Proč zveřejňujete ódy na nejmasovějšího vraha všech dob?

Stalin, nejmasovější vrah všech dob. Nevím tedy, k čemu je to dobré na něj uveřejňovat ódy. V Německu, kdyby někdo publikoval podobné ódy na Hitlera, šel by bručet do šatlavy. V USA by sice nešel nikdo bručet, ale dostalo by se takovému individuu odsouzení, jak za ódy na Hitlera, tak na Stalina. A co v Česku?

Stanův komentář: Stalinovi současníci, včetně těch nekomunistických a antikomunistických, na něj „pěli ódy“. Současní „šiřitelé svobody, demokracie a lidských práv“ se můžou pominout, když tyto „ódy“ na OM zveřejníme, přičemž ty vagóny hnoje, které na něj po jeho smrti po Chruščovově vzoru nakydali jeho soudruzi, jsou podle nich přípustné a vhodné ke zveřejnění.  Ani Stalinovi „proradní pohrobci“ si však netroufli mluvit o sto milionech obětí stalinismu a tvrdit, že Stalin rozpoutal 2. světovou válku. Věděli, že by jim to neprošlo. Něco je v té naší „demokracii“ špatně.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Sio
Sio
7. 9. 2016 18:37

Jsem rád, že je leho na jedné lodi s Chruščovem, Brežněvem a dalšími partajními temnými strukturami v SSSR. Dává to na své místo jak leha, tak tyto „soudruhy“.

leho
leho
7. 9. 2016 19:07

Stan: Ani Stalinovi „proradní pohrobci“ si však netroufli mluvit o sto milionech obětí stalinismu a tvrdit, že Stalin rozpoutal 2. světovou válku Takže Černá kniha komunismu je pouhá propaganda? Pak stalinský Sovětský svaz nepodepsal pakt s Německem, nerozdělil si s Hitlerem Polsko. Žádné zákeřné přepadení Finska. Žádné zabrání pobaltských republik. Žádný vojenský pakt z 20. let s Německem rovněž nebyl podepsán. Tajná vojenská cvičení německých jednotek v Sovětském svazu, kdo to kdy slyšel, že ano. Kde ale pak vzal Hitler vycvičenou armádu pro jeho blitzkrieg, asi práce kapitána Kirka a jeho hvězdoletu Enterprise. Tohle jsou asi nějaká hollywoodská studia či… Číst vice »

Sio
Sio
7. 9. 2016 19:14

leho napsal Stan: Ani Stalinovi „proradní pohrobci“ si však netroufli mluvit o sto milionech obětí stalinismu a tvrdit, že Stalin rozpoutal 2. světovou válku Takže Černá kniha komunismu je pouhá propaganda? Pak stalinský Sovětský svaz nepodepsal pakt s Německem, nerozdělil si s Hitlerem Polsko. Žádné zákeřné přepadení Finska. Žádné zabrání pobaltských republik. Žádný vojenský pakt z 20. let s Německem rovněž nebyl podepsán. Tajná vojenská cvičení německých jednotek v Sovětském svazu, kdo to kdy slyšel, že ano. Kde ale pak vzal Hitler vycvičenou armádu pro jeho blitzkrieg, asi práce kapitána Kirka a jeho hvězdoletu Enterprise. Tohle jsou asi nějaká hollywoodská… Číst vice »

peter.
7. 9. 2016 19:36

https://www.youtube.com/watch?v=5cTmWRSmg0s
sú tam aj české titulky

leho
leho
7. 9. 2016 19:40

Sio napsal
Milý naivní leháčku. Samozřejmě, že je to všechno propaganda. To nevíte, nebo tu na nás hrajete blbého?

Dobře, tak mne tedy poučte. Co se vlastně dělo těsně před 2. světovou válkou? Bez Ribbentrop-Molotov smlouvy, bez sovětského přepadení Polska dne 17. září roku 1939, bez zabrání pobaltských republik, bez finské války, bez zločinu vyvraždění polského důstojnického sboru v Katyni, co se vůbec vlastně dělo? Víte, bez těhle všech událostí by v historii byla hodně velká černá díra. Poučte mne tedy, prosím pěkně…

fajt
7. 9. 2016 19:45

tak z lehovisty je sloupkař :-)

zajoch
7. 9. 2016 19:45

Ještě štěstí, že existují takoví znalci poměrů a historie SSSR, jako je zde vystupující značka leho. Zřejmě má prostudované sovětské archivy od počátku jeho existence a taktéž sovětskou historii, ovládá metody dokonalé analýzy a následné syntézy a na základě toho vynáší sebevědomé soudy. Kdyby ne jeho, byli bychom zde obalamuceni ruskou propagandou a naše mozky by tonuly ve tmě zkresleného pohledu na Stalina, který vedl SSSR k vítězství nad Hitlerem, což asi také byla jeho lumpárna, protože zbavit svět Hitlera nebylo žádoucí. Že ano, papoušku leho, papouškující žvásty našich poskoků Západu.

