P. C. Roberts: Kolaps západního narativu o Covidu

Projekt Veritas, nejvýznačnější hlasatel pravdy v současném západním světě, zaznamenal výroky ředitele výzkumu a rozvoje strategických operací firmy Pfitzer a současně i vědeckého plánovače její vakcíny mRNA Jordona Thristona Walkera, které vyslovil při popisu plánu firmy zmutovat stávající viry tak, aby to byla právě tato společnost, která v příštím kole kovidové pandémie shrábne zisky z budoucího a očekávaného prodeje vakcín.

Jde o nejskandálnější přiznání, které kdy v souvislosti s covidem padlo. A neočekávejte, že se o něm dozvíte z domácích prostitujících se médií. A nečekejte ani to, že  Walkerova slova bude vyšetřovat Kongres. Neudělá to proto, že tímto vyšetřováním by ohrozil dary, které od Big Pharmy, kam firma Pfizer patří, dostává. Takže zločiny Big Pharmy budou v nezmenšené míře pokračovat i nadále. Video s Walkerovým přiznáním můžete vidět ZDE.

Dr. Robert Malone charakterizuje americký farmaceutický průmysl takto: „Je bez soucitu. Jeho tvář vyjadřuje potěšení a nezájem o lidské tragédie, které zapřičiňuje. Naopak libuje si ve škodách, které lidem a národu působí. Neuvědomuje si hrůzu, která je v jeho slovech i v samotné struktuře jeho jazyka obsažena. Je posedlý vírou ve svůj vlastní nárok. Je oslavou korupce, je bez zrníčka moudrosti, je narcistní a bez sebeuvědomění si základní zvrácenosti své duše. Pohleďte do tváře tohoto velvyslance z jiného světa a uvědomíte si: Takhle hluboko jsme se tedy propadli. Toto je kultura, která nám přinesla tuto globální lidskou tragédii“.

Zatímco Big Pharma a její marketingový agent, americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv, pomáhají uvádět na trh vakcínu pro kojence, čímž poprvé v historii způsobují infarkty i u dětí, ukončila britská vláda posilovací očkovací kampaň pro osoby mladší 50 let. Očkovací program však pokračuje pro „vysoce rizikové osoby“ a na ochranu Národní zdravotnické služby.

Nedávný průzkum v USA ukázal, že 48 % respondentů má za to, že nadměrná náhlá úmrtí způsobuje očkování proti covidu, 35 % lidí si to nemyslí, a 28 % zná něoho, kdo zemřel po očkování. A Steve Kirsch, který se zabýval pravdou o „vakcíně“ jako málokdo jiný, dospěl k závěru, že záznamy úmrtí ukazují, že vakcíny proti covidu zkracují život po celém světě.

Takže, drazí čtenáři, americký farmaceutický průmysl, američtí politici jako Joe Biden i vaši vlastní politici a zkorumpovaní lékařští byrokraté jako Tony Fauci, prostitující se média, vaše školy a univerzity, armáda a nemocnice vás přiměly k tomu, abyste si nechali píchnout smrtící látku. Nadměrná úmrtí po očkovací kampani v tabulkách pochopitelně chybí. Plodnosti ubývá a důkaz o prospěšnost vakcíny chybí. Zatímco hlasů, že vakcína problém zhoršuje, přibývá.

A je zde i Dr. Fleming, který pod přísahou svědčí o tom, že Covid je biologická zbraň vytvořená vládou USA.

Překlad: Lubomír Man

5 7 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
idiotronic
7. 2. 2023 8:31

Na téma vedleších účinků očkování je na Protiproudu odkaz na český film na toto téma. Pusťte si verzi s anglickými titulky, česká verze už je blokovaná. (ve filmu se mluví česky a slovensky)

idiotronic
Reply to  idiotronic
7. 2. 2023 8:39

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY