P. C. Roberts: Demokraté zahajují útok na červené státy

Rozhodnutí o impeachmentu proti prezidentu Trumpovi vyhlášené 11. ledna mluvčí Sněmovny reprezentantů Pelosiovou a demokratickými poslanci Cicilinem, Lueyem a Raskinem představuje první salvu vypálenou proti červeným (Trumpovým) státům. Což má zřejmě být ilustrací Bidenova slibu zemi sjednocovat.

Co je záměrem tohoto rozhodnutí? Jistě jím není vypuzení Trumpa z úřadu. Trump totiž opustí úřad dřív, než senát bude mít možnost o impeachmentu hlasovat. A není též možno projednávat impeachment kohokoli, kdo už není v úřadu. Takže impeachment nemá s odstraněním Trumpa z úřadu nic společného.

Oč tedy jde?

Je to pomsta vítězů.

Jak po ukradených volbách asi sjednocuje zemi, když voliči prezidenta, kterému byly ukradeny volby, se teď dovídají, že tento jejich prezident má být navíc podroben i procesu impeachmentu? Ke zranění přidat ještě i urážku je cosi, co ještě víc rozdráždí 74 milionů Trumpových voličů i mnohé čestné Demokraty, kteří taktéž považují poslední volby za ukradené. 

To, co  je pro Američany i lidi v zahraničí největším překvapením těchto voleb, je počet oficiálně uznaných hlasů, které Trump ve volbách získal. Těch hlasů bylo 74 222 958 , což je vyšší počet, než jaký byl ve prospěch jednoho kandidáta v amerických volbách kdy odevzdán (ovšem s výjimkou Bidena, který těch hlasů – ovšem z velké části ukradených – získal ještě skoro o 10 milionů víc).

Ale 74 milionů je 74 milionů, jde přinejmenším o půlku národa, která je, jak jsem  naznačil, s jeho zbytkem sjednocována nyní tak, že jeho vedoucí figuře (Trumpovi) hrozí ponižující impeachment a ze všech demokratických končin je vyhrožováno nejen jemu, ale i jeho příznivcům.

Sledoval jsem vystoupení nezávislých expertů tří státních zákonodárných sborů, předkládajících  podrobné důkazy prokazující mimo jakoukoli pochybnost, že v tzv.  „Swing  states“ se volby skutečně kradly. Někteří z těchto expertů vysvětlující, jak se tato krádež prováděla, byli lidé i jiné barvy než bílé, a mnozí z nich podepsali přísežná prohlášení o volebních podvodech, kterých byli přímými svědky. Tato prohlášení i důkazy nebyly ovšem nikdy médií sděleny veřejnosti, a volební úředníci, ministerstvo spravedlnosti a Kongres je odmítly přijmout k přezkumu či i jen k nahlédnutí.

Jestliže věříte tomu, že Biden, bezesporu nejméně charizmatický prezidentský kandidát americké historie, dostal 81 milionů hlasů (což je nejvíc v americké historii), pročpak Pelosiová a Demokraté tak moc touží impeachmentem ještě víc rozdráždit dobrou polovinu země? Která už teď považuje Bidena za prezidenta nelegitimního a celý tábor Demokratů za společenství totalitní a demokracii nepřátelské? A čeho asi chce Pelosiová dosáhnout tím, že tento nevábný obraz demokratů ještě dál utvrzuje? Vždyť tím jak sobě, tak svoji straně škodí. 

Proč to tedy dělá?

Odpověď je jednoduchá: Snaží se vybudit strach jak v řadách Republikánů, tak v řadách Trumpových příznivců. Demokraté zkrátka a dobře používají otevřeně bezostyšnou pomstu k tomu, aby si zemi podrobili. Šíří strach, sbírají videa, aby měli k dispozici seznam lidí, kteří se  shromáždili např. u Kapitolu. Ty a též jiné si bude policie zvát k výslechům a tíseň a úzkost ovládnou zemi. Bude se udávat a denuncovat, jak už dnes denuncuje např. Fiona Hillová, někdejší členka Trumpovy Rady národní bezpečnosti, která v minulých dnech obvinila Trumpa z toho, že přivedl zemi „až na okraj občanské války“. Takže nebyla to krádež voleb, která zemi přivedla „až na okraj občanské války“, ale byl to protest proti této krádeži, který to způsobil. 

Účelu bylo zkrátka dosaženo. Namísto krádeže voleb se řeší, kdo byl či nebyl u Kapitolu a kdo to tedy přivedl zemi „až na okraj občanské války“. A Američané v souvislosti s tím vším cítí, že se v mnoha směrech stávají lidmi bez vlasti. 

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

5 12 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
13. 1. 2021 20:51

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/trump-ma-problem-odvraci-se-od-nej-deutsche-bank-dluzi-ji-stamiliony-137425#dop_ab_variant=0&dop_req_id=PgtyIfCLzgo-202101132024&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz – a to je jenom začátek – pokud si někdo chce udělat jenom malý obrázek toho, kam až jsou podvodní řezníci od psychopatických oslů schopni zajít, tak ať koukne na Slovensko, vražda policejního prezidenta na kamerách přímo v base ( a to na druhý pokus, kdy mu dolámali žebra, vyrazili oko a z mozku udělali kaši ) bude standardem pro podobné způsoby eliminovat každého ( jedno, jak vysoko a významně v potravinovou řetězci neoliberalismu stal nebo stojí), kdo se jenom křivě podívá ( natož něco řekne) na podvodníka bidena a jeho řeznickou tlupu, tady už nepůjde jenom o zavedení… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  fajt
13. 1. 2021 21:17

Muž, který během nepokojů 6. ledna ukradl notebook předsedkyni americké Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiové, byl nalezen v suterénu svého domu se střelnou ranou na hrudi – výstřelem z dlouhé zbraně…..
Vzhledem k nedávným výrokům Trumpova právníka o účasti Nancy Pelosi na pedofilii a obchodování s dětmi jsou náhody, jako je „sebevražda“ toho chlapa, který jí ukradl notebook, víc než podivné.
Šéf ochranky Kapitolu byl, stejně jako několik dalších klíčových úředníků, „jen“ vyhozen z práce. Lucky guy :-)

fajt
fajt
Reply to  Botičky od Diora
14. 1. 2021 9:12

americká demokracie se stala fanatickou fašistickou vírou ( deep deja vu), běda všem, kteří se jí připletou ( vědomky, bona fide, či jenom tragickou sílou osudu) pod kopyta. ..

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Botičky od Diora
14. 1. 2021 12:52

To je ten nešťastník, bankovní úředník (chcípající střední třída) Christopher Stanton Georgia, 53 let:
comment image

Tentýž den spáchal…sebevraždu…další policajt – Howard Liebengood.
Nejhorší je žít v době změn a perestrojek. I když jsou sakra zapotřebí.

fajt
fajt
Reply to  Botičky od Diora
14. 1. 2021 20:44

comment image

Irena
14. 1. 2021 14:21

Proč to tedy dělá?

Protože cílem řízení je vnitřní rozklad USA a jak ho chcete dosáhnout jinak než rozeštváním lidí přinejmenším na dvě znesvářené poloviny? Cílem je, aby USA už nebyly celosvětovým četníkem a jak to lidem vysvětlíte? Jak to vysvětlíte té elitě, která si z toho udělala prebendu? Jedině vnitřním bojem v USA, který povede přinejmenším k vnitřnímu rozvratu, takže na vnější frontě zákonitě USA zeslábnou a přinejvětším k rozpadu USA, to vše v závislosti na vývoji situace.