P. C. Roberts: Demokraté plánují ukrást i další volby

Joe Biden momentálně se těšící neútěšlivé podpoře 37 procent Američanů oznámil, že se uchází o druhé funkční prezidentské období. Jak je pro sebe může znovu získat?

Inu tak, že je znovu ukradne.

Demokraté ovládají velká města v tzv. swing-states (státy s kolísavou stranickou podporou jejich obyvatel) a v minulých dvou volbách prokázali, že tato města ovládají tak spolehlivě, že v nich dokáží volby ukrást.. Dnes je samozřejmě nepřípustné i třeba jen hlásit důkazy o volební krádeži. Expertům, kteří si toto dovolili, hrozilo trestní stíhání a vedení televizní společnosti Fox News  v minulosti s prosíkem spěchalo, div bradu nepřepadlo, aby mu úřady umožnily zaplatit pokutu tři čtvrtě miliardy dolarů. A to za tu milost, že se Fox News povoluje oznámit svým posluchačům, že její dříve nahlášené důkazy o ukradených volbách byly pomluvou.

Protože Demokraté ve velkých městech kontrolují volební procedury a sčítání hlasů, určují výsledky voleb oni a nikoli voliči. I v v těchto městech se tak potvrzuje pravdivost Stalinova výroku: Nezáleží na tom, jak lidé hlasují, záleží na tom, kdo počítá hlasy

Celoamerický ekonomický průzkum zjistil, že 70 procent Američanů s druhým Bidenovým prezidentským obdobím nesouhlasí, což dokazuje, že i velké procento samotných Demokratů Bidena za prezidenta nechce. Ale jak uvést vůli lidu do souladu se správou státu tam, kde volby nejsou již ničím jiným než závojem, za nímž vládne elita?

Demokraté přitom mají dobrého kandidáta: Roberta Kennedyho ml. Avšak RK ml. se staví proti vládě velkým farmaceutickým korporacím nad celou americkou medicínou, staví se i proti agenturám, které Big Pharmě slouží jako její ochránci a obchodní agenti, nelíbí se mu ani další aspekty amerického  oligarchického systému, podporovaného médií – takže nebude moci být americkým prezidentem.

Republikán Trump má daleko největší počet voličů, ale Demokraté prosadili zákon, jehož smyslem je Trumpa do volebního boje o úřad prezidenta nepustit. Další možní a silní republikánští kandidáti – Ron DeSantis a Tucker Carlson – jsou pro vládnoucí elitu i pro republikánský establishment nepřijatelní. A jestliže se DeSantis přece jen stane pro establishment přijatelným, ztratí lesk v očích voličů.

Dlouhodobý a přetrvávající úpadek amerického školství vytvořil populaci, jejíž značná část je spokojena s cenzurou a potlačováním potřebných informací, které – v případě, že je vrchnost přece jen uvolní – jsou naprogramovány tak, aby se daly považovat za urážlivé nebo za dezinformace. Pravda je diskreditována jako zraňující a nebezpečná pro národní bezpečnost – pamatujme, že Julian Assange byl ve skutečnosti uvězněn na 10 let bez řádného soudního procesu a jen proto, že oznámil fakta. A že Tucker Carlson byl vyhozen z Fox News za to, že říkal pravdy nepohodlné pro vládnoucí elitu.

Byly časy, kdy u nás Demokraté zastupovali dělnickou třídu a Republikáni třídu obchodní. Dnes obě tyto strany reprezentují vládnoucí oligarchii a žádná strana nezastupuje lid.

Zdroj: PCR

Vybral a přeložil Lubomír Man

4.4 7 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
30. 4. 2023 8:31

Ať místní hnědá gaučová galérka na 30.dubna 1945 nikdy nezapomene:

comment image