P. C. Roberts: Oficiální vládní verze příběhu o 11. září padla

Konference k vyčistění mozků od oficiální verze 11. září 2001 proběhne v Cooper Union v New Yorku 10. a 11. září.

Jestliže někteří z mých čtenářů – pokud jde o toto datum – mají stále ještě vymytý mozek, doporučuji jim účast na konferenci co nejvřeleji. Vstupenky jsou ještě k mání.

Války a kulturní konflikty, vyvolané americkou reakcí na události z 11. září, už po dobu patnácti let vytvářejí globální napětí. A navíc – další a další otázky o tom, jak se věci kolem 9/11 doopravdy sběhly – se derou na povrch. Do očí bijící nesoulad mezi oficiálně vyprávěným příběhem o 11. září bude na konferenci konfrontován s vědecky podloženými důkazy, shromážděnými hvězdnou sestavou expertů, kteří na konferenci vystoupí. Celkem bude předneseno 10 přednášek s pozorností upřenou i na oněch 28 nově se objevivších stránek původní vládní zprávy o 11. září, které byly až do nedávných dní utajovány.

Konference proběhne 10. a 11. září v době od 10 hodin dopoledne do půl sedmé večer v Cooper Union 7 East 7th Street, Manhattan
(7th St. and 3rd Avenue)

Program přednášek

1. den

  • Vstupní přednáška právního zástupce veřejného zájmu Panjela Sheenana o útoku na Pentagon.
  • Přednáška soudce Ferdinanda Imposinata, předsedy italského nejvyššího soudu, o zkušenostech se žalobami na spiklenecké zločiny se zvláštním zřetelem na operaci Gladio.
  • Přednáška Richarda Cage, zakladatele Sdružení architekti a inženýři za pravdu o 11. září, který pro prohlášení tohoto sdružení shromáždil podpisy 2600 profesionálů stavebních oborů.
  • Přednáška Lanoy Husebyho z univerzity Aljaška, který provede jedinečnou a přitom nezaujatou modelaci pádu budovy č. 7 Světového obchodního centra (WTC).
  • Přednáška analyzující vznik Islamského státu (IS) se vztahem k 28 donedávna utajovaným stránkám vládního prohlášení o 11. září, které veřejnosti odkryly oficiální podvody i nejpochybnější geopolitická spojenectví, jaká se kdy v průběhu posledních patnácti let sešla.
  • Přednáška o projektu Pravdivá akce 11. září, pojednávajícím o příštím modelu organizace národa.

2. den

  • Prezentace právních standardů a rozhodující důkazy
  • Právní problémy 11. září
  • Očekávané a plánované žádosti vyplývající ze zákona FOIA (zákon poskytující komukoliv žádat o přístup k záznamům federálních úřadů), odvolání a spory, možnosti budoucích soudních sporů s americkým státem.
  • Možnosti mezinárodního vyšetřování.

Další informace a vstupenky na www.911justiceinfocus.org

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

 

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
7. 9. 2016 18:28

Rád si prečítam všetky prednášky a závery prijaté na tej konferencii.No som skeptický v tom,že táto konferencia zmení niečo na oficiálnom postoji vlády USA k udalostiam 11.9.2001.Nemôžu sa priznať k tomu,že 15 rokov klamú národ a že pravými vinníkmi sú oni.Otriaslo by to právnymi základmi samotných USA.Aj ľudia,američania už majú dnes iné starosti a problémy ktoré musia riešiť.Takže niečo na tej konferencii odznie,trochu to doma aj vo svete zašumí….a vyšumí,Prídu iné horúcejšie témy a problémy.Podobne dopadne aj vyšetrovamie toho zostreleného eroplánu nad Donbasom.

peter.
7. 9. 2016 19:25

Tak toto je myslím tiež bomba:
https://cont.ws/post/365370

leho
leho
7. 9. 2016 23:08

Dovolil bych si připomenout citát Jana Wericha, že na světě je mnohem více lidí hloupých než těch chytrých. Populární konference pitomců a hlupáků nikdy nemůže změnit realitu, tj., že 9/11 spáchali džihádisti pod vedením nebožtíka Bin Ladena…

Sio
Sio
7. 9. 2016 23:43

leho napsal

Dovolil bych si připomenout citát Jana Wericha, že na světě je mnohem více lidí hloupých než těch chytrých. Populární konference pitomců a hlupáků nikdy nemůže změnit realitu, tj., že 9/11 spáchali džihádisti pod vedením nebožtíka Bin Ladena…

Proto se ve světě cítíte tak dobře …

Sio
Sio
7. 9. 2016 23:44

leho napsal

Dovolil bych si připomenout citát Jana Wericha, že na světě je mnohem více lidí hloupých než těch chytrých. Populární konference pitomců a hlupáků nikdy nemůže změnit realitu, tj., že 9/11 spáchali džihádisti pod vedením nebožtíka Bin Ladena…

Ale vážně, Američanů není ve světě většina, pokud byste to náhodou nevěděl.

Dana
Dana
7. 9. 2016 23:56

Tak uz vidim, jaky bude naval zajemcu na tu historickou konferenci. Sami znami vedci a vyzkumnici. Svetova elita, ktera se hned tak nevidi pohromade tam zarucene prednese naproste dukazy o demolici vezi v New Yorku. .Konecne odhaleni a pak samozvany italsky soudce Imposimato zahaji mezinarodni soud. A to vse za vybirane vstupne, nu, ‚pravda‘ neni zadarmo nikde.
Ja na vstupenku bohuzel nemam, jsem chuda emigrantka. I kdyz na cely weekend je sleva, tak ucast prijde na 35 dolaru plus dane z pridane hodnoty plus $1.69 pridavek. To bude asi pridavek za pouziti zachodku. Je to velka hala.

Bety
Bety
8. 9. 2016 15:08

Dano, vy chudáčku. Nedáte dohromady ani 35 dolarů plus 1,69 dolaru přídavku?
Kolik byste za to koupila hamburgerů? Dva, nebo dokonce tři?
Chápu, že si tedy musíte přivydělávat. Kolik vám platí za jeden příspěvek do nezávislých webů se ale asi od vás nedovíme, viďte.

orinoko
8. 9. 2016 21:41

Souhlasim se soudruhem leho. ANO, na svete je opravdu daleko vice blbu nez inteligentu. Ovsem to je presne onen AXIOM, na nemz stavi svoji existenci stat, ktery tuto cloveci segregaci tvrde uplatnuje i doma – USA.
Leho , Dana … vzdyt je to jedno. Svazaci kapounu. Mysleli jsme si , ze neco takoveho neexistuje. A ejhle – vsechno je mozne.
A ti kaposvazaci jsou stejne stari , jako ti nekdejsi, ale jeste blbejsi , nez jsme byli zvykli.
Zastydly a zazrany kapolues se neda vlastne lecit. Je to neco jako stigma.
Emericke stigma.