P. C. Roberts: Revoluce čpí krví – nečinnost taktéž

Graeme MacQueena, kanadského univerzitního profesora, udivuje neschopnost levice uplatnit při posuzování práce Warrenovy komise (zkoumala okolnosti vraždy Kennedyho), či při posuzování práce komise o 11. září jakékoli náznaky představivosti. K čemuž lze ovšem dodat, že zato existuje dost lidí i publikací, posuzovaných jako levicové, které se prokazují být aktivními agenty ve službách spikleneckého státu v boji proti pravdivému disentu.

Spojené státy už žádnou levici nemají, nemá ji ani Evropa – a ze všech zemí nejmíň ji má Řecko, jehož „levice“ dala souhlas k tomu, aby věřitelé Řecka mohli kořistit a vysávat řecké občany a veřejný majetek řeckého státu ve prospěch jednoho procenta. Britská Labour Party je stejně pravicová jako konzervativci, a francouzská Socialistická strana je pravicovější a ochotnější žít v americkém chomoutu, než byl generál Charles DeGaulle.

V Německu udělali voliči svoji kancléřkou americkou loutku, která reprezentuje Washington – a nikoliv německý lid. A tato kancléřka bude v této své reprezentaci Washingtonu pokračovat, i když to bude znamenat válku s Ruskem.

Levice, kdysi síla pokoušející se činit vlády aspoň z částí zodpovědnými, splynula s americkým impériem. A americká „levice“ se přimkla k vojensko-bezpečnostnímu komplexu USA a tím též k vyhlídce na uložení šest stop pod zem při srážce s Ruskem. To připojení proběhlo ve shodě s názorem, že každý, kdo preferuje lepší vztahy s Ruskem, je buď ruský agent či Putinův hejl. A jestliže náhodou víte dost na to, abyste pochybovali o věrohodnosti zprávy Warrenovy komise či zprávy komise k 11. září, jste spiklenecký naivista, který si zaslouží být zapsán do harvardského seznamu dodavatelů „falešných informací“. Což všechno se děje v „demokracii honosící se svobodou slova“.

K jak tragické karikatuře sebe sama to kdysi země svobody doputovala..

„Levice“ tedy přijala neokonzervativní politickou linii, podle níž všichni ti, kteří doporučují mír s Ruskem, odlišným ovšem od míru, jehož podmínky by jednostranně nadiktoval Washington, jsou zrádci – a to včetně prezidenta Spojených států. Harvardská univerzita má tedy nyní tento seznam zrádců (prezident Trump v něm zatím uveden není) vypracovaný podle vzoru již dříve zveřejněného seznamu podezřelých webů PropOrNot volně k dispozici i k použití. A tak jsme docestovali k bodu, od něhož se v USA ani pro Harvard nic jiného než nenávist k Rusku už nepřipouští.

Což jako jedinou možnost zanechává už jen válku.

Jste hotovi zemřít za věc dostatečně vysokého rozpočtu vojensko-bezpečnostního komplexu USA?

To je totiž ta jediná věc, za kterou budete umírat.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

3
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Autoři komentářů
SvobodaBéda Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Béda
Člen
Béda

„….Demokraté ze senátního výboru pro rozvědku, který je přímo zapojen do vyšetřování, řekli novinářům Buzzfeed, že se obávají reakce příznivců strany, pokud se jim nepodaří nalézt žádné důkazy – a zdá se, že začínají tušit, že tomu tak bude, míní Greenwald. Jeden z demokratů už vyslovil obavu, že v případě, že se „kompromitující materiály“ na Trumpa nepodaří potvrdit důkazy, bude se Senát zabývat samotným vyšetřováním jako pokusem očernit prezidenta…“

http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/intercept-demokratum-se-vymyka-rusky-skandal-s-trumpem-z-rukou/

Svoboda
Člen
Svoboda

Bezesporu jeden z nejzásadnějších článků za celou dobu existence webu. Takže bude po zásluze přehlédnut a přikryt prachem… V Evropě, USA, a většině světa, momentálně neexistují autentické, levicové strany – a to je jeden z hlavních důvodů, proč volby nefungují. Není si z čeho vybrat. Středolevá KSČM ani středová ČSSD rozhodně nejsou levicovými stranami, které by akcentovaly spravedlnost, právo, vlastenectví, solidaritu, vzdělání, čest, poctivost, atd. Dokonce i Syriza se z dnešního pohledu jeví jako předem připravený projekt jehož hlavním cílem bylo na dlouho, na velmi dlouho, devalvovat a znevěrohodnit levicovou politiku… Asi jediná, relativně levicová, moderní strana z posledních let… Číst vice »

Svoboda
Člen
Svoboda

Důležitým dodatkem je fakt, že pro diskreditaci středoevropské levice byl spuštěn program podpory různých úletů typu „sluníčkářství“, naivního multikulturalismu, propagace homosexuality, frankfurtské školy a „neo-marxismu“ ( který nemá s Marxem ani komunismem nic společného ), jehož smyslem je vytvořit strašáka na kterého bude moci pravice ukázat a posměšně říct : „tohle chcete …? Ne ? Tak volete nás … „