P. C. Roberts: Realita si došlápla i na Fauciho a Walenskou

Fauci a Walenská zaostávají za experty dobré dva roky, ale i oni dnes přiznávají, že hospitalizace lidí očkovaných proti Covidu stále roste a že vakcína ztrácí časem svoji účinnost.

A jaký je jejich recept na selhávající vakcínu? Ještě víc vakcíny. NIH (Národní ústv zdraví) a CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí), společně se svými potrhlými guvernéry si buď ještě nevšimli (či nejsou ochotni si přiznat), že kovidová vakcína s sebou nese vážné vedlejší následky a že ničí vrozený lidský imunitní systém, což činí lidi náchylnější jak k přijetí viru Covidu, tak jakéhokoli jiného viru a chorob.

Všechny důkazy, dodneška zaznamenané, svědčí o jednom: onemocnění a úmrtí na Covid stoupají společně s tím, jak stoupá vakcinace. A když tedy třetí injekce zhorší situaci ještě víc, vyřeší ji injekce čtvrtá.

Fauci a Walenská by si měli udělat výlet do Izraele, Gibraltaru, Islandu a jiných vysoce proočkovaných míst a měli by se tam porozhlédnout po nemocnicích, přeplněných lidmi, kteří se nechali očkovat. Stejný obraz by konečně zhlédli i při návštěvě nemocnic amerických.

Na vakcínové vemeno je přisáto tak velké množství zdravotnických pracovníků, politiků a médií (tržby americké firmy Pfizer vzrostly díky vakcíně o 134 % proti tržbám stejného období loni- pozn. překl.), že se považuje za nevyhnutelné nechat podvod dál běžet. Zabíjet a mrzačit lidi dál se všem těm přisátým na vemenu jeví prostě výhodnější, než se přiznat k tomu, že neměli pravdu. (ZDE)

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

5 15 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
29 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
29. 11. 2021 11:21

Tohle přeložil Man? Dost hrůza. Walensky je ženská. /A když jsem odklepl ženská s diakritikou, tak do textu naskocilo slovo masturbace. Umělá inteligence je cool. A to se vyplatí./
A ta ženská Walensky není žádný babochlap ani genderově nový typ.

Bety
Bety
29. 11. 2021 12:42

Plně očkovaný Zeman v plastové krychli při jmenování premiéra.
Moravec a předseda lékařské komory diskutovali o tom, zda není na čase odebrat lékařské oprávnění lékařům, kteří vystupují proti vakcinaci.
Zeman, který se prý nakazil covidem, je pro povinné očkování něčím, co jeho samotného neuchránilo od nakažení.
Už odchází delta, nastupuje omicron a vakcinace proti původnímu kmeni jede dál na plné pecky.
Kam se člověk podívá, všude jsou radní z Kocourkova.

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
29. 11. 2021 12:52

To mi prostě nedá. Hot Moravec má píchání jaxi v genetické mnohavektorové výbavě. Do ramene jehlu, do cizí kakaovky vlastního napínáka, do vlastní pak vyšší formu Pfizera. /Jestlipak řádně desinfikují?/
Já tě opíchám, ani to nebolelo.
Už od pohledu zjevná zrůda Moravec je opravdu povedený lidský kousek. Pysky, jako když někomu vyfukoval trubku půl roku, co můžete od takové vyhulené hlavy chtít?

mutace.jpg
Bety
Bety
Reply to  orinoko
29. 11. 2021 16:11

Bude vůbec ta abeceda stačit??

idiotronic
idiotronic
Reply to  Bety
30. 11. 2021 3:41

Ctěná Bety, virus byl poprvé zaregistrován ve Wu-chanu a je tedy na místě využít znaky čínské abecedy. Minimální vzdělání znamená ovládnout 5000 znaků. Zatím jsem zvládl jen dva znaky : střed, (průměr) a
máma ( a pak mi vyhořela část knihovny – škoda, v učebnici byly i anekdoty).

Bety
Bety
Reply to  idiotronic
30. 11. 2021 8:40

Knih je vždycky škoda, lituji vaší ztráty. Ale jelikož to do toho Wu-chanu dotáhli z USA, víc by sedělo pojmenování podle amerických států – je jich přece jen víc, než písmen v abecedě.

