P. C. Roberts: Řekni, kde ty kytky jsou

Kde jsou ty kytky dnes? San Francisco, město které jsem znal, je zničeno. Tam , kde kdysi zářily květy, je dnes špína, zaplavující ulice až po jejich okraje. Exkrementy, injekční jehly, zločin. Otcové města, spolek bělošských liberálů a sexuálních zvrhlíků, zde zlegalizoval krádeže, páchané černochy, až do výše 950 dolarů na osobu. Je to prý forma odškodného. Takže příslušníci ochranek, manažeři a majitelé obchodů bezmocně přihlížejí, jak jim bandy odnášejí z regálů vše, co unesou.. A není tedy divu, že mnozí z majitelů těchto obchodů raději spustili rolety, než aby přihlíželi tomu, jak se jejich obchody proměnily v distribuční centra.

Rabování se dnes přes zátoku rozšířilo až do čtvrti Walnut Creek. Když jsem byl studentem univerzity v Berkeley, byl Walnut Creek obytnou oblastí vyšší střední třídy. Dnes zde bandy rabujících, čítající až 90 členů, napadnou obchod a vyčistí jej do poslední jeho položky. (ZDE a ZDE)

A co udělají příště? Příště napadnou hotel a vyrabují všechny jeho pokoje i s majetkem hostů, jak se např. v osmdesátých letech stalo v jednom z hotelů na pláži Copacabána v Rio de Janeiru. Stejná událost může v nejbližší budoucnosti potkat i nás. Vždyť Demokraté už dnes umožňují rabování a vypalování obchodních center ve městech, která ovládají, a svědectví o tom vám rádi poskytnou obyvatelé New Yorku, Chicaga. Minneapolisu, Seattlu, Portlandu i Atlanty.

Demokraté a další hlupáci tvrdí, že nejde o nic jiného, než o proces odškodnění či kompenzace v procesu tzv. multikulturalismu, jenž předpokládá privilegia pro osoby černé pleti. Osoba pleti bílé, která cosi ukradne v krámu, je trestně stíhána, a to i když hodnota zboží, které ukradla, zdaleka nedosahuje částky 950 dolarů, do které může v San Franciscu beztrestně krást zloděj barvy jiné.

Multikulturalismus vyžaduje opačnou diskriminaci, to je diskriminaci v neprospěch bílých, i pokud jde o přijímání studentů na univerzity, lidí do zaměstnání či možnosti jejich kariérního postupu v něm. Běloši též ztrácejí právo na sebeobranu. Jestliže černoch napadne bělocha, jde o napadení, avšak jestliže běloch napadne černocha, jde o rasizmus a zločin z nenávisti. A stejná obvinění míří proti bílým, když se pokoušejí prosadit právo či chránit svůj majetek.

Multikulturalismus si též žádá zrušení vzdělanostních a výchovných standardů v požadavcích při přijímání žáků do škol či v požadavcích při přechodech na vyšší stupně vzdělávání. A to s tím výsledkem, že všechny tyto standardy byly sníženy, a tzv. kmenové střední školy prvního stupně byly zrušeny, protože jejich standardy byly příliš „výlučné“. Takže dnes se kmenová škola už v ničem neliší od jakékoli školy jiné.

Multikulturalismus si též vyžádal přepsání americké historie a vyžádal si i destrukci společenské jednoty a soudržnosti. Proces asimilace a přizpůsobování byl utnut a požadavek národní jednoty ustoupil požadavkům Babylonské věže. Americký lid už neexistuje. A Babylonská věž není samozřejmě vlast.

Multikulturalismus se zkrátka prokázal být destruktivní silou. V ničem neobohacuje kulturu, ale ničí ji. Americké hodnoty už neexistují, a jak univerzity, tak média, čili instituce totálně závislé na svobodném vyjadřování a otevřené diskuzi, už oba tyto požadavky zavrhly a degenerovaly do propagačních orgánů, podporujících oficiální narativy, tak jak tomu bylo ve stalinistickém Rusku a nacistickém Německu.