Sio
Sio
7. 9. 2016 19:55

leho napsal Dobře, tak mne tedy poučte. Co se vlastně dělo těsně před 2. světovou válkou? BezRibbentrop-Molotov smlouvy, bez sovětského přepadení Polska dne 17. září roku 1939, bez zabrání pobaltských republik, bez finské války, bez zločinu vyvraždění polského důstojnického sboru v Katyni, co se vůbec vlastně dělo? Víte, bez těhle všech událostí by v historii byla hodně velká černá díra. Poučte mne tedy, prosím pěkně… Proč bych se měl unavovat popíráním těch lží? Vás nepřesvědčím, vidím do vás skrznaskrz, ostatním (kromě Dany) je to jasné i bez mého vysvětlení. Běžte si zanotovat na ten ústav pro odhalování zločinů, kafe vám… Číst vice »

aram
aram
7. 9. 2016 20:06

Ale houby zajochu Stalin přece proti vůli svého lidu drze vyhnal mírumilovné německé armády z poloviny Evropy což byl vlastně pouze zastírací manévr, aby mohl napadnout Polsko a další evropské státy, které byly zrovna na začátku budování prosperity pod vedením vyspělého Německa.

Honza999
Honza999
7. 9. 2016 20:36

leho leho… Realita – to je to, že nebýt Stalina NEEXISTOVALA BY PRO TEBE REALITA ŽÁDNÁ. Nebyl bys. Tvoji rodiče by se totiž nepotkali a nemohli by tě zplodit. Měl bys být historii vděčný za to, že proběhla přesně tak jak proběhla, včetně toho Stalina, Hitlera a vůbec – všech dobrých i špatných lidí co zde kdy žili. Kdyby se tito lidé zachovali v minulosti jinak než jak se zachovali (a čím dále do minulosti, tím větší vliv na dnešní stav měli i ti „nespodnější v hierarachii“), svět by možná vypadal podobně jako dnes, ale s tím detailem, že by… Číst vice »

peter.
7. 9. 2016 20:58

Ale,ale vážení!Trochu empatie a pochopenia pre leha.On sa chudáčisko vybral kedysi do vysnívanej Ameriky a keď zistil,že jeho schopnosti tam nevyhovujú nikomu,že z neho nikdy nebude žiadny selfmademan a že naveky bude v tej Amerike len trieť „bídu s nouzí“,dal sa naliať do armády a odobral sa do Iráku vraždiť nevinných ľudí za mrzký groš.No a dnes,aby si trošku očistil svoje zasvinené svedomie,tak sám seba presviedča,že konal v záujme dobra a že všetko,čo Amerika robí je správne a pre celý svet prospešné.A keď povedala tiež „Američanka“ Maruška Korbelová,že zabiť pol milióna iráckých detí pre záujmy Ameriky je OK,tak lehovi otrnulo… Číst vice »

Dana
Dana
8. 9. 2016 0:39

Propagandu proti Rusku my cesti emigranti delat nemusime, protoze spatnou povest ve svete si delaji zejmena sami Rusove. Pominu li ty tisice nevychovancu, co se v posledni dobe hrnou do USA, tak si staci precist historicke texty z obdobi Stalina, ktere napsali zasveceni Rusove. Zajimave jsou knihy od Stalinovy dcery Svetlany, ktera se podrobne vyjadrovala o jejim detstvi s otcem diktatorem.. Videla, jak Stalin narizuje vrazdy, poznala jeho krutost. A to ona jeste byla, (zemrela v roce 2011, ), dost komunisticky tolerantni. Tak tato v SSSR oslavovana Svetlana Allilujeva zdrhla ze Sovetskeho Svazu pri prvni prilezitosti, kdyz se dostala do… Číst vice »

Béda
8. 9. 2016 4:30

Dana, Máte na mysli tuto Svetlanu Allilujevu? Osobu, která neustále střídala partnery (kdoví co se stalo s jejími dětmi – česká wikina o nich blíže nepojednává), střídala církve, střídala vlasti, mluvila plynule francouzsky, německy a anglicky – asi navštěvovala nějakou výběrovou sovětskou školu, byla členkou KSSS, v roce 1984 se vrátila do Sovětského svazu, ale po necelých dvou letech se po neshodách s příbuznými vrátila do Spojených států a nakonec odmítala mluvit rusky? Kdoví čím se tato osoba v západních zemích živila? Snad ne pouze pomlouváním svého otce? Soudil bych, že nejpozoruhodnější na ní byl její původ. Bez něj a… Číst vice »

