P. C. Roberts: Jak oligarchové plánují ukrást volby

Jsem nezvratně přesvědčen o tom, že oligarchové, ovládající dnes Ameriku, zamýšlejí prezidentské volby ukrást. V minulosti jim bylo lhostejné, který kandidát vyhraje či prohraje, protože vlastnili oba. Dnes ale nevlastní Trumpa.

Možná nevíte, že z toho, co Trump na svých shromážděních lidem říká, se v médiích neobjeví ani slovičko. Důvod? Oligarchům se to nelíbí. To stačí. A stačí to i k tomu, aby Trumpa nenáviděli.

K mé jistotě o tom, že tito lidé skutečně zamýšlejí volby ukrást, přispívá nebetyčný rozdíl mezi tím, jak presstitutky o volbách referují, a mezi tím, jaká je skutečnost. Podle presstitutek vede Hillary nad Trumpem o tak obrovské sáhy, že je naprosto zbytečné, aby se voliči Trumpa do volebních místností vůbec obtěžovali jít. Protože Hillary je jasným vítězem voleb už před volbami. Vždyť presstitutky už ohlásily její vítězství ziskem 93 % všech hlasů.

Zprávy, které se ke mně dostanou, dokazují ovšem pravý opak. Volební shromáždění Hillary jsou navštěvována velice chudě, zatímco Trumpova praskají ve švech – a velká část lidí, kteří by se jich chtěli účastnit, odcházejí neuspokojeni domů. Toto je dopis od ženy, která služebně cestuje po končinách Floridy:

„Všude na silnicích vidím jen transparenty s obrazem Trumpa. Včera jsem večeřela v mexické restauraci a ženy u vedlejšího stolu mluvily o tom, že chtěly vidět Trumpa na jeho volebním mítingu v Talabassee. Odešly proto dřív z práce, a na místo mítingu, jehož začátek byl naplánován na šestou hodinu, dorazily už ve čtyři. Ale sál byl už v tu dobu natolik přeplněn, že je pořadatelé poslali domů. Sdělili jim, že dav před vchodem do sálu byl už ve dvě hodiny tak početný, že museli otevřít vchody a lidi do sálu vpustit.“

Paní, která mi tuto zprávu poslala, znám velmi dobře a za její hodnověrnost ručím. Ostatně, podobné zprávy dostávám i z jiných koutů USA.

Média, soustředěná v rukou hrstky korporací, se rozhodla přesvědčit nejen Ameriku, ale též svět o tom, že Trump je tak nepřijatelným kandidáten, že ztratil všechny volební naděje už dlouho předtím, než volby začaly. A protože vědí, že ti, kterým ty volby budou ukradeny, nemají v médiích žádné zastání, chystají se jim jednoduše oznámit, že Hillary měla přece volby nad ženy a imigranty nenávidějícím Trumpem vyhrány už předem. Liberálně laděné obecenstvo si oddechne a Hillary nás zavede do nukleární války.

Že oligarchie má skutečně v úmyslu volby ukrást, bylo oficiálně prokázáno fungováním volebních přístrojů už při předčasných volbách v Texasu. Ty zde byly totiž naprogramovány tak, aby i hlasy pro Trumpa měnily v hlasy pro Hilary. Ti z voličů, kteří volili Trumpa, ale jejich hlasy vyšly z přístroje jako hlasy pro Hillary, u činovníků voleb protestovali. Ti přístroj prohlédli a oznámili poruchu, spočívající v tom, že přístroj vedl papírovou pásku jen jedním směrem.

Ale kdo tu pásku dokáže sledovat u voleb finálních? Zjištěná porucha způsobila, že hlasy pro Trumpa šly k Hillary – a nikdy naopak. A cožpak tomu může být 8. listopadu jinak?

Dnes, kdy jsou v mnoha směrech rozhodující volby už prakticky v běhu, ani jedinou důležitou otázku nevznáší ani Hillary, ani presstitutky. Což dokazuje fatální krach demokracie ve Spojených státech.

