P. C. Roberts: Nepočítejte s tím, že Trump bude inaugurován prezidentem

Vládnoucí establishment nemá v úmyslu ustavit Trumpa prezidentem.

Nejčerstvější explozívní „falešnou novinkou“ je, že „mnozí američtí dobře informovaní činitelé“ informovali CNN o tom, že vlastní „důvěryhodné dokumenty“, podle nichž se v rukou Rusů nacházejí taková kompromitující svědectví na Trumpa, jež jim umožňují zvoleného prezidenta vydírat. Tato svědectví čerpají z pamětí sepsaných někdejším nejmenovaným britským zpravodajcem, „jehož předcházející činnost považují zpravodajci američtí za důvěryhodnou“.

Podle zdroje Antiwar.com se ve složce shora uvedených dokumentů uvádí, že několik osob Trumpova volebního týmu bylo v průběhu Trumpovy prezidentské kampaně ve styku s ruskou vládou, která s nimi konspirovala s cílem zavázat si Trumpa jako spojence „pro nejméně pět let“. Ve složce se dále objevují jména Trumpova poradce Cartera Page, jeho osobního právníka Michala Cohena a nastupujícího pradce Národní bezpečnosti Michala Flunna – a to jako osob, které se prý opakovaně setkávali s činiteli Kremlu – a to ve věci úniků tajných informací rodiny Clintonovy.

K tomu dodejme, že generál-poručík Michal Flynn je dřívějším ředitelem americké Obranné zpravodajské agentury. A jestliže tedy takto vysoce postavení američtí činitelé se opakovaně setkávali s činiteli Kremlu a CIA se tom dověděla až z memoárů nejmenovaného britského zpravodajce – pak je tato agentura totálně nekompetentní.

Ve složce se dále praví, že v ruských rukou se nacházejí videa ze „sexuálních Trumpových večírků“ , pořízených při jeho početných návštěvách Moskvy. A jsou to prý videa hodně divoká.

Uváděný příběh zveřejnily vedle CNN i New York Times, ty ale s tím, že nemají potvzení jeho autenticity.

Položme si v souvislosti s předcházejícím tři otázky:

  1. Jak asi by britský zpravodajec byl s to získat tak zcela výjimečné dokumenty od zpravodajců ruských?
  2. A kdyby je i skutečně vlastnil, proč by je dal z ruky právě teď a neprodal je už dříve Trumpovi za mnohem vyšší obnos?
  3. Jak by se tato šílená historka mohla objevit na CNN a New York Times, kdyby ji vládnoucí establishment nechtěl zcela vážně využít k zablokování Trumpova prezidenství?

Tyto stále divočejší útoky na Trumpa napovídají jedinou věc: Jestliže se CIA nepodařilo zostudit Trumpa skrze ruské hackery, vyeskalovala svůj útok na něj příběhem dalším. A stejně tak vymyšleným.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
12. 1. 2017 5:23

Jestli bude inaugurován anebo ne, to teprv uvidíme. A jestli bude, pak také zajisté jako vazalové pocítíme důsledky jeho politiky, která může být jakákoliv. (nikdo nevidí tomuto nevyzpytatelnému politikovi a úspěšnému selfmademanovi – oligarchovi, v jistém smyslu připomínajícímu úspěšného českého oligarchu – politika Babiše do hlavy.) Krom toho, pokud bude inaugurován, bude vystaven permanentnímu tlaku okolí – svých poradců, senátu, kongresu, podnikatelských lobby, bude svázán zákony a pravomocemi.

Alespoň v něčem je příslibem pro pozitivní změnu, když připouští: “ ISLÁMSKÝ STÁT VYTVOŘILA ÚŘADUJÍCÍ ADMINISTRATIVA USA A POTŘEBUJEME POMOC OD RUSKA“ http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9572-trump-islamsky-stat-administrativa-usa-pomoc-rusko

Béda
12. 1. 2017 5:26

http://www.rukojmi.cz/clanky/3212-p-c-roberts-verite-kremlu-nebo-idiotum-z-cia

„P.C.Roberts: Věříte Kremlu nebo idiotům z CIA?“

Béda
12. 1. 2017 5:28

„Proč dnešní mediální štvanice na Trumpa? Zahájil činnost komise k vyšetření spojitosti vakcín a autismu.“ http://orgo-net.blogspot.cz/2017/01/proc-spinava-medialni-stvanice-na.html

