Proč? Martiny Kociánové: Další „vlnu“ zajistíme?

Ministr zahraničí oznámil, že lidé, kteří mají dva týdny po ukončeném očkování, už nebudou muset při návratu ze zahraničí podstupovat žádný test ani karanténu a týká se to i zemí s extrémním mírou rizika nákazy covidem-19…

Námět: orinoko

5 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
28. 7. 2021 10:02

Tohle je hodně dlouhé. Pro mě tak na podzimní plískanice. Takže nemůžu sloužit, jestli to stojí celé za shlédnutí.

https://www.youtube.com/watch?v=7Il1Q09tawA

Martina a Jarda M.K.

Martina a Max.jpeg
orinoko
orinoko
28. 7. 2021 11:38

Tak jsem dnes potkal „svého“ soudce z doby utahování corony. Ale tehdy to byla hubka. Vypadá dobře. Hodně dobře. Je to tak trochu takový ten asketický typ. Minulou coronu jsme neprobírali, to jsme udělali už hodně dávno. A bylo to i v TV kraksně. Pořád je činný, ale jen proto, že jeho manželka ještě není v chodu seniorů. Nudil by se doma. Covida neměl, zato kolo honí snad každý den. Ale dva sportovní typy kolem něj měly těžký průběh covida a jeden to nepřežil. A tak jsem se jako vždycky zeptal. Nejsme nějací divní? Třeba reptaliáni, že jsme to za… Číst vice »

flegr1-1400x500.jpg
Alva
Alva
Reply to  orinoko
28. 7. 2021 15:39

Mám už nějakou dobu dojem, že plandémie jako by pozvolna končila. Už nejen na alternativě, ale i v mainstreamu se občas a opatrně objevují dříve „konspirační“ zprávy o nežádoucích účincích a dokonce i počty úmrtí (zatím jakoby ve formě „podezření“). I některým nezkorumpovaným a charakterním lékařům se dostalo trochu prostoru v médiích. Vypadá to, že scénáristi a režiséři dostali pokyn, protože ve světě dochází k masovým protestům vůči nejen vakcinaci, ale i nekončícím opatřením. A to by mohlo dopadnout moc špatně! Nakonec – celosvětově už je značné procento proočkovaných, miliardy dolarů se z ze státních účtů přesunuly na ty SPRÁVNÉ… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Alva
28. 7. 2021 16:32

Žádný optický klam. Tak to prostě je. Covid cocainisti jsou konfrontováni s množinou velmi špatných výpočtů, a to je hodně stressující.
Lež konFRONTována s výskytem každodennosti má problém, a vykladači lží ještě větší.
Bohužel to neměni nic nATOM, že obludé jsou dneska obludně rozděleni. Corona je nová tche bajbl. Už teď máme k dispozici covid desatero

orinoko
orinoko
Reply to  Alva
28. 7. 2021 17:38

Konečně se něco děje. Blb odhalil definitivně svoje VNITRO a nervy má v corona kýblu. A pořád něco dluží, deMENTÁL. Odpověď na výši jeho milovaného paštika dluhu, který každou minutou roste o výplaty covid cocainistů. Začalo se šetřit. Jako v Chátře 77. Výsledky nevalné a nervozita jak na Haliči.

  • “ Jednou ti ty kolaboratská kryso pořádně rozbiju hubu.
  • Tebe totiž potkám, vlastizrádče!
Alva
Alva
Reply to  orinoko
28. 7. 2021 18:18

Četla jsem. :-)))) A to soustavně tvrdí, že agresivní jsou zásadně jen „odpírači“. Ale našla jsem v jiné diskuzi odkaz na článek ke kovidu https://quintus-sertorius.webnode.cz/l/zlikviduje-se-system-postupne-a-neprilis-napadne-aniz-by-si-toho-obyvatelstvo-vsimlo-trebas-vytrvalym-ignorovanim-soudnich-rozhodnuti/ – celkem jen vtipné povídání, ale poslední věta, je moc zajímavá. „Nejvyšší soud v USA rozhodl, že Covid vakcína není vakcína, je nebezpečná a je třeba se jí vyhnout za každou cenu – Big Pharma a Anthony Fauci prohráli soudní spor podán Robertem F. Kennedym a skupinou vědců!“ Myslela jsem, že to bude odkaz na zdroj té zprávy, ale není, je to odkaz zpět na ten „kovidový“ článek. Takže nevím, nakolik je to pravda, ale… Číst vice »