Trump má pravdu. Američané musí obnovit zodpovědnost vlády vůči svým občanům.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
30. 10. 2016 12:49

Hysterka může ty volby už jenom ukrást…¨ Respektive ti co stojí za ní… Demokratický „vrchol“ „demokracie“… Je opravdu možné, že 8.11. proběhne za oceánem „Velká volební loupež“… Co s tím chtějí skuteční Američané dělat?? Když se tolik prostředků a životů ztrácí v nesmyslných válkách po celé planetě a v ještě nesmyslnějším zbrojení přidávajícím další moc pouze zbrojařsko-farmaceutickému komplexu, je opravdu možné, že Američané si mohou dále snít svůj sen o tom, že „je jedno kdo vyhraje“??? Američané, zkuste vše co můžete, aby vám ty volby neukradli, a věřte že zlodějem ani náhodou není Putin – ty největší máte „doma“ a… Číst vice »

Dana
Dana
30. 10. 2016 17:59

Tady zase dela deda Roberts uvahy z minuleho stoleti. Volebni pocitace funguji na dvojite kontrole. Prvni je voleni z dotykove obrazovky, kde volic prstem uhodi na vhodneho kandidata a tech je v presidentskych volbach nekolik. (V nasem state urcujeme-volime i soudce a tretiho kandidata na presidenta pro libertariany, G.Johnsona.) Anebo, obcan voli „straight ticket“, to kdyz je skalni republikan ci demokrat. Coz znamena, ze se automaticky vyplni vsechny funkce pro jednu politickou stranu a jeji cleny.. Dalsi funkce volebni masiny je archivovani a papirova dokumentace, kterou Roberts uvadi. To je ten kotouc papiru na strane masiny, neco jako byly drive… Číst vice »

orinoko
30. 10. 2016 18:13

Soudrzko, klidek. Az zase ty tvoje pruhované volby bude rozhodovat nějaký Jepp Bush na Floridě, tak dej vědět. Do te doby vzpomínej na prvního US POSTevAKA.

peter.
30. 10. 2016 18:37

Dana napsal
Budte ujisteni, se si toto hlidaji nejen demokrate, ale i republikani,

Dana:
No ale čo,ak Trumpa nechcú za prezidenta ani demokrati ani republikáni?Chcete povedať,že v prípade Bush vs.Al Gore neprišlo k volebnému podvodu?

Dana
Dana
30. 10. 2016 21:25

Prosim vas, to je uz 16 let stara zalezitost, od te doby se technologie znacne pohnula vpred. Tento problem na Floride s Al Gorem byl problem, ktery nastal az v dalsi fazi volebniho systemu, coz je pocitani konecnych hlasu v jednotlivych statech. Ve state, kde je vetsina pro jednoho kandidata, tak ten kandidat bere vse. Opozicni hlasy se pak uz nepocitaji. V konecne fazi, v elektoralni college se pak scitaji jen hlasy jednotlivych statu. Tenkrat, i se statem Florida pro kandidaturu Al Goreho, by v elektoratu na presidenturu nastal nanejvys pat . Takze by to nebylo zadne jasne vitezstvi pro… Číst vice »

peter.
30. 10. 2016 21:38

Dana napsal
Demokrat Al Gore ma-mel stejne nazory na valku v Iraku ci Afghanistanu,

Podstatou diskusie nie sú politické názory toho-ktorého kandidáta ale otázka možného volebného podvodu.Takže sa znovu opýtam.Čo ak D.Trumpa nechcú mať za prezidenta ani demokrati ani republikáni?Vylučujete možnosť,že spoločnými silami môžu voľby zmanipulovať v neprospech Trumpa?

