dobře vědí, že skutečné nebezpečí představuje jen světový četník, který vyvolává konflikty všude, kde se mu to hodí.

orinoko
Reply to  Alva
13. 9. 2021 10:43

Tak za prvé: Poblíž všech 4 dopoledních událostí 911 figuroval vojenský letoun speciál – Hercules. Tehdy doloženo foto i videosoubory. Za druhé. Před nárazem letadla do Severní věže prolétly přesně v tom samém směru ve formaci 2 stíhačky. Opět tehdy doloženo. Za třetí: V Pensylvánii jednou letadlo spadlo, protože se pasažéři prali s únosci, zatímco druhé tvrzení praví, že toto letadlo bylo sestřeleno stíhačkou, aby nemohlo škodit. Máme na výběr. Trosky rozesety všude, proto prý u lesa na louce toho bylo tak málo. Automaticky vyloučeno samotnými USA borci na Haliči, když tam nechali sestřelit malajský civilní letoun. Dodnes se na… Číst vice »

orinoko
13. 9. 2021 11:16

Revolta nabírá na síle!! Mnoho cestovních a coolturních čočkovanců se dvěma doDÁVKAMI včeliček už má za sebou svůj sezónní adrenalin a do řitě posílají nejen nesvaté Vojtěchy, ale i dementy typu covitta, co covida vítá, ale čočku do sebe tedy ani náhodou … a třetí NOVOU VLNU SE STARÝM OBSAHEM, už nechtějí ani kdyby občan udavač Babák Babral sebral odvahu odvolat Vrbětice. Za zmínku stojí, že dědkové v nějaké hospodě na venkově nějakému novinářskému kšiltu sdělili – Z nás ani jeden nemá čočku. Je nám všem sedmdesát. Svůj život jsme si užili a jelita, jako jsi ty, nám nebudou přikazovat,… Číst vice »

peter.
13. 9. 2021 17:19

Trochu srandy na rozptýlenie.
Spozná niekto čím sa tie dve bytosti od seba líšia ?
https://www.mojevideo.sk/video/2f9bf/ked_ta_bali_rihanna.html

Last edited 2 let před by peter.
orinoko
Reply to  peter.
13. 9. 2021 17:49

Peter, už nás dostihli, a my sami sebe dokonce také. U vás to má tvrdší variantu, tady jsem ubral trochu plyn. Ale oboje vyžaduje naší opíchanost. Jinak … sorry jako …

https://theorinoko.rajce.idnes.cz/Selficka_doby/1497980892