Irena
29. 11. 2021 12:48

Vzhledem k narůstajícímu tlaku ze strany NATO jak na Rusko, tak i na Čínu je zde zajímavá reakce, která o mnohém vypovídá a mnohé vzkazuje:

Čínský ministr obrany: „S ohledem na bezhlavá opatření určená k našemu omezování a vyvíjení tlaku na nás ze strany USA, se Čína a Rusko společně semknuly ve velikou horu. Naše přátelství je neochvějné. Spolu jsme čelily hegemonii ze strany USA a vystupujeme proti falešnému demokratickému režimu USA a falešnému multikulturalismu, a také proti novým projevům studené války. Naše vzájemné vztahy jsou lepší než spojenecké.“ Noviny Rudá hvězda ze dne 24. listopadu 2021
15:15
https://www.youtube.com/watch?v=vnpHjyHSWsU

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
29. 11. 2021 13:19

Má se sejít někdy kolem 10.12. matiné na téma – DEMOgracie pod vedením USA. Někde. Rusko a Čína a další spousta rebelů nejsou pozváni. Bidet ujistil čínského šéfa politikou jedné Číny, ale na KOLOkvium už pozval Tchajwan. Je dobře, že TAM nepojede Putin, S odhalenou tváří by vypadal jako hacker. Kolokvium zafáčovaných sádrových hlav západních a jim podobných gumáků bude jistě plodné a pohledné zároveň. Čína by měla vydržet po vzoru Ruska. Trpělivost Růže pro Algernon přináší. V Turecku probíhá těžká finanční krize a všichni vespolek tam mají nějakého oMakrona na dlabajovi. Jde o žrádlo a živobytí. Všechna čest stranou.… Číst vice »

Irena
Reply to  orinoko
29. 11. 2021 14:34

Jen se odhaduje, jak velký bude nový Ruský zábor.

Až k Aši? :-)

Alva
Alva
Reply to  Irena
29. 11. 2021 16:30

Kéž by.

Irena
Reply to  Irena
29. 11. 2021 17:09

Další podobná zpráva: Velvyslanci Ruska a Číny odmítli ideu Summitu za demokracii pod záštitou USA. Washington, 27. listopadu. A udělali to ve „společném“ !!! článku (což je neobvyklé) v novinách National Interest. „Tento očividný produkt z doby studené války formováním nových „dělicích čar“. vyvolá ideologickou konfrontaci a rozkol ve světě Taková tendence je v rozporu s rozvojem současného světa. Zamezit formování globální polycentrické architektury již není možné, ale může to tento objektivní proces ztížit. Čína a Rusko tento krok kategoricky odmítají,“ uvádí se v publikaci. Hlavy ruského a čínského diplomatického zastoupení ve Washingtonu také vyzvaly ostatní státy „aby se soustředily na to vést dobře své… Číst vice »

orinoko
orinoko
29. 11. 2021 13:44

Ještě větší debil než jsme mysleli: “ Zeman: Uvažujme o povinném očkování proti covidu. Zdá se to jako jediná cesta z krize.“ A co když není? Co budeš žvanit potom Platfus Ovarove? Pokud toto jsou jeho vlastní slova opravdu, tak už může vypadnout. Mezi ním a NATO komunistou Pavlem není žádný rozdíl. Tohle vypadne z držky androida, který byl dvakrát opíchán, dostal prvního boostra, aby konečně mohl chytnout také svého covida. Neslučitelnost různých částí vlastního plku s realitou jeho osobního života už jde zcela mimo něj. Blábolí, co sér@š na tácku přinese. Měl by se uzákonit limitní věk pro výkon… Číst vice »

peter.
29. 11. 2021 13:54

„Pandemii lze zvládnout pouze prostřednictvím povinného očkování “ ! Povedal p.prezident Zeman. Zvláštny názor od človeka,ktorý aj napriek trom dávkam „vakcíny“ je pozitívne testovaný na vírus SC-2 a musí úradovať spoza plexiskla !
Jeho právni poradcovia by ho mali oboznámiť s právnym aspektom zavedenia povinného(čítaj núteného) očkovania experimentálnymi pseudovakcínami ktoré sú ešte stále predmetom klinických skúšok.

Alva
Alva
29. 11. 2021 16:44

Řekněte mi někdo, že je to vtip, který jsem nepochopikla.

Boji velí generál. Příští německá vláda vytáhne v boji s covidem nové esohttps://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-stredni-evropa-nova-nemecka-koalice-postavi-do-cela-boje-s-covidem-generala-182098#utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Šestapadesátiletý Breuer stojí v čele velitelství „územních úkolů“ Bundeswehru, které odpovídá za domácí operace ozbrojených sil. Jde například o pomoc při zvládání následků živelních pohrom. V této roli Breuer v posledních měsících řídil vojenskou pomoc při zvládání pandemie koronaviru. V minulosti velel německým vojákům v jednotkách KFOR v Kosovu a působil také při NATO v Bruselu či v Afghánistánu.

Tak v Kosovu, u NATO a v Afghanistánu – samé vvyhrané „bitvy“. To už jsme za vodou, virus si může začít balit fidlátka.
Co jsme (Evropa) komu udělali?

zajoch
29. 11. 2021 20:02

Nepřipadá vám, že Zeman dostal něco co změnilo jeho myšlení? Delší dobu se dá číst, že pseudovakcíny na covid posouvají lidem psychiku a tím i myšlení. Nebo mu podstrčili dříve nějakou „specialitu“ ještě před naočkováním. Místy mi připadá, že se mu zatemnil rozum. Nechápu, proč na něj nepřátelé české spolenosti tak útočí, když je s nimi často zajedno.

Bety
Bety
Reply to  zajoch
29. 11. 2021 20:20

Na rozdíl od jiných našich lídrů možná nevyfasoval placebo.

Alva
Alva
29. 11. 2021 20:40

https://www.pokec24.cz/nezarazene/mutace-omicron-globalisticka-autoritarska-prirucka-svlecena-do-naha/ Mediální hysterie kolem mutace Omikron je čistá fikce. Nejde o nic jiného než o orwellovskou operaci psychologického terorismu z roku 1984, která byla zkonstruována s cílem udržet obyvatelstvo světa v otroctví a poslušnosti, zatímco teroristické vlády provádějí své programy globální depopulace. Genialita tohoto vyprávění spočívá v tom, že nevyžaduje žádné důkazy. Protože nikdo nemůže mutaci skutečně vidět. A protože nikde na světě neexistují žádné izolované vzorky virů, které by se daly potvrdit laboratorními testy – koordinovaná kampaň masové mediální hysterie jednoduše implantuje do lidského vědomí iluzi varianty omikron, doprovázenou extrémním strachem. **** Ale nějak s tím neladí Předpověď č. 3: Ačkoli byla varianta omikcon zatím zjištěna pouze… Číst vice »

Alva
Alva
29. 11. 2021 23:47

Něco nového: https://www.topcz.net/osm-aktualnich-trendu-operace-coronavirus-k-listopadu-2021/ COVID Trend č. 5: Frontman NWO Bill Gates varuje před neštovicemi Eugenik, počítačový maniak, vůdce COVID scamdemic a frontman NWO Bill Gates se opět objevil na titulních stranách novin, tentokrát s tvrzením, že lidstvo musí trénovat bakteriální hry, aby se připravilo na obnovení takových věcí, jako jsou… neštovice? Počkat, nebyly náhodou vymýceny už před 100 lety? No, zřejmě ne, a s Gatesem a jeho přáteli si můžete být jisti, že se dost možná znovu objeví (samozřejmě poté, co budou řádně a vhodně simulovány). Na webových stránkách společnosti SIGA, která vyrábí farmaceutický lék na neštovice s názvem TPOXX… Číst vice »

idiotronic
idiotronic
Reply to  Alva
30. 11. 2021 13:28

Černé neštovice jsou oficiálně vymýceny od 8.5. 1980. Od té doby jsou ,,jen ve dvou laboratořích na světě“. Ale jestli si chcete zničit náladu, přečtěte si wikipedické heslo celé.

Alva
Alva
Reply to  idiotronic
30. 11. 2021 14:36

Už jsem ho kdysi četla, jen jsem si nepamatovala datum a domnívala se, že byly vymýceny už někdy v 60. létech.

A mimochodem, na náhodný únik smrtelně nebezpečných nemocí z přísně zabezpečených laboratoří zrovna nevěřím. Tedy ani na SARS-CoV-2.
Například peníze z bank taky nikam neunikají „náhodou“, ale vždycky úmyslem. :-)))

Irena
30. 11. 2021 12:49

Možná to pro někoho nebude nové, ale já to ještě s titulky neviděla, je to konference německých patologů o důsledcích očkování proti koronaviru. Jen připomínám, že pitvy jsou kupodivu při aplikaci těchto stále ještě experimentálních „vakcín“ maximálně omezovány či přímo zakazovány. Jediný možný závěr je, že zřejmě nemáme vidět, co provádějí s organismem.
Konference patologů a lékařů Reutlingen 1
https://rumble.com/votjqn-konference-patologu-a-lekaru-reutlingen-1.html

Irena
30. 11. 2021 14:23

https://otevrisvoumysl.cz/nehorazne-chovani-ceskeho-lekare-a-sestry-k-pacientce/

Tak to je tedy síla… Zajímalo by mne, co na to orgány činné v trestním řízení!

Alva
Alva
Reply to  Irena
30. 11. 2021 14:57

To tedy je! Samozřejmě že lékaři i sestry toho už taky musí mít dost, ale částečně si k tomu dnešnímu stavu taky trochu sami přispěli. Oni jako odborníci a tím víc jako praktici a ne úzce specializovaní v jednom oboru, první neměli přistoupit na to strašení, na omezování péče, na ordinování po telefonu. Rozumím tomu, že i lékaři jsou lidé s emocemi, tedy i obavami o svůj život a zdraví, ale po dvou létech „pandémie“ by jim jejich vzdělání už dávno mělo napovědět, že situace není taková, jak nám předvádějí politici. A zatímco v „mírových dobách“ přímo nutí zdravé lidi… Číst vice »

Aleš
Aleš
Reply to  Irena
30. 11. 2021 16:19

Myslíte orgány nečinné v trestním řízení? Na ty už můžeme zapomenout. Z odchovanců ministerstva Pravdy (a lásky) se nám stávají SS oddíly s Herr Fuhrerem Rakušanem v čele. Před měsícem jsem byl podroben péči kovidové mafie v nemocnici Šumperk. Škoda, že nemám přístroj, kterým bych natočil jejich chování, které bylo v podstatě výzvou ke genocidě. Vyhlásili nám válku, Zeman to jen suše zpoza kukaně oznámil. Jako jejich maskot. Kudy chodil, tudy krad, LIBERÁLNÍ DEMOKRAT. Co je to liberální demokracie?
Nenávist vůči Slovanům?!

Gatta
Gatta
Reply to  Aleš
1. 12. 2021 6:20

Co to je “ …anonymně vystupující skupina bojující s dezinformacemi …“ ??? To je nějaká skupina špičkových expertů , nebo samozvaná parta uzurpující si nepatřičná práva ??? Dalo by se jejich postavení nějak pràvně definovat? Jistě – „aktivisté“. A dal by se nějak pràvně definovat pojem „aktivista“ ?? Jeho práva, povinnosti, hranice působení, jeho odpovědnost a jeho legitimitu ? To by mohla jednoho krásného dne ty jimi vybrané „dezinformátory“ i trestat, nebo přímo i fyzicky likvidovat ? Na všechno co chcete dělat musíte mít školy, zkoúsky, roky praxe, výběrové řízení … aktivista nemusí nic – jen sàm sebe drze ustanovil… Číst vice »

orinoko
orinoko
30. 11. 2021 19:43

HOT BREAK NEWS!! Manufaktura Pfajzr přišla s vítězným oznámením, že už má blokátor na Omikron corona covid. A jde o převelikou změnu. Patrně v tom sehrává roli velmi negativní vnímání nekonečného opíchávání. Nová vakcina /sic/ bude mít per orální vstup do lidského organizmu a stane se univerzálním prostředkem ochrany a záchrany. Žádný fejk, můžu dodat odkaz. Proč tedy kvaltovat s pícháním, když felčarská hostie už je na obzoru. Jen tak mimochodem, velmi by mě osobně zajímalo, jestli dcera té haličské směsky se sloníma ušima, je řádně opíchaná. Před časem nemusela, prý měla těžké přirozené pancíře. Ale věřte tomu dneska, když… Číst vice »