P. C. Roberts: Americká barevná revoluce

Nakonec tedy americký establishment svrhl barevnou revoluci i na americký lid. Jekatěrina Blinova je novinářka, která jako první postřehla, že barevná revoluce se do Ameriky vkradla pod převlekem prezidentských voleb.

Establishment pro svůj zámysl použil Demokraty, protože Trump zastával svůj úřad pod vlajkou Republikánů. Samozřejmě, Trump je populista, ale jelikož v USA neexistuje strana, která reprezentuje lid, vykonával Trump svůj úřad jako Republikán.

Levice, lépe řečeno to, co se za ní podvodně vydává, má za to, že teď sedí na koni. Což je ovšem naivní představa. Na koni sedí establishment a nebude žádných levicových agend, jestliže nebudou sloužit establishmentu. Jestliže Antifa a hnutí BLM nebudou poslouchat, přívod peněz jim vyschne a establishment na ně vypustí své presstitutky.
Biden a Kamala Harrisová jsou figurky, které byly posazeny do úřadu prostřednictvím ukradených voleb. Jakákoli agenda, o níž teď třeba oba uvažují, je proto irevelantní. Teď je totiž na řadě jen agenda establishmentu, a to:

  1. Zabránit jakémukoli organizování „Trumpových ubožáků (Deplorables)“. A kohokoli, kdo se pokusí vytvořit skutečnou opoziční stranu, zobrazit jako výstražný příklad. V Americe není totiž nic snadnějšího, než udělat z kohokoli lumpa. Viděli jsme to na Russiagate a Trumpa teď čeká taková hora zostuzování, že jej to vyčerpá natolik, že nebude problém uvést jej do zapomnění. Jestliže se totiž v tak značné míře dařilo izolovat jej od veřejnosti v době, kdy byl prezidentem, bude hračkou izolovat jej úplně, až už prezidentem nebude.
  2. Zvýšit démonizaci bělochů a destruovat jejich sebevědomí. Běloši tvoří zatím naši většinu a tím i potenciálně významnou politickou sílu. Jejich démonizace už byla zařazena do výchovného systému, do propagandistického systému deníku New York Times, nazvaného „1619 Project“, a do výcvikového programu “rasové sensitivity“, který musí absolvovat všichni zaměstnanci amerických korporací, vládních úřadů a armády. Trump sice tuto protibělošskou indokrinaci v úřadech vládních i v armádě zastavil, ale nový režim ji nepochybně jako šidítko k oklamání čenochů, feministek a levičáků znovu nainstaluje.
  3. Druhý dodatek ústavy (svoboda slova a vyjádření), se buď nějak obejde anebo bude zrušen.
  4. Trumpovi přiznivci budou v zájmu toho, aby nedokázali bránit svůj majetek a členy svých rodin, odzbrojeni, a sebeobrana bílých bude méně či více kriminalizována. Establishment zvýší své podněcování rasových a genderových konfliktů s cílem americkou společnost co nejvíce rozdělit a tím oslabit její schopnost vzdorovat stále se stupňujícím vládním násilným opatřením, směřujícím k omezení svobody pohybu a sdružování.
  5. Dát americkou příslušnost milionům ilegálních imigrantů a otevřít hranice s cílem zredukovat bělošskou populaci do izolovaných bělošských ostrovů. Tato opatření budou establishmentu stačit k tomu, aby přetransformoval Spojené státy z demokracie, zodpovídající se lidu, na oligarchii s jejími pevně zabudovanými vlastními zájmy.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

4 13 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
malymax
malymax
10. 1. 2021 13:29

S tím Dotatkem Ústavy USA je to trochu jinak : DODATEK I. Kongres nesmí vydávat zákony zavádějící nějaké náboženství nebo zákony, které by zakazovaly svobodné vyznávání nějakého náboženství; právě tak nesmí vydávat zákony omezující svobodu slova nebo tisku, právo lidu pokojně se shromažďovat a právo podávat státním orgánům žádosti o nápravu křivd. DODATEK II. Dobře organizovaná domobrana je nezbytná v zájmu bezpečnosti svobodného státu; právo lidu držet a nosit zbraně nesmí být proto omezováno. Kdo není líný, tak si přečte celou Ústavu USA v českém překladu a možná se pak nebude divit, když ten lidský odpad ,v osobě ryšavého aktivisty,… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
10. 1. 2021 17:59

Tohle se v usa nenosí: nejmírumilovnější americký prezident za posledních 40 let.

comment image

Válka je mír!
J. Orwell „1984“

PPK
PPK
Reply to  Botičky od Diora
13. 1. 2021 8:29

Nezapomínejme však na tu stovku Trumpových Tomahawků z válečných lodí ve Středozemním moři, vystřelených na Syrii hned po jeho nástupu do úřadu, kdy pak Rusko pohrozilo, že se začne strefovat svými raketami zas na oplátku na ty „jeho“ lodičky …


Nejnovější příspěvky