Jsem zvědav, jestli se Trump odváží jak slíbil voličům – otevřít případ vyšetřování pozadí 11/9/2001.

leho
leho
12. 1. 2017 8:07

Nebojte se, žádný problém, Trump inaugurován bude. Ty ruské reporty jsou neskutečně debilní podvrh uveřejněný na buzzfeed.com a specificky se jedná o tento dokument: https://www.documentcloud.org/documents/3259984-Trump-Intelligence-Allegations.html , což je do nebe volající stupidní podvrh a zcela zřejmě to někdo vytvořil na svém domácím kompu coby špatný vtip. Trump při tiskovce krásně zostudil reportéra CNN, to jste měli vidět, ale bohužel většina z vás neumí anglicky, tak se tedy nebudu namáhat s hledáním…

orinoko
12. 1. 2017 8:22

Je příjemné vidět Emeriku ponořenou ve s.r.a.c.k.a.ch az po uši. Soudruh McKokain je zcela zplnomocněným Kubicem. A ten chaos v českých kavarenskych palicich je mimořádným zážitkem.
Byt Trumpem žádnou komisi pro 911 zřizovat nebudu. Stačí jen neprekazet. A ta kauza se o sebe postará sama. Vůbec není mrtva, je tu s námi porad stejně jako její teror.
Trump samozřejmě nastoupí do funkce. … Pokud mu ovšem někdo něco velmi nepekneho neprovede.
Ale to by velmi rozkymacelo amerického hlinaka.

M.C.
12. 1. 2017 9:40

Vzhledem k silné podpoře armády to nebude všechno nic platné a Trump inaugurován bude. Následně se může rozjet celá řada vyšetřování, která by ještě dnes mohl Obama z moci prezidenta zastavit. Schody se prostě musí zametat seshora, to pravidlo nikdo nezrušil. Myslím, že po 20. se budeme divit všichni. Jenom doufám, že Trump není muslim nebo žid, a při přísaze na bibli se nezakoktá. Obama potom na druhý den vykonal přísahu bez bible. Do jednoho newyorkského baru vešel černoch, muslim, imigrant, homosexuál a komunista. Barman se zeptal: ,,Co si dáte, pane prezidente?“ Osobně si myslím, že tak jako přetrvávající ozbrojená… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
12. 1. 2017 10:37

Je opravdu zvláštní „popisovat“ charakter toho kterého politika či veřejně viditelného, činného člověka „diskreditací“ skrze „kompromateriály“… V dnešní době, v době kdy se na „důvěryhodnost“ a „hodnoty“odvolávají právě ti, kteří žádnou důvěru – natož charakterovou hodnost nikdy neměli a učinili pro cílenou diskreditaci a relativizaci skutečných hodnot cokoliv… To je asi stejné, jako že Vás „bezpečnostní“ „služby“ vyhodnotí jako „nebezpečný živel“, a „bezcharakterního člověka nebezpečného pro společnost“ na základě „řečí“ a návštěvy některých stránek na internetu… A bylo by to snad i legrační – kdyby většina našeho národa nebyla zblblá konzumním „standartem“ a pohodlností natolik, aby tomu stále v nemalé… Číst vice »

Béda
12. 1. 2017 11:06

M.C.

armáda může zabránit nejhoršímu anebo přinést nejhorší.

Admirál
Admirál
12. 1. 2017 11:48

Bez ohledu na to, zda bude či nebude Trump inaugurován, je naprosto zřejmé, že hra na schovávanou ze strany neoconských elit skončila. Je zřetelné, kdo je kdo. Kdo o co usiluje. A to i opravářům zemědělské techniky v Dolní horní (přesvědčil jsem se na vlastní oči i uši).

Taky je zřejmé, že je už hra na demokracii přestává bavit. Osobně se podle toho zařídím.