V průběhu svého života jsem pozoroval pomalou, ale zato vytrvalou destrukci Spojených států. Má vlast nebyla nikdy dokonalá, ale měla ústavu, která chránila občanské svobody, a měla občany, kteří měli morální vlákno.

Kde jsou tyto věci dnes?

Překlad: Lubomír Man

5 12 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
idiotronic
idiotronic
13. 12. 2021 9:20

Na webu POKEC.24.cz je v pravém sloupci bezpočet odkazů na videa, jedno z nich je 50 let staré a vystupuje v něm Cassius Clay (Muhammad Ali). Video je opatřeno českými titulky. Po padesáti letech je hotovo.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
13. 12. 2021 9:29
Hudryperman
Hudryperman
14. 12. 2021 14:01

Vážení čtenáři OM .Stan má po úspěšné operaci a nyní už musí jen vydržet bolesti,až to všechno příjde k sobě.Všimnul jsem si,že po mé zprávě o Stanově úrazu jste přerušili diskusi, To není třeba,systém pracuje i bez Stanova dohledu.Akorát bude pauza se zveřejňováním nových článků do té doby,než se Stan vrátí z nemocnice.

Alva
Alva
Reply to  Hudryperman
15. 12. 2021 17:48

Vypadá to, že jsi s ním v kontaktu. Vyřiď mu pozdravy a přání rychlého uzdravení bez velkých poúrazových komplikací.

Gatta
Gatta
14. 12. 2021 17:28

Dříve se snažili přistěhovalci začlenit do „ametického snu“.
Patrně až zžjistili, že opravdu není a nikdy nebude pro všechny, tak v něj přestali věřit.
Už Černí panteří …
 
Obrázek miss Black America z r. 1968.
comment image

A ještě jednu scénu k tématu z jednoko kultovního filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=T_17vRAsbOs

Last edited 6 měsíců před by Gatta
Gatta
Gatta
Reply to  Gatta
15. 12. 2021 14:11

PS – jinak řečeno …

Pocit sounáležitosti a vlastní identity je pro lidi zásadni.
Proto nemůzeme- li se zařadit mezi „dobré“ tak se mnozí dobrovolně zařadí mezi „špatné“.
Jak zpívá Žalman “ …když nás v nebi vechtěj, možnà v pekle s nás zastanou …“
Nakonec to je i v českých pohádkách, kde lid u čertů hledá spravedlnost. Vatikán u toho musí skřípat zuby.

Ajak praví sraré Římské přísloví: „Kde neni rovnosti – tam neni přátelství“.

Last edited 6 měsíců před by Gatta
PPK
PPK
14. 12. 2021 23:56

Bilance doby covidismu Aby podvodné divadlo tzv. pandemie covidismu nadnárodních bank a pharma-firem skončilo, musela by být splněna alespoň jedna z těchto podmínek: Nesměli by se k této kampani propůjčit politici, manažeři pojišťoven a novináři spolu s tzv. „uměleckou“ a intelektuálskou frontou a střední podnikatelskou třídou. Proto především, nesměli by se k té kampani propůjčit zejména doktoři a policajti. A ovšem nakonec – nesměli by být občané tak hloupí, aby tomu všemu uvěřili a proti svému zájmu na tom všem aktivně spolupracovali. Přitom je logické, že jen policajti a občané poslouchají něčí rozkazy a příkazy. Ti všichni ostatní v tom… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
15. 12. 2021 8:13

Re – PPK

Uź dlouho se kriticky vyjsdřujete ke střední třídě. Podobně i Jan Keller.

Tak jen jednu osobní věc – vše prosím berte v dobrém.
Osobně mi nepřipadáte ani jako „socka“, ani jako v penězích se topící rentiér, ale právě jako ta střední třída.

PPK
PPK
Reply to  Gatta
15. 12. 2021 12:07

Podle mého názoru je v životě užitečné, když člověk projde více profesemi s různým společenským statusem. Nejen mu to poskytne mnoho lidských a sociálních zážitků, ale i zkušeností s kvalitou vlastního charakteru a způsobem smýšlení druhých ve stejných situacích. Podle mne nezáleží na tom, zda právě máme na sobě montérky, bílý plášť anebo drahý oblek manažera, pakliže si přitom zachováme slušnost vůči druhým a poctivost v činech a v mezilidských vztazích. Já jsem si tím vším prošel a proto se domnívám, že nyní ve stáří už mám právo být kritickým k chování lidí v jakékoliv sociální třídě, poněvadž o každé… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
15. 12. 2021 12:51

Re PPK

Děkuji za odpověď – výborně napsané.

Myslím, že to vidíme stejně a stejně jsme si prošli několika statusy. Člověk tak získa potom životní základnu, znalost různe reality i třeba představu, jak rozhoduji ti božští.

Jen jedno – člověk také získá znalost o možnostech a omezeních jeednotlivých statusů, které může těžko překonat. Tedy chtít to, aby se střední třída nechovala jako střední třída.
Všem statusům jde o normální „darwinovské přežití“.

Konkrétní jednáni je opravdu ale o charakteru každého jednotlivce.

PPK
PPK
Reply to  Gatta
15. 12. 2021 16:23

Vážený Gatto, děkuji za odpověď a ještě pár slov doplním: Myslím si, že je v pořádku, když se střední sociální třída společensky chová a uplatňuje přiměřeně svému statusu. Pouze … mám problém přijmout názor, že o stejně snaživé „darwinovské přežití“ jde i mladým potomkům elit, kteří mají velké majetkově vlastnické zázemí, jež po svých předcích jednoho dne bezpracně převezmou. Jenže, obecně posuzováno (a rozhodně to nemyslím na Vás osobně), další a mnohem podstatnější problémy „středňáků“ vidím ještě i jinde a to zejména v otázkách, k nimž mne nepřímo popudil zejména poslední čtvrteční manipulativní pořad Jílkové v čt: Kdo vždy přesně… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
15. 12. 2021 19:38

Re PPK Odpovím od konce. U nas v rodině jsme s ženou udržovali vždy kritický až rebelský duch – přesto školy udělaly z dětí takřka sluníčkáře. Dnes jako dospělé a už vícenásobné rodiče je to přechází. Ale stále nechtějí slyšet ani vidět někde nějaké ( jakékoliv) problémy. A to platí dnes u spousty lidí – tak vnímám dobu. *** Těžko odporovat popsaným nešvarům střední třídy. Jak už jsme to dříve probírali – ten pojem je velmi různorodý. Od vesnického pokrývače po vysoko postaveného soudce, od tvrdě pracujícího malého podnikatele v cukrárně po nějakého neužitečného úředního příživníka … Z toho potom… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Gatta
15. 12. 2021 23:25

Re Gatta: Dík za upřímnou odpověď. K tomu už není co dál psát. Ano máte pravdu, je to tak. Jaké děti si každý vychová, takovou bude mít i on sám na stáří budoucnost. Jen na jedno by ty naše děti zapomínat neměly. Stáří je i jejich budoucností. Pokud se ho dožijí.

g.hrosik
g.hrosik
15. 12. 2021 5:38

To, že čínská Maova kulturní revoluce bude jednou reanimována zrovna v Americe mě nenapadlo ani ve snu – ale ta podobnost je zarážející…

peter.
15. 12. 2021 10:08

Mimo tému !
Má niekto z diskutérov skúsenosť s týmto ? Na Slovensku to zatiaľ nemáme.
https://www.infovojna.sk/article/video-na-trh-prichadza-rusky-retazec-s-extremne-nizkymi-cenami-ktory-moze-odstavit-lidl-kaufland-tesco-aj-billu

orinoko
orinoko
Reply to  peter.
15. 12. 2021 10:24