P. C. Roberts, Meiling Lee: Lékaři už mají Fauciho, Big Pharmy a lživých presstitutek až nad hlavu

Lékaři se konečně shodli v poznání, že Ivermektin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-19. a že jediná příčina smrti kohokoliv, kdo byl Covidem-19 nakažen, spočívá ve skutečnosti, že zdravotnický establishment zablokoval léčbu covidových pacientů hydroxychlorochinem a Ivermektinem. Lékaři, kteří se establishmentu vzepřeli, své pacienty zachránili. Ti, kteří tak neučinili, své pacienty ztratili.

Ti lidé z NIH (americký Národní institut zdraví), CDC (americké Centrum pro kontrolu a prevenci, WHO (Světová zdravotnická organizace) a  FDA (americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv), kteří účinnou léčbu zablokovali proto, aby vytvořili trh pro nebezpečnou, nevyzkoušenou a experimentální „vakcínu“, jsou viníky masových vražd. A každý z těchto lidí by měl být vzat do vazby, postaven před soud, usvědčen a popraven.

Američané musí být přivedeni k poznání, že jejich zdravotnický establishment spočívá v rukou zločinců, kteří si zisku cení víc než lidského života.

Shora uvedený článek jako zhuštěnou verzí tohoto rozsáhlého článku Meiling Leeové zveřejněného na webu The Epoch Times, sepsal P. C. Roberts.

Překlad: Lubomír Man

5 9 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
28. 7. 2021 14:19

“ Naše “ Alva. To má nárok na zápis do tezaurace všech dob. Hluboce smekám:

Nenaočkovaný lékař, nakazil naočkované sportovce nemocí, proti které jsou očkování i?
To je jako kdyby impotentní muž dostal do jiného stavu ženu, která bere antikoncepci! „