P. C. Roberts: Dejme Trumpovi důvěru. V Den práce hodil korupčnickým militaristům USA rukavici

Trump prohlásil, že ho v Pentagonu nemají rádi, „protože nechtějí dělat nic jiného, než válčit, aby tak všechny ty skvělé společnosti, které vyrábějí bomby, letadla a ostatní, neztratily náladu“.

Prezident John F. Kennedy byl vojensko-bezpečnostním komplexem zavražděn právě proto, že s ním ty skvělé společnosti náladu ztratily.

Vojensko-bezpečnostní komplex měl Trumpa na mušce už od jeho první prezidentské kampaně, v níž vyhlásil, že se chystá normalizovat vztahy s Ruskem. Nu a já si nejsem jistý, zda si v okamžiku, kdy toto vyslovil, uvědomil, jak důrazné a masívní NE se proti jeho výroku zvedne. Trump tímto výrokem totiž vojensko-bezpečnostnímu komplexu sdělil, že se chystá odejmout mu jeho vykonstruovaného nepřítele ospravedlňujícího jeho bilionový rozpočet zaplacený z kapes amerických daňových poplatníků.

Tato obrovská suma (bilion se rovná tisíci miliard dolarů) obohacuje nejen obrovský počet korporací, ale též celou moc CIA. A říct celé této mocné institucionální síle, že se chystáte odejmout jí jejich ospravedlnění tím, že odkloníte stále vzácnější americké zdroje od jejích bankovních účtů, je totéž, jako požádat si o vraždu sama sebe. A prezident Trump se též v procesu svého zavraždění nachází. Nebude to už ovšem kulkou, protože ani naivní Američané by dalšímu „osamělému vrahovi“ neuvěřili. Bude to pučem.

Vojensko-bezpečnostní komplex odpověděl na snahu Trumpa normalizovat vztahy s Ruskem aférou Russiagate zorganizovanou ředitelem CIA Brennanem a ředitelem FBI Comeyem. CIA má média v kapse už od operace Drozd z roku 1950.

Útok Russiagate vedený zpravodajci na prezidenta Trumpa posloužil zájmům Hillary Clintonové a Demokratické strany. Demokraté proto nelenili a spojili rychle své síly s CIA i jejími mediálními děvkami. Útok na Trumpa se rozběhl a do dnešního dne neskončil.

Jak už jsem dříve napsal, demokraté společně s CIA a presstitutkami vypracovali plán puče pro případ, kdyby Trump byl znovu zvolen prezientem, což on bude. Většina Američanů, ať už bílých, nebo černých, nebo hispánců netouží totiž po nepokojích a rabování coby každodenních zážitcích, což je to, co jak dnes už víme, nám nadělili právě Demokraté.

Vedoucí štábu prezidenta Trumpa Mark Meadows v úterý prohlásil, že Trump se nechystá ponechat ve Washingtonu DC některé z lobbistů. A to ty, kteří mermomocí  usilují o novou obrannou smlouvu, sugerující představu, že vojáci  potřebují zůstat v zahraničí o minutu déle, než by měli.

Pokaždé, když se prezident Trump pokoušel vrátit americké vojáky zpět domů, setkal se se zuřivým odporem jak vojensko-bezpečnostního komplexu, tak médií. Všechny druhy falešných důvodů o tom, proč by toto řešení bylo pro americké zájmy nepříznivé, byly položeny na mediální stoly, a mnozí američtí patrioti těmto vymyšleným argumentům podlehli a obrátili se proti Trumpovi jako muži „ohrožujícímu Ameriku“.

V puči proti Trumpovi se spojili nejen CIA, Pentagon a FBI, ale zdá se, že se k nim přidal i Trumpův generální prokurátor. Uplynuly už měsíce a Barr a Durham stále ještě nepředložili obžalobu těch osob z Obamova režimu, kteří při konstruování aféry Russiagate  spáchali zločiny. Lidé, kteří tyto zločiny spáchali a zločiny, které byly spáchány, jsou známy  a jsou součástí veřejného  soudního spisu.

Nicméně žádná obžaloba na obzoru.

Takže sledujeme, že washingtonský establishment je demokratický a republikánský, a ani jedna z těchto stran není ochotna bránit prezidenta na úkor tohoto establishmentu.

A závěr? Už jen z prostého pohledu je to jasné: Do očí bijící zrada.

Ale nemluví se o ní. A tak se zdá, že nadcházející puč má před sebou cestu otevřenou k úspěchu. Něco po tom puči zůstane, ale už to nebudou Spojené státy americké.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
13. 9. 2020 11:02

Soudruh Biden zase popolezl hlouběji do černošských zadků. Sdělil úžaslým posluchačům, že žárovku nevynalezl Edison, ale černoch. Který to byl, Biden neřekl.
To je samozřejmě částečně správně. My, Češi, víme, že žárovku opravdu nevynalezl Edison, ale Cimrman. Někdo by to měl Bidenovi říct. A Cimrman nebyl černoch :-)

orinoko
orinoko
Reply to  Botičky od Diora
13. 9. 2020 11:24

Musíme číst mezi nohami a radami brambor stejně jako někteří TADY vidí to, co nevidí ani ti, co vodí.
Věc se má jinak. Edison se účastnil dynovych orgii, takto heloweenu. Ale když šel svůj vynález prihlasit, tak v rausi zapomněl , že se ještě neprevlekl.
Prostě a jednoduse: V bílé masce z dýni sla přihlásit svůj objev neumyta zhmotnela tma.

Gatta
Gatta
13. 9. 2020 17:34

No nevím …. jak to dopadne s Trumpem a s USA vůbec.

Dnes odkaz na AK i na Novinkách – „Neznámý útočník v USA bez varování pálil do policejního auta, policisté v kritickém stavu“.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/neznamy-utocnik-v-usa-bez-varovani-palil-do-policejniho-auta-policiste-v-kritickem-stavu-40336178
https://twitter.com/LASDHQ/status/1304993095725932545

Tam to skončí nějakým „poválečným stavem“ — Trump bede muset stáhnout vojsko domů – a Merklová bude přijímat a chtít přerozdělovat dotory a inženýry – tentokrát z USA.