Béda
12. 1. 2017 11:57

D. J. Trump si vytřel s novinářem CNN zadnici: Vysíláte nepravdivé zprávy
http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=179115

Béda
12. 1. 2017 12:02

Admirál napsal Bez ohledu na to, zda bude či nebude Trump inaugurován, je naprosto zřejmé, že hra na schovávanou ze strany neoconských elit skončila. Je zřetelné, kdo je kdo. Kdo o co usiluje. A to i opravářům zemědělské techniky v Dolní horní (přesvědčil jsem se na vlastní oči i uši). Taky je zřejmé, že je už hra na demokracii přestává bavit. Osobně se podle toho zařídím. http://svobodnenoviny.eu/americti-senatori-hrozi-ze-izoluji-rusko-stejne-jako-severni-koreu/ „Skupina amerických senátorů v čele s Johnem McCainem pracují na návrhu dokumentu o nových sankcích proti Rusku. Nové sankce mají být zavedeny za údajné ruské zasahování do amerických prezidentských voleb. K vyšetřování ruských… Číst vice »

Vaska
Vaska
12. 1. 2017 12:49

Béda – u nás taky byla komise pro vyšetřování 17.11.1989 a co asi vyšetřila …

hudryper
hudryper
12. 1. 2017 16:13

Stane,přispěj k uklidnění čtenářů a vylep reklamu na zcela nový lék na světovém trhu,kterou jsem Ti poslal . Jde o ANTIKOKOTIKUM TRUPUTIN v tabletách,jež doporučuje 9 z desítí psychiatrů
všem eurohujerům, havloidům,sluníčkářům,vítačům vetřelců a všem politikům,co ztratili rozum, nebo se jinak pomátli.

hudryper
hudryper
12. 1. 2017 16:14

oprava : TRUMPUTIN

peter.
12. 1. 2017 16:20

Spoľahlivou cestou k strate popularity herca je jeho zaangažovanie sa v politike.Ako to najnovšie urobila Meryl Streep,ktorá skritizovala D.Trumpa.Reakcia na seba nenechala dlho čakať.
http://www.cum.sk/v/ddnJ/american-o-americkej-politike-a-meryl-streep

peter.
12. 1. 2017 16:51

hudryper napsal
ANTIKOKOTIKUM TRUPUTIN v tabletách,jež doporučuje 9 z desítí psychiatrů

hudryper:
Antikokotikum Trumputin sa nachádza vo veľkom množstve v našich lekárňach.Už trikrát bola znížená jeho cena a v súčasnosti ho ponúkajú v akcii.Nezaberá to,odbyt stagnuje.Je to pochopiteľné,lebo ani jeden kokot si antikokotikum nekúpi.Medzi kokotami totiž panuje obava,že ak ich niekto načape pri kúpe tohoto prevratného a revolučného lieku,môžu upadnúť do podozrenia,že sú kokoti.Preto navrhujem,vytvoriť špeciálne komisie už na úrovni okresov zložené z normálnych ľudí – občanov,ktoré by boli oprávnené napchať do kokotov-politikov antikokotikum nasilu.Pracovníkom mainstreamu,slniečkárskym mimovládkarom a nášmu prezidentovi ho treba podávať lopatou.Raz lopatou do huby,raz po hlave.

Béda
12. 1. 2017 16:53

http://www.hlavnespravy.sk/ako-zeman-mainstreamoveho-papagaja-vyskolil/883227

Prezident Miloš Zeman vystúpil na vlnách verejnoprávneho Českého rozhlasu. V rozhovore s Michalom Rozsypalom sa až nečakane často dostal do pozície údivu nad otázkami redaktora, ktorý napríklad trval na tom, že centrum proti dezinformáciám pri Ministerstve vnútra bude užitočným sprievodcom občana po zložitom svete…

peter.
12. 1. 2017 17:24

peter. napsal
Antikokotikum Trumputin

Áno!Je zrejmé,že treba viac antikokotík,s rôznymi indikáciami.Nie len „Trumputin“.

M.C.
12. 1. 2017 23:37

peter. napsal
hudryper:
Antikokotikum Trumputin sa nachádza vo veľkom množstve v našich lekárňach.Už trikrát bola znížená jeho cena a v súčasnosti ho ponúkajú v akcii.Nezaberá to,odbyt stagnuje.Je to pochopiteľné,lebo ani jeden kokot si antikokotikum nekúpi.Medzi kokotami totiž panuje obava,že ak ich niekto načape pri kúpe tohoto prevratného a revolučného lieku,môžu upadnúť do podozrenia,že sú kokoti.Preto navrhujem,vytvoriť špeciálne komisie už na úrovni okresov zložené z normálnych ľudí – občanov,ktoré by boli oprávnené napchať do kokotov-politikov antikokotikum nasilu.Pracovníkom mainstreamu,slniečkárskym mimovládkarom a nášmu prezidentovi ho treba podávať lopatou.Raz lopatou do huby,raz po hlave.

Sto bodov!!

Martin (už bez taky m)
13. 1. 2017 0:24