P. C. Roberts: Je Washington tou nejvíce zkorumpovanou vládou v dějinách?

Robert Mueller, bývalý ředitel FBI pracující nyní jako speciální žalobce uměle zkonstruovaného případu „Russiagate“(ruské ovlivňování amerických prezidentských voleb) inspirovaného vojensko-bezpečnostním komplexem a DNC za účelem svržení prezidenta Trumpa z úřadu, nedospěl do dnešního dne k získání jediného důkazu o tom, že tato „Russiagate“ není ničím než bohapustým výmyslem. Jak už prohlásil William Binney a spolu s ním i řada dalších vysokých odborníků: kdyby důkaz o skutečně existujícím „Russiagate“ existoval, byl by už dávno předložen. Takže nač to stále nekončící vyšetřování? A kde je ten důkaz?

I tento případ ukazuje, jak bezkonkurečně zkorumpovaný dnešní Washington je. Falešný podvod se vyšetřuje, zatímco skutečný skandál prochází bez povšimnutí. Falešným podvodem je Russiagate“, skutečným skandálem je Hillarin prodej uranu Rusku. Pro první není důkaz, zatímco důkaz o skandálu Hillary je jasný už na první pohled.

Proč je falešné obvinění Trumpa vyšetřováno a prokazatelná a doložitelná obvinění Hillary Clintonové vyšetřována nejsou?

Odpovědí je, že Hillary, vybavená svým nepřátelským postojem k Rusku, včetně svých denunciací na adresu Putina coby nového Hitlera, pro rozpočet a moc vojensko-bezpečnostního komplexu hrozbou není, zatímco Trumpova orientace směrem k normalizování vztahů s Ruskem by moc komplexu ohrozit mohla.

A proč Trump nenařídil ministerstvu spravedlnosti vyšetřit kauzu Clintonové? Je odpovědí na tuto otázku Trumpova obava, že by jej za to nechal vojenskobezpečnostní komplex zavraždit? A proč ministerstvo samo – tedy ze svého vlastního podnětu – vyšetřování činu Hillary Clintonové dosud nezahájilo?

Jak zkorumpovaný musí Mueller být, když souhlasí s vedením vyšetřování, jehož cílem je svržení demokraticky zvoleného prezidenta Spojených států? A proč prezident Muellera a Comeyho za pobuřování a spiknutí vedenýcéh s cílem zbavit prezidenta Spojených států moci dosud nedal uvěznit?

Když si začnete takovéto otázky klást, nikdy s tím neskončíte. Úpadek amerických a evropských médií už nemůže být větší. Presstitutky totiž nikdy nevyšetřují kauzy skutečné. Nikdy se neptají na mezery či nesoulady v oficiálně vyprávených příbězích, ale jen stále dokola předčítají texty, které jim byly předloženy, a to tak dlouho, až je posléze do hlav lidí vtlučou.

Všimněme si např. tvrzení Obamova režimu, že Usáma bin Ládin byl zabit ve svém „útulku“ v pakistánském Abbottabádu poblíž jedné pakistánské vojenské základny. Tato oficiální verze se několikrát měnila a nikdy nedávala smysl. Údajně jej, neozbrojeného a ve společnosti jeho taktéž neozbrojené manželky, zastřelili příslušníci speciálního útvaru námořnictva USA.

Ale propánakrále, proč to dělali? Proč vražda a ne zajetí? Vždyť šlo o „génia terorismu“, od něhož mohlo být získáno nekonečné množství nejdrahocennějších informací.

Proč nebyly pořízeny žádné fotografie? Proč byla mrtvola Usáma bi Ládina svržena do moře, či řečeno jinak, proč byly všechny důkazy o provedené vraždě zničeny a nebylo ponecháno nic, co by oficiálně vyprávěný příběh mohlo podpořit? Proč se nikdo nevydal po stopě, kterou poskytli námořníci mateřské letadlové lodi, ze které měl být Usáma bin Ládin údajně do moře svržen, ale kteří ve svých zprávách domů svým blízkým sdělovali, že na jejich plavidle se nic podobného nikdy neodehrálo? A proč o celou tuhle záležitost neprojevil zájem Kongres?

Zapřemýšlejme o tom všem a zahrňme do té úvahy i 11. září, jehož oficální verze byla taktéž od A až do Zet vymyšlena, ale společně s příběhem o bin Ládinovi už vešla do encyklopédií, knih historických i do hlav lidí.

Jde o příklady institucionalizovaných masových lží, které Washington vymyslel a presstitutky jej obrátily v pravdu.

Jak ovšem může demokracie fungovat, když se k voličům pravdivé a spolehlivé informace nedostanou a místo nich jsou jim předkládany zásadně jen informace falešné a výmysly?

Čili: jak mohou být, za těchto okolností, Spojené státy fungující demokracií?

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
senil
senil
1. 12. 2017 4:31

Asi ano. A Trump jim nehrá do karet. Deep state se snaží svrhnout Trumpa. Na druhou stranu, je dobré že si většina lidí konečně uvědomuje, že volby v USA příliš neznamenají a moc drží úřednicko-korporativistická oligarchie. Její síla byla v tom, že si její existenci většina lidí neuvědomovala, to už je minulostí.

http://www.epshark.cz/video/66/pat-buchanan-deep-state-chce-svrhnout-donalda-trumpa

Martin (už bez taky m)
1. 12. 2017 11:22

https://politikus.ru/events/102058-cena-kurdskoy-pobedy-v-sirii-raskryt-taynyy-sgovor-kurdov-s-ig.html
Jelikož na zemi Kurdy podporují USA, pak to znamená že USA podporují ISIL – proti kterému „bojují“…

Martin (už bez taky m)
1. 12. 2017 11:25

Sýrie koncem listopadu 2017:
https://www.youtube.com/watch?v=Gv8HgB4bOak

Martin (už bez taky m)
1. 12. 2017 11:26

Сирия: видео операции САА по зачистке пустыни Дейр-эз-Зора
https://www.youtube.com/watch?v=dDa7LGE7Kao