Martin (už bez taky m)
30. 10. 2016 22:46

Re: Dana: ve vaší nepřímé „demokratické volbě“ hodně rozhodují finance, a o tom jak a odkud je připuštěno financovat volební kampaň, a jak je „nutno“ o tom „in- formovat“ si myslím své… Co se těch ukradených voleb tehdy týče, ukradli je „papínkem“JWB jr vybraní soudcové Nejvyššího soudu, kteří nedovolili dokončit přepočítání hlasů na Floridě, s nimiž by Al-Gore tenkrát získal nejen Floridu ale i mírně většinový počet „volitelů“, kteří pokud by respektovali většinu hlasů ve „svých státech“, tak by měl tehdy Al-Gore zvítězit. A pokud by se místo „pozemního tažení“ připraveného zahrabáním většiny vojáků Iráckých republikánských gard zaživa pod tuny… Číst vice »

Sio
Sio
30. 10. 2016 22:57

peter. napsal
Podstatou diskusie nie sú politické názory toho-ktorého kandidáta ale otázka možného volebného podvodu.Takže sa znovu opýtam.Čo ak D.Trumpa nechcú mať za prezidenta ani demokrati ani republikáni?Vylučujete možnosť,že spoločnými silami môžu voľby zmanipulovať v neprospech Trumpa?

Peter, gratuluji všem Slovákům k vítězství Dominiky Cibulkové na turnaji Masters v Singapuru!!! Pro mě mimochodem i nejsympatičtější hráčka turnaje.

Sio
Sio
30. 10. 2016 23:01

Martin (už bez taky m) napsal Re: Dana: ve vaší nepřímé „demokratické volbě“ hodně rozhodují finance, a o tom jak a odkud je připuštěno financovat volební kampaň, a jak je „nutno“ o tom „in- formovat“ si myslím své… Co se těch ukradených voleb tehdy týče, ukradli je „papínkem“JWB jr vybraní soudcové Nejvyššího soudu, kteří nedovolili dokončit přepočítání hlasů na Floridě, s nimiž by Al-Gore tenkrát získal nejen Floridu ale i mírně většinový počet „volitelů“, kteří pokud by respektovali většinu hlasů ve „svých státech“, tak by měl tehdy Al-Gore zvítězit. A pokud by se místo „pozemního tažení“ připraveného zahrabáním většiny vojáků… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
30. 10. 2016 23:17

PS: Po Kalifornii (55), Texasu (34) a New Yorku (31) má Florida jako 4 stát v pořadí 27 volitelů. Takže je docela důležité, komu se její hlasy započtou… Tedy pokud volitelé nebudou hlasovat jinak než dopadla většina lidové „volby“) což reálně mohou)… A „čerta starého“ v dnešní situaci záleží na zkušenosti, že tak většinou dosud nekonali! Je k smíchu, že malý Vermont má stejný počet volitelů (3) jako třeba Montana, ač jejich rozloha a přírodní potenciál a význam je zcela rozdílný…. Sama Kalifornie má přitom více volitelů než Oregon, Washington, Idaho, Montana, Utah, Arizona, Nové Mexiko a Wyoming dohromady… Jsou… Číst vice »

Dana
Dana
31. 10. 2016 1:26

.znovu opýtam.Čo ak D.Trumpa nechcú mať za prezidenta ani demokrati ani republikáni?Vylučujete možnosť,že spoločnými silami môžu voľby zmanipulovať v neprospech Trumpa? —– Ja nevylucuji nic, at si to Trumpaci ohlidaji. Doposud kriceli o zfalsovanych volbach jen demokrati a ted zase krici republikani, nu a co. K vyhre je potreba 270 elektoralnich hlasu a uz jen Kalifornia, lidnaty stat, je zretelne solidne demokraticka, o tom nepochybuje ani Trump. Znovu zminuji, ze mimo elektronicke algoritmy se kontroluje i papirova stopa, jsou li pochyby. Takze nespokojenci se pak mohou hrabat v papirovych kotoucich a pocitat papirovou dokumentaci do allejujah.. Zcela nahodou jsem narazila… Číst vice »