P. C. Roberts: Bidenův režim bude první americkou totalitní vládou

 

Je to nevyhnutelné. Presstitutky prohlásily bílé konzervativní příznivce Trumpa za „systematické rasisty“, „MAGAteroristy“, „nepřátele demokracie“ a „bílé rasistické utlačovatele“. A jak tvorba vlády ukazuje, je režim sestavován z lidí, kteří se nepřátelsky staví k bílým „pohanům“. A návrh zákona proti „domácímu terorismu“ ruší první dodatek Ústavy tím, že fabrikovanými vysvětleními kriminalizuje disent.

Nejsem jediný, kdo tohle vidí. Téhož názoru je poslední poctivá z Demokratů Tulsi Gabbardová, která ZDE prohlašuje, že zmíněný domácí protiteroristický návrh zákona „míří na celou polovinu národa“. Toto je věc, s níž by Demokraté, Republikáni, Nezávislí a Liberálové měli zacházet zvlášť obezřetně. Nemáme totiž zbla tušení, kam tohle tažení povede a kde skončí. Jaké charakteristické znaky určují např. toho, kdo je potencionálním teroristou a o čem to vůbec hovoříme? Kdo je např. náboženský extrémista. Je to věřící, který miluje život?“

Ústavní soudce John W.Whitehead to vidí takto: Otevřete oči. Vypadá to tak, že se staneme nepřáteli státu všichni.

A žurnalista Glen Greenwald k problému píše: „Poslední dva týdny přinesly celou záplavu rétoriky, vedené ve jménu boje proti terorismu, která je přesnou kopií toho, co zde už bylo: Totiž nejostudnějších výstřelků první války proti teroru před dvaceti roky. Tato nová válka proti teroru, kterou tentokrát vedeme doma a jejímiž hlavními prvky jsou boj proti „extrémistům“ a boj proti „domácím teroristům“, přináší celou horu historicky už známých hrozeb, kdy vlády s využitím médií šíři strach a vyzbrojují se pravomocí kontrolovat a řídit informace, debaty, názory a protesty.“ 

I mezi lidmi kteří věří, či předstírají že věří tomu, že „bílí nacionalisté“ a Trumpovi příznivci napadli Kapitol, se našla hrstka kongresmanů, kteří mají za to, že se ubíráme cestou k totalitní existenci. Ve svém dopisu vedení Kongresu píší: „Zatímco mnozí pod dojmem události u Kapitolu možná nalézají ospravedlnění pro zavedení zvýšených vládních bezpečnostních opatření, cítíme my povinnost zdůraznit, že jsme zde byli už i před těmito událostmi a že jsme viděli, kam tato cesta vede. Celou naši historii lemují příklady iniciativ podávaných jako nutné k přemožení extrémizmu, které se ovšem vždy proměnily v nástroje masového znásilnění lidských a občanských svobod Američanů… Jít touto cestou i dnes by posloužilo jedině podkopání naší demokracie a nikoli její obraně.“

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

4.9 10 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
4. 2. 2021 10:44

Smutné je, že z politiků již dnes nelze věřit žádnému ani pozdrav.

fajt
fajt
4. 2. 2021 20:48

https://ria.ru/20210204/bayden-1596097728.html – první výzva amerických skunků k válce – senilnímu dědkovi je jedno, že u toho zdechne ( celou svou rodinu už zprznil, nevynechal ani vzdálené příbuzenstvo), stejně se jeho mizerná existence počítá na týdny. ..)

Dana
Dana
4. 2. 2021 21:45

Americky robertek a jini remcalove ovsem k teto situaci prispivali a podporovali levicove ideje. Ted jen sklizi, co castecne zaseli. Roberts, velky zastance a bojovnik za socialistickou Venezuelu se kvuli jeho pokrocilemu veku asi americkeho socialismu nedocka, ale clovek nikdy nevi, ze..Zatim, co se Venezuela priblizuje kapitalistickemu systemu s neoficialni doilarovou menou a soukromemu podnikani, tak ve Spojenych statech novi socialiste tlaci na konzervativce i na zastydle levicaky a tesi se, jak v ramci Zeleneho udelu nastane prerozdelovani majetku. Pro mne je socialismus progresivni stejny jsako socialismus klasicky, stale stejna ideologie, jen v jinem kabatku. Pouze novy socialismus neuznava socialismus… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Dana
5. 2. 2021 14:19