Béda
8. 9. 2016 4:40

leho, k paktu Molotov – Ribbentrop zde již byly četné diskuse a vy jste jich byl účasten. Takže zajisté víte o západní politice Appeasementu, bez které by nebylo německé militarizace a expenzivnosti. Zajisté víte o podpoře západních institucí (finančních i hospodářských) 3. říši, srůstání západního a německého kapitálu orientovaného na oblast vojenství a související obory, zajisté víte o Mnichovu, kde Západ zradil Československo – bez kterého by téměř s jistpotou nedošlo k další německé expanzi. Zajisté víte o politice signatářů Mnichova poté co 3. říše porušila Mnichov a zabrala zbytek českých zemí, vyhlásila Protektorát – to všechno byla „zelená“ (pobídka)… Číst vice »

Béda
8. 9. 2016 4:50

K“Černé knize komunismu“: (kdoví jestli již byla analogicky sepsána „Černá kniha kapitalismu“?

Včera jsem vám dával odkazy na demografický vývoj v SSSR ( http://novysmer.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1047:zloiny-stalinskych-komunistov&catid=39:historie&Itemid=50) a v Číně ( http://novysmer.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1047:zloiny-stalinskych-komunistov&catid=39:historie&Itemid=50 ), které vypovídají o tom, že údaje „Černé knihy komunismu“ plavou. Není přece možné aby v době údajného masového vyhlazování obyvatel počet obyvatel dané země prudce přibýval.

Béda
8. 9. 2016 4:54

ÚSTR-k nemůže být v oblasti historie pro člověka snažícího se dopídit skutečného vývoje žádná autorita. Je to účelově zřízená politická instituce jejimž hlavním posláním je účelové přepsání dějin. V podstatě je to ideologický (propagandistický) ústav, mlžící nehodící se fakta a prezentující pouze žádané a politicky očekávaná fakta. To není politicky nezávislá výzkumná instituce (bádající systémem „padni komu padni“).

fra
fra
8. 9. 2016 6:24

Leho: Jistě že Černá kniha komunismu obsahuje fakta v tom, že uvádí události které se nepopíratelně staly, ale každou událost i tu včerejší můžete vyložit nejméně dvěma naprosto protichůdnými názory což se v reálném světě běžně děje. Dopídit se pravdy je prakticky nemožné, ale je možné se pokusit posoudit tyto události v kontextu doby jejich vzniku a souvislostí které k danému jednání asi vedly. Takže jen krátce: 1) SSSR podepsal pakt s Německem až po naprosto neúspěšném jednání s Francií a Velkou Britanií, čímž zůstal zcela osamocen a na válku s Německem nepřipraven. Každé oddálení neodvratitelného konfliktu bylo pro něj… Číst vice »

Nerevar
Nerevar
8. 9. 2016 9:05

Béda napsal
kdoví jestli již byla analogicky sepsána „Černá kniha kapitalismu“?

Údajně ano, bližší podrobnosti neznám.

http://pravdaaloz.sk/wp-content/uploads/cerna-kniha-kapitalismu.pdf

fra
fra
8. 9. 2016 9:18

Bédo: Černá kniha kapitalismu existuje i když autor je zřejmě neznámý a je ke stažení na serveru „uložto“.

peter.
8. 9. 2016 9:20

Dana napsal
Tak tato v SSSR oslavovana Svetlana Allilujeva zdrhla ze Sovetskeho Svazu pri prvni prilezitosti, kdyz se dostala do Indie.

Niečo som si o tomto Stalinovom „nepodarku“prečítal a zistil som,že jediné čím sa táto ženská vyznamenala je to,že za celý svoj život mala v sebe viac vtákov,ako som ja zjedol rohlíkov.

Bety
Bety
8. 9. 2016 14:22

Proč se o Stalina zajímáme? Protože stalinská doba vyzdvihla Rusko z feudální zaostalé mocnosti v silný a soběstačný stát s nepopiratelnými vědeckými úspěchy.
Jak a proč se to Rusku povedlo je bezesporu zajímavé a mohlo by to být v mnoha směrech i inspirující.
Vaše kýble špíny vylité na Stalina mají v prvé řadě za úkol zapatlat splašky celé toto období. A snažili byste se o totéž, i kdyby na Stalinově místě byl hotový světec.