P. C. Roberts: Je to šílenství, ďábel, či obojí, jež drží západní svět pod krkem?

Jelikož presstitutky už dnes žádný vztah k pravdě nemají, člověk dokonce už má tendenci nedůvěřovat ani úmrtním oznámením v nich zveřejňovaných. Stejně jako například zprávě, že tři americké mateřské letadlové lodi vypluly k břehům Severní Koreje. Proč by to dělaly? To jen aby napodobovaly praxi Britů z 19. století, kteří také vysílali své válečné lodi jednou sem a podruhé tam? Není to dětinské? Čína už přece vyhlásila, že se útoku na Severní Koreu postaví, pokud Severní Korea nezaútočí jako první. A Rusové se vyslovili podobně. A obě tyto země mají přece rakety, které dokáží americké letadlové lodě vyřadit v jediném okamžiku. Takže jaký jiný smysl má vyslání těchto obstarožních plavidel k břehům Koreje než nechat si je potopit a jejich zkázu pak využít jako záminku k rozpoutání 3. světové války?

Generální tajemník NATO generál Stoltenberg prohlásil: „Jsme si plně vědomi toho, že v dosahu severokorejských raket se dnes nachází i Evropa. Takže dnes čelí severokorejské hrozbě už všechny státy NATO“.

Jistě, je to navlas stejné, jako když se tvrdívalo, že Evropa se nachází v dosahu neexistujících iránských raket, kterážto tvrzení se využila k umístění raket amerických na hranice Ruska. Anebo když se severokorejských raket využilo jako záminky k umístění raket amerických na hranici s Čínou.

Americký viceprezident Pence navštívil základnu amerických raket v Minotu (Severní Karolína), a takto nezodpovědně oslovil tamní posádku: „Vstupujeme do velmi nebezpečného období a já jsem za vámi přišel, abych vám oznámil, že v blízké budoucnosti můžete obdržet rozkaz k vypálení svých raket. Je možné, že věci vyeskalují víc, než si dnes dovedeme představit. Jestliže obdržíte náležitě formulovaný rozkaz k palbě, palte. Nemařte čas snahou nechat si ten rozkaz potvrzovat, tím byste celou věc jen zdržovali. Jestliže tedy dostanete rozkaz k odpálení, proveďte jej!“

Uvedené nezodpovědné prohlášení amerického viceprezidenta přichází ve stejné době, kdy Rusové oslavují sovětského vojáka, který odmítl uvěřit sovětskému systému varování o počínajícím útoku amerických raket a nezahájil proto proces, který by v důsledku tehdejšího skutečného omylu varovného systému vedl k nukleárnímu Armagedonu.

K smrti by nás měl vyděsit fakt, že američtí političtí lídři jsou k možnosti stále přítomného falešného varování tak necitliví. A kretén Pence vůbec není vlastenec, který nás chrání. Je to idiot, který by měl být propuštěn z úřadu dřív, než nás svou totální nezodpovědnosti přivede všechny do hrobu.

Najděte si to na internetu a čtěte: Falešné poplachy o nukleárním útoku byly v době Studené války víceméně běžnou věcí, ale Washington i Moskva byly dost zodpovědné na to, aby na ně nereagovaly. Ale teď máme viceprezidenta, který na ně mermomocí reagovat chce.

Washingtonští idioti nařídili zastaralým bombardérům B-52 neosoucím jaderné pumy neustálou pohotovost ve vzduchu 24 hodin denně. Proč to? Vždyť ani jeden z těch bombardérů nemá šanci proniknout clonou vzdušné obrany Ruska. Takže jaký jiný smysl ta pohotovost má, než ještě víc zvýšit nedůvěru mezi nukleárními mocnostmi? A jaký je dnes ještě větší zločin, než je zvyšování této nedůvery?

Proč se Washington tak osudově upjal k počínáním a mravům kriminálníka? Proč nejsou ti, kteří jsou za tato počínání zodpovědní, uvrženi do vězení za ohrožování lidstva a života na planetě Zemi? A jak je možné, že ani Washington a ani jeho vazalové neslyší, když mocnosti, schopné je zničit, jasně vyhlašují, že už mají washingonské arogance a vyzývavosti tak akorát dost?