Ještě aby se ta janičářská špína neozvala.
Já tu snaživou Helenku Duke, the liberal lesbian of the family, https://twitter.com/duke_helena?lang=cs
co si na OM přivydělává na chybějící vzdělání, dobře znám – v určitých kruzích je známá jako „Dana“ – pošlu jí nějaký ten bitcoin aby absolvovala us-kolidž a vyrovnala se tím předpřevratové ČS-5. třídě :-)
comment image

Bety
Bety
5. 2. 2021 15:25

Už mě vážně štve, že jsou lidé neustále přesvědčováni, že za všechno špatné mohou jacísi neosocani, neomarxisté a levičáci vůbec. Jsou to asi takoví levičáci, jako kdysi Rudé brigády, složené převážně z bohatých znuděných dětiček a řízené CIA. Socialisté, ti praví, nadřazovali zájmy většin, tito fašisté nadřazují menšiny, čím menší tím lépe. Socialisté – ti praví, se snažili o porozumění mezi národy, tito fašisté vnášejí mezi etnika nenávist všemi možnými způsoby a následky je ani trochu netrápí. Socialisté, ti praví, si vážili práce jako prostředku vytváření hodnot sloužících všem, i zdroje hrdosti nad dobrými výsledky. Tito fašisté prací i pracujícími… Číst vice »

Dana
Dana
5. 2. 2021 17:59

Rozdil mezi socialismem tradicnim a novym uz pozna jem nekdo, kdo zazil socialismus 20 stoleti, Betty. Cas pokrocil a novy trend socialisticke ideologie jde proste jinym smerem, protoze tradicni socialismus selhal. Myslim, ze ne tak na ideologii, jako na praxi a provedeni. . Lidi proste uz ten system nechteli, chteli zmenu..Jako ted v Rusku, tam taky spousta lidi chce zmenu. Otazka je, zda by ta zmena prinesla lepsi vysledky. Dle meho nazoru ani moc ne, protoze lidska natura je stale stejna. K novemu pojeti Marxe a tridniho boje se u nas v Americe hlasi strana Democratic socialists, demokraticti socialiste. Znamym… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Dana
5. 2. 2021 19:43

Tvrzení, že „… Lidi proste uz ten system nechteli, chteli zmenu..“ je lež ! Dokonce i Havel veřejně sliboval pokračování socialismu, než mu to Amíci zakázali. Jenže to Daníček neví, protože v té době už dávno makal jako dřevorubec v Kanadě, že?

Dana
Dana
Reply to  PPK
5. 2. 2021 21:17

Co vam Havel sliboval ci nesliboval, na tom nezalezi, protoze vzpoura a odchod byl v celem socialistickem bloku. Havel neHavel. Ceskoslovensko nebylo vudcem sovetskeho okruhu a ani jeden stat v RVHP v realnem socialismu nechtel nadale pokracovat. Mimochodem, Cesi meli celych tricet let na to, aby , kdyby chteli zpatky socialismus, tak ucinili. Uz jsem zde psala behem Trumpovy administrativy, ze to byla vyhodna doba na pozadovani CR z vystupu z NATO organizace. Trumpovi by se to zamlouvalo. Ale ani na nejakou viditelnou demonstraci jste se v Cesku nezmohli, takze soudruzi zase promarnili sanci. Mne je srdecne jedno, jestli budete… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Dana
5. 2. 2021 22:12

„Dannnna – ammmerickej troll, 
zoufalej mediální apoštol, 
tupej jak buvol, 
plodí samej blábol 
na OM prožívá svůj trans-vrchol.
 
Vadné názory sleduje jak sokol 
na ty správné má jen ona monopol. 

Po nocích, chlastajíc alkohol, 
ztrácí nad sebou kontrol
a pak, magor na mol,
sepisuje snaživě protokol  
jak splnila svůj trollí úkol.
 
Real american IDOL“
 

Národní píseň, autor neznámý.
 comment image

Last edited 1 rok před by Botičky od Diora
Irena
5. 2. 2021 20:11

https://vk.com/video-23728250_456241447

Jo, jo, to není jako VVP :-)