P. C. Roberts: CNN se odkryla jako ministerstvo propagandy pro vojensko-bezpečnostní komplex

Glen Greenwald, jeden z mála opravdových žurnalistů, kteří na Západě zbyli a a nichž ani jediný nepracuje pro CNN či pro jiné americké nebo evropské médium, vypráví příběh masové lži, kterou CNN vypustila do světa.

Dovolte, abych se vyjádřil otevřeně. CNN není žádná zpravodajská služba, je to odporná páchnoucí žumpa. V CNN není totiž jediný člověk, o kterém byste mohli říct, že je buď mravný či inteligentní, Jde o spolek zkorumpovaných kreténů, a kdybyste vzali inteligeční kvocient kteréhokoli z nich a vynásobili jej milionem, k číslu 10 byste se nedopracovali. A mravní integritu CNN nenaleznete jinde, než v závratných negativních hlubinách. A tihle kreténi ze CNN jsou placeni za to, že lidu Ameriky i světa neomaleně lžou. To je celá jejich pracovní náplň. Takže kdokoli sedí a poslouchá CNN, je beznadějný hlupák, který nemůže mít ani nepřibližnější představu o tom, co se ve světě skutečně děje. Přečtěte si Greenwaldův výčet lží, které totálně úplatná a korupčnická americká média šíří po světě, a dojdete k názoru že USA nemají žádná média. Mají jen ministerstvo propagandy, vyrábějící lži sloužící jednomu procentu.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

Více ZDE.

Stanův komentář: Je pozoruhodné, že tato kauza, která hýbe americkým mediálním prostředím, u nás prošla téměř bez povšimnutí. Takto například informuje Česká televize.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments