P. C. Roberts: Matematik ukazuje, jak volební sčítačí stroje fy. Dominion v Arizoně počítaly každý hlas pro Bidena jako 1,3 hlasu a hlas pro Trumpa jako 0,7 hlasu

Dr. Shiva Ayyadural vysvětluje, že tyto stroje mají speciální funkci, která jim umožňuje „vážit hlasy“ a jejímž jediným smyslem je volby falšovat.

Prezentaci tohoto jevu, kterou matematik poslal zákonodárcům státu Arizona, lze přehrát za 32,5 min. a nejde o ztracený čas. Pomůže vám porozumět tomu, jak snadno lze volební krádež provést, a uvěříte tomu, že volební manažéři organizují volební podvod zcela záměrně. „Vážení hlasů“ nebyla žádná závada či problém se zadáváním dat či jakýkoli jiný druh chyby. Šlo o zorganizovanou volební loupež.

Je pozoruhodné, že vlády jednotlivých amerických států souhlasily s použitím volebních strojů, které nejsou konstruovány pro skutečné sčítání hlasů, ale pro kradení voleb.

Jelikož jde o přímé porušení 14. dodatku Ústavy USA, měl by Nejvyšší soud do věci vstoupit a zakázat používání strojů konstruovaných k podvracení doložky o stejné ochraně občanů Ústavy USA.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

5 11 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
3. 12. 2020 6:35

americký vřed, jde nám stále vpřed. ..)

a co ten Yellowstonský supervulkán, neměl by už konečně prdnout a trochu s planetou zatřást … teď by byl ideální čas, Doníkovi by vytrhl Bidena ze zadnice. ..)

fajt
fajt
3. 12. 2020 7:46

comment image

posláno kolešovi do Cali, už mu to visí ve state office. ..)

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  fajt
3. 12. 2020 20:05

Všechno, co nám komunisti lhali o kapitalismu, byla pravda.  

PPK
PPK
3. 12. 2020 13:43

Cožpak nějaký Dominion, to nic není, ale až Američanům začne volby počítat 5G technologie Huawei, tak teprve pak budou koukat, kdo bude jejich nový prezident!https://www.youtube.com/watch?v=tuXLtZuuR4M

Dana
Dana
3. 12. 2020 18:35

Volebni podvody v Americe byly sice hromadne, ale presto neovlivnily celkovy vysledek, protoze soucet hlasu celostatne je asi 73 milionu pro Trumpa a 78 milionu pro Bidena. Castka peti milionu se neda dobre zfalsovat, zadne pocitace od firmy Dominion nemuzou vymyslet programy na specialni algoritmy proti Trumpovi. K tomu, zcela ne vsechny americke staty pouzivaji tyhle masiny, treba v Severni Karoline mame volebni pocitace, ktere maji zabudovany papirovy kotouc, jako mely kdysi ceske pokladny v Cesku. Ta papirova stopa se pocitat da a musi souhlasit s elektronickou stopou.. Dle meho nazoru se podvadelo hlavne s hlasy posilane postou. Tam korespondencne… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Dana
3. 12. 2020 20:07

Tvůj „názor“ nikoho nezajímá, nastrčenej trolle!

PPK
PPK
Reply to  Dana
3. 12. 2020 22:36

Tak koukám, abych viděl a vidím, jak Daníček názorově otáčí. Ještě nedávno byl loajální Téčkovi, pak důvěrně sdělil, že „situace je vážná“ a nyní už skrytě propaguje válečnické feministky, čekající za senilním globalistou“ Béčkem, až po volbách pro „stáří“ odstoupí. No jasně, koho bankovní chleba někdo jí, toho písničku musí zpívat. Holt život emigranta s malým důchodem je i po letech těžký, protože poslouchat se musí a i když by byl někdo radši za kačera, ta je nakonec sám „za kačera“. Kdysi otráveného Cháveze se to netýká.

Dana
Dana
Reply to  PPK
4. 12. 2020 1:00

PePe Kacko, Ja jsem lojalni k me rodine prvne a potom ke stavajicimu systemu, ktery je kapitalisticky. Donald Trump byl representantem pro Republikany a proto zustava mym favoritem. Jenze na jednom vudci kapitalisticky svetonazor nestoji. Mame zde i jine, vice stravitelne kandidaty za republikanskou stranu, kteri jsou nemenne schopni. Cirkus okolo voleb je vniman miliony obcanu jako hnusne podrazactvi Demokratu a pristi 4 roky se o tom bude hodne mluvit. Tohle pokladam za ucinejsi, nez Russiagate na Trumpa. Dedula Biden je pro stavajici system temer neskodny, pac za tech 40 let v politice ukazal, ze je to nouma, co neumi… Číst vice »

fajt
fajt
3. 12. 2020 18:50

civilizace je ošklivá fata morgána lehce senzitivních a tragicky důvěřivých jedinců, kterým vládnou všehoschopní psychopati. ..)

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
3. 12. 2020 18:51

Маргарита Симоньян: Россию не любят за ее непокорность. Вечер с Владимиром Соловьевым от 02.12.20
https://www.youtube.com/watch?v=S8wmlzoZBII

fajt
fajt
4. 12. 2020 6:32

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Brusel-usty-Jourove-vypustil-na-svetlo-novy-plan-Takto-se-bude-branit-demokracie-v-cele-EU-646137 – nový akční plán pro absolutní tyranii, nejdříve se musí vypořádat s názory, které na ně ukazují kriticky, pak se to doladí do bezvýhradného souhlasu a ten se bude dělit na patřičně nadšený a pouze na nedostatečně udržovací … se maj juvelíni na co těšit. ..)