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
7. 11. 2017 2:34

„…. A kretén Pence vůbec není vlastenec, který nás chrání. Je to idiot, který by měl být propuštěn z úřadu dřív, než nás svou totální nezodpovědnosti přivede všechny do hrobu..““ Ach jo. Deda Roberts ocividne prenasi svuj strach ze smrti a hrobu na vsechno mozne. (Narodil se pred druhou svetovou valkou, v roce 1939..) Ja a dalsi miliony Americanu jsme radi za takova prohlaseni. Moc doufam, ze vzdusne sily jsou pripravene 24 hodin denne, zvlaste, kdyz USA vyhrozuje megaloman z Koreje.. Rusko zrovna ted nepritel neni, takze od nej nejaky utok nehrozi. Naopak. Putin zrovna nasbiral spoustu kladnych bodu u… Číst vice »

fajt
fajt
7. 11. 2017 6:56

Dana napsal
Putin zrovna nasbiral spoustu kladnych bodu u americke verejnosti, kdyz formalne, jako hlava statu, poslal uprimnou soustrast obetem v texasskem kostele.

no tak to se ruský car ukondoluje, protože střílení jednoho emerického ovčana do davu dalších emerických ovčanů se stává emerickou normou – karle a neprůstřelnou vestu z Kolumbie máš a nebo ten svůj záškodnickej life necháváš pruhovanému osudu. ..)

http://www.reflex.cz/clanek/video/79064/zastavi-kulku-a-jeste-vam-bude-sluset-podivejte-se-na-neprustrelne-obleceni-podle-posledni-mody.html

senil
senil
7. 11. 2017 7:44

USA by se měli zaměřit na Saudskou Arábii místo Korei. Saúdové jsou zlo. Jsou největším podporovatelem terorismu. Proti ní be se mělo zasáhnout. Saúdové jsou centrem zla a teroru. Ale mají hodně peněz, tak se s ní naše elity přátelí.

http://www.epshark.cz/clanek/103/saudska-arabie-vazeny-spojenec-nebo-nepritel

fajt
fajt
7. 11. 2017 8:05

tak, jednoduché pravidlo a přikázání dnešní doby – kdo má peníze je prostě bůh, kdo je nemá je prostě podezřelý, nepřátelský, zákeřný a v podstatě zosobněné společenské zlo. ..)

Točmistr
Točmistr
7. 11. 2017 12:09

fajt napsal tak, jednoduché pravidlo a přikázání dnešní doby – kdo má peníze je prostě bůh, kdo je nemá je prostě podezřelý, nepřátelský, zákeřný a v podstatě zosobněné společenské zlo. ..) Ja ! A přitom je to naše velmi schizofrení pozice, která je toho příčinou…asi to nemáme v hlavě v pořádku. Tady v ČR už skoro nikdo nikomu nevěří, ale přitom všichni věří v peníze. Což vůbec nedává smysl. Nedávno jsem slyšel další zajímavou definici peněz, že je to v podstatě svého druhu rozkaz. Rozkaz člověku, že má poskytnout službu, vydat nebo vyrobit zboží. A my se spoléháme neustále na… Číst vice »

fajt
fajt
7. 11. 2017 12:44

Točmistr napsal
Točmistr

proto, aby se tomu tak, nedej bože, nestalo, tady má skrytá, nenažraná elita armádu servisních idiotů, kteří teprve skutečně velmi drsně tvrdí celý tento zvrhlý systém. ..)

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
7. 11. 2017 19:42

„…. A kretén Pence vůbec není vlastenec, který nás chrání. Je to idiot, který by měl být propuštěn z úřadu dřív, než nás svou totální nezodpovědnosti přivede všechny do hrobu..“ S výše uvedeným výrokem naprosto souhlasím. OVĚŘOVÁNÍ je nutné VŽDY, teda pokud se Pence neučil u Langšádlové… Co se B-52 týče- většinou slouží jako raketonosiče – střel s plochou dráhou letu, které by odpalovaly mimo území protivníka. Jeden jich může nést i více než 12 (pokud jde např. o BMG 109) Jinak ale souhlas že dnes jsou to už skoro vraky, a jsou potenciálně nebezpečné. „Poztrácely“ většinu US jaderných pum… Číst vice »

M.C.
9. 11. 2017 13:40

Naštěstí USAF má u takových nebezpečných hraček velmi dobře proškolené a zodpovědné lidi, kteří znají své povinnosti a dodržují je. Za posledních deset let už zabránili, jenom co vím já, třem pokusům použít jaderné zbraně k nějaké provokaci a vyvolat WWIII. Plus několika dalším nejaderným pokusům o provokaci. Pence zjevně mluvil z hladu, podobně jako McCain. Ale tacoví exoti by neměli zastávat vyšší exekutivní funkce. Představte si situaci, kdyby Trump zemřel v úřadě a Pence by ho měl nahradit. Potom by z moci prezidenta mohl takový rozkaz vydat a při zpětném ověření autorizovat. Sice mám dojem, že v USA je… Číst vice »