Kdo platí protestujícím za narušení Trumpovy inaugurace?

Jestliže tento web není falzum, pak do majdanovských protestů proti Trumpově inauguraci vložil kdosi hotové jmění. Kdo to asi byl? George Soros? Národní nadace pro demokracii? CIA?

Zpráva Global Research poukazuje na nevídané sumy nabízené protestujícím, kteří budou ochotni za příslušnou odměnu narušit Trumpovu inauguraci. Inzeráty v 50 největších městech napříč Spojenými státy nabízejí 2500 dolarů měsíčně „pracovníkům“ ochotným protestovat proti inauguraci zvoleného prezidenta Trumpa“. Zřejmě pro daný účel zřízená organizace Demand Protest (Protest na vyžádání) v San Francisku nabízí „pracovníkům“vedle zmíněnných 2500 dolarů navíc ještě i hodinovou mzdu ve výši 50 dolarů, pokud se tito účastní aspoň šesti akci za rok. Všem plně zaměstnaným „pracovníkům“ pak zaručuje i bezplatnou zdravotní péči, včetně ošetření chrupu a zraku.

Organizace Demand Protest popisuje sebe sama jako „největší podpůrnou organizaci ve Spojených státech, zaručující potenciálním zájemcům, že za boj proti Trumpovi dostanou zaplaceno“ V inzerátu organizace se dále uvádí: „Platíme politicky motivovaným lidem, ochotným bojovat za cíle, kterým věří. Momentálně hledáme „pracovníky“, kteří jsou ochotni přidat svůj hlas do celostátního protiinauguračního protestu.“

Za hlavní města protestů proti Trumpově inauguraci byla vybrána tato: New York, Chicago, Los Angeles, Dallas, Charlotte, Detroit a Denver.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
21. 1. 2017 6:50

Ja se domnivam, ze odmena za delani v ulicich brajgl pochazi castecne od Sorose, castecne ze zbytku kampane Clintonove. . CIA ne, ta je ted v prestavbe a nema chut ani prostredky na nejakou akci, ktera by stejne nic nezmenila.. Mne trochu udivuje ze nekteri zde fandi Trumpovi a spravne odhalili, ze protest proti novemu presidentovi je rizeny rozvratnymi silami. Vetsina agresivnich vytrzniku ve Washingtonu jsou totiz clenove nejakeho levicove zamereneho hnuti, anarchiste z Antify, posledni zbytky Occupy Wall stret, Black Lives Matter . BLM jsou militanti, co obdivuji Che Guevaru a Fidela Castra. . To jsou vsechno aktiviste tridniho… Číst vice »

peter.
21. 1. 2017 8:14

Dana napsal
Pussyhat- Prelozim to jako „frnda“ klobouk… Typicka cepicka je ruzova, ma dve jakoby ouska a ma znazornovat zenskou vaginu

Dobrá čiapka!
Je plno kur..v,ktoré by ju mali nosiť povinne.(Pietruchová,Smatana,J.Janda,Dienstbier…..)

fajt
21. 1. 2017 9:54

peter. napsal
Dobrá čiapka!
Je plno kur..v,ktoré by ju mali nosiť povinne.(Pietruchová,Smatana,J.Janda,Dienstbier…..)

tuhle pussy čapku by mělo povinně nosit hafo lidu, užitečných idiotů je tady mraky ( věci je, že jsou za kus špeku a slaniny ochotni změnit tuhle čapku za jiný cocotí dres). ..)

popa Ference už nějaký pátek neřeším, ten se odkopal hned na počátku své pekelné mise, ten tu svou sektu poslal od slušných k těm krvavým bez mrknutí oka a ještě se nad svým podrazem byl osobně kochat mezi prostým lidem jako nějaký uchyl. ..)