P. C. Roberts: Jedině Le Penová reprezentuje Francii

Marine Le Penová je jedinou kandidátkou francouzského prezidentství, která reprezentuje Francii. Proč Francouzi tak pomalu chápou fakta, která jsou jak vyložená na stole? Francie zemřela s Charlesem de Gaullem. On byl posledním francouzským prezidentem.

Washingtonská vláda pochopitelně de Gaulla nenáviděla. Postavil se totiž proti tomu, aby se Francie stala částí amerického impéria. A udržel Francii mimo NATO. Pochopil, že aliance NATO není zapotřebí, protože hrozba sovětského vpádu do Evropy je chiméra. A pochopil též to, že NATO je pro Washington cosi jako obří nasávací zařízení, kterým se chystá nasát do amerického impéria pokud možno celou Evropu.

Což se do dnešního dne už podařilo. Francouzský establishment se hlásí Washingtonu jako jeho spojenec nejvěrnější a nadšeně vykonává vše, čeho si Washington žádá. Což v tuto chvíli je tento jeho příkaz: za každou cenu zabránit Le Penové stát se prezidentkou!

Za svůj jej jako jedna z prvních přijala „socialistická“ strana úřadujícího prezidenta Hollanda, když všechny ministry své vlády požádala, aby učinili všechno možné i nemožné pro to, aby Marine Le Penová ve finální prezidentské volbě 7. května neuspěla.

Francouzská vláda, jako ostatně všechny vlády v Evropě, už dávno nereprezentuje svůj vlastní lid, a namísto toho reprezentuje zájmy Washingtonu. Celá elitní evropská společnost je závislá na washinghtonských subvencích i na washingtonské dobré vůli.

Marine Le Penová prohlašuje, že Francie potřebuje být zemí nezávislou a nikoli tedy vazalem Washingtonu. Kdyby se její vize ovšem vyplnila, ztratila by dnešní francouzská elita jak své příjmy, tak svůj dosavadní statut. Což je dostatečně silný důvod k tomu, aby francouzský establishment bránil své zájmy silou lví a samozřejmě na úkor zájmů své země.

Le Penová bude proto poražena – a kdyby náhodou přece jen nebyla – postará se CIA, aby jí jednoho dne už nebylo.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

1
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Autoři komentářů
